2

Jezu, ludzie. W takich ankietach nie chodzi o to czy transfer jest realny, po prostu ludzie sobie mówią kogo chcą xD

3

Nie. Na LR każdy może rozmawiać o wszystkim, nie ma tutaj ograniczenia dyskusji do piłki nożnej i innych sportów.

0

Z tego co zauważyłem to duża cześć osób tutaj chciała Real, bo ich rozjedziemy, co to idealizowanie La Rambli, jak idioci sa po obu stronach xD

0

Co to za wyższy poziom matematyczny xD

0

Meh, ludzie interesujący się rapem to chyba jedyna grupa która potrafi wyśmiać i negować czysto subiektywna opinie.

0

Widzę, że kolega nie zna terminu pokora. Real ma (miał?) Zadyszkę, ale teraz powoli wraca na odpowiednie tory

0

Nie lekceważ przeciwnika, możesz się na tym przejechać

0

Bezczel może i kiedyś był dobrym raperem, ale nigdy mi nie siadał, czy to za czasów największego rozgłosu, czy teraz

0

Jest w formie, to sa zachwyty, to normalne. Osobiście ciesze się, ze kolejny polak zyskuje rozgłos i ludzie się nim zachwycają, nie wiem na co marudzisz

Proszę, Piątek w swoim pierwszym meczu od pierwszej minuty, laduje dwie bramki Napoli, nic dziwnego ze maszyna z hype ruszyła

0

Jeżeli byłbym przeciętnym zawodowym pilotem, bo nie ukrywajmy Bezczel teraz mocny regres zaliczył i byłaby to konstruktywna krytyka, to czemu nie. Wiek nie ma nic do rzeczy.

Poza tym przeciętny ten beef, Szpaku w Klęsce poodbijał niby kilka argumentów bezczela, wiec jakby nie patrzeć, ale Bezczelowi chyba się argumenty skończyły, wiec zaproponował Szpakowi mordobicie, niesamowity poziom.

0

Bezczel wygrywa bo kiedyś był nawet niezłym raperem? Co to ma do rzeczy xd

0

Meh, rozumiem bronić Valverde, ale czasami rzucisz takim irracjonalnym argumentem, ze zastanawiam się czy nie trollujesz.

0

Piłkarz jest tyle wart, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić

2

Um, pewnie Barcelona wyszła by na tym plus, w końcu 400 milionów za jednego zawodnika, tylko ze rynek by znowu oszalał i ceny by poszły znowu w góre jak po transferze Neymara, ciężka sytuacja, na razie to plotki, ale mam nadzieje, ze Cou jeszcze kilka lat pogra na Camp Nou i w końcu złapie formę.

26

Tytuł to idealne podsumowanie hiszpańskich realiów dotyczących piłki nożnej xD

0

Wina EA, bo zainwestowało hajs w większość lig? Ja rozumiem, ze można nie lubic FIFY, ale Ty już jesteś fanatykiem PESA, widać po bulwersie xDD

22

Czemu by mieli gwizdać na piłkarzy Levante?

0

Masz jakieś inne obniżki, niż cała populacja serwisu, kiedy wleca przeceny?

0

Nie tylko umiejętności piłkarskie wpływają na wartość, zapominasz o wieku, marketingu etc.

Poza tym to jest tylko przyjęta wartość, tak naprawdę trzeba byłoby zapłacić za niektórych pilakrzy dużo więcej, albo w ogóle poczekać do zakończenia kontraktu

0

Świetna argumentacja, mordo. Każdy normalny kibic ma opinię na temat trenera, składu, wyników i stylu gry . Co nie zmienia faktu, że nie przestają kibicować kiedy coś się psuje (w tym wypadku styl, bo wyniki są, trofea rozliczy się po sezonie) i wracają kiedy im wszystko pasi, bujasz się jak chorągiewka na wietrze.

0

Poinformuj się trochę w temacie, jeżeli zamierzasz się wypowiadać, żeby nie rozszerzać takich bzdur

0

Kibicem się jest, a nie bywa.

0

Kolega chyba nie na czasie, bo niedawno cały CS przeszedł na model free to play, jest opcja wykupienia tylko prime.

3

Z jakimiś love songami dla zbuntowanych 14 latek :P

Zawsze zostaje kiwka, fifka, rap do piwka :v

1

Ja tam nie potrafię wybrać najlepszego kawałka - Eklektyka, Ezoteryka i erotyka, (nawet Egzotyka trzymała poziom)na kosmicznym poziomie, chociaż fakt - Tarot zasługuje na wyróżnienie, bit tam robi niesamowita robotę.

14

mentalne sa ciagle, tego się nie zmieni

9

Właśnie sobie słucham starego Quebo z płyty roku i to jest niewyobrażalne jak ten człowiek zmienił swój styl, żeby trafić w gimnazjalny target. Szkoda, ogromna szkoda c:

16

Umniejszanie Neymarowi - ciąg dalszy xD

1

Mniej emocjonujący bo niezbyt ofensywny, Wiadomo, ze wiekszosc kibiców woli goleady, niż taktyczne i defensywne szachy. Po prostu jest to dla nich ciekawsze, mało kto docenia taki styl gry. Napoli w zeszłym sezonie zgubiła wąska ławka i zmeczenie sezonem, mam nadzieje, ze za niedługo ktoś wydrze Juve mistrza.

4

Czemu nudna? Jak ktoś preferuje piłkarskie szachy i defensywny styl gry drużyn, to liga włoska jest idealna, szczególnie ze zazwyczaj jest ciezka walka o miejsca 2 w dół, nudny może być tylko monopol Juventusu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?