marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jezu, ludzie. W takich ankietach nie chodzi o to czy transfer jest realny, po prostu ludzie sobie mówią kogo chcą xD
3
Nie. Na LR każdy może rozmawiać o wszystkim, nie ma tutaj ograniczenia dyskusji do piłki nożnej i innych sportów.
0
Z tego co zauważyłem to duża cześć osób tutaj chciała Real, bo ich rozjedziemy, co to idealizowanie La Rambli, jak idioci sa po obu stronach xD
0
Co to za wyższy poziom matematyczny xD
0
Meh, ludzie interesujący się rapem to chyba jedyna grupa która potrafi wyśmiać i negować czysto subiektywna opinie.
0
Widzę, że kolega nie zna terminu pokora. Real ma (miał?) Zadyszkę, ale teraz powoli wraca na odpowiednie tory
0
Nie lekceważ przeciwnika, możesz się na tym przejechać
0
Bezczel może i kiedyś był dobrym raperem, ale nigdy mi nie siadał, czy to za czasów największego rozgłosu, czy teraz
0
Jest w formie, to sa zachwyty, to normalne. Osobiście ciesze się, ze kolejny polak zyskuje rozgłos i ludzie się nim zachwycają, nie wiem na co marudzisz
Proszę, Piątek w swoim pierwszym meczu od pierwszej minuty, laduje dwie bramki Napoli, nic dziwnego ze maszyna z hype ruszyła
0
Jeżeli byłbym przeciętnym zawodowym pilotem, bo nie ukrywajmy Bezczel teraz mocny regres zaliczył i byłaby to konstruktywna krytyka, to czemu nie. Wiek nie ma nic do rzeczy.
Poza tym przeciętny ten beef, Szpaku w Klęsce poodbijał niby kilka argumentów bezczela, wiec jakby nie patrzeć, ale Bezczelowi chyba się argumenty skończyły, wiec zaproponował Szpakowi mordobicie, niesamowity poziom.
0
Bezczel wygrywa bo kiedyś był nawet niezłym raperem? Co to ma do rzeczy xd
0
Meh, rozumiem bronić Valverde, ale czasami rzucisz takim irracjonalnym argumentem, ze zastanawiam się czy nie trollujesz.
0
Piłkarz jest tyle wart, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić
2
Um, pewnie Barcelona wyszła by na tym plus, w końcu 400 milionów za jednego zawodnika, tylko ze rynek by znowu oszalał i ceny by poszły znowu w góre jak po transferze Neymara, ciężka sytuacja, na razie to plotki, ale mam nadzieje, ze Cou jeszcze kilka lat pogra na Camp Nou i w końcu złapie formę.
26
Tytuł to idealne podsumowanie hiszpańskich realiów dotyczących piłki nożnej xD
0
Wina EA, bo zainwestowało hajs w większość lig? Ja rozumiem, ze można nie lubic FIFY, ale Ty już jesteś fanatykiem PESA, widać po bulwersie xDD
22
Czemu by mieli gwizdać na piłkarzy Levante?
0
Masz jakieś inne obniżki, niż cała populacja serwisu, kiedy wleca przeceny?
0
Nie tylko umiejętności piłkarskie wpływają na wartość, zapominasz o wieku, marketingu etc.
Poza tym to jest tylko przyjęta wartość, tak naprawdę trzeba byłoby zapłacić za niektórych pilakrzy dużo więcej, albo w ogóle poczekać do zakończenia kontraktu
0
Świetna argumentacja, mordo. Każdy normalny kibic ma opinię na temat trenera, składu, wyników i stylu gry . Co nie zmienia faktu, że nie przestają kibicować kiedy coś się psuje (w tym wypadku styl, bo wyniki są, trofea rozliczy się po sezonie) i wracają kiedy im wszystko pasi, bujasz się jak chorągiewka na wietrze.
0
Poinformuj się trochę w temacie, jeżeli zamierzasz się wypowiadać, żeby nie rozszerzać takich bzdur
0
Kibicem się jest, a nie bywa.
0
Kolega chyba nie na czasie, bo niedawno cały CS przeszedł na model free to play, jest opcja wykupienia tylko prime.
3
Z jakimiś love songami dla zbuntowanych 14 latek :P
Zawsze zostaje kiwka, fifka, rap do piwka :v
1
Ja tam nie potrafię wybrać najlepszego kawałka - Eklektyka, Ezoteryka i erotyka, (nawet Egzotyka trzymała poziom)na kosmicznym poziomie, chociaż fakt - Tarot zasługuje na wyróżnienie, bit tam robi niesamowita robotę.
14
mentalne sa ciagle, tego się nie zmieni
9
Właśnie sobie słucham starego Quebo z płyty roku i to jest niewyobrażalne jak ten człowiek zmienił swój styl, żeby trafić w gimnazjalny target. Szkoda, ogromna szkoda c:
16
Umniejszanie Neymarowi - ciąg dalszy xD
1
Mniej emocjonujący bo niezbyt ofensywny, Wiadomo, ze wiekszosc kibiców woli goleady, niż taktyczne i defensywne szachy. Po prostu jest to dla nich ciekawsze, mało kto docenia taki styl gry. Napoli w zeszłym sezonie zgubiła wąska ławka i zmeczenie sezonem, mam nadzieje, ze za niedługo ktoś wydrze Juve mistrza.
4
Czemu nudna? Jak ktoś preferuje piłkarskie szachy i defensywny styl gry drużyn, to liga włoska jest idealna, szczególnie ze zazwyczaj jest ciezka walka o miejsca 2 w dół, nudny może być tylko monopol Juventusu