0

@BronekVeB ja nie myślę,ja to wiem
zobaczysz ze trzeba bedzie w panice kogos sprzedac i beda jaja z rejestrowaniem pilkarzy

0

no dobra ,ale skąd kasa na to?
ludzie spokojnie xD

0

Nie chce nikogo straszyć ,ale
to jest wlasnie najlepsza wersja Leo ,gdy zeszła z niego już cala presja 4 lata temu i teraz widać pełen jego luz w reprezentacji
2 x copa america i mś wreszcie spełniony
teraz się już bawi facet

3

Jakby to zgrać z pełnym otwarciem Camp Nou żeby go wypożyczyć na zimę (przerwa w MLS) to byłaby bomba marketingowa
…no ale idzie ta budowa jak krew z nosa ,może braknąć czasu :(

12

Osimhen wydaje się realną i dobrą opcją.
Narazie zapomnijmy o młodych i utalentowanych bo nas nie stać.Na to przyjdzie czas za pare lat jak sie Camp Nou rozkręci i zaczniemy zarabiać .

7

pożegnalny mecz Roberta i nie stworzyli mu nawet pół sytuacji,ale ch….a

4

brawo Arsenal ,materace wypad obrzydzają futbol

9

Tak wszyscy na to zwrócili uwagę ,oprócz polskich komentatorów,którzy w tym czasie gadali o d…e Maryny
dramat

21

nasza człowiek Hector xD
boli podwójnie Madryt
moze jednak szpaler? xD

3

No nic ,niech się młody kuruje na mundial,bo to może być jego turniej jak będzie świeży i głodny…
a my może dotoczymy się do tego mistrzostwa, ale kalendarz wcale nie jest fajny…

0

@Kimi88 Pędzą po potrójną koronę ,życzę im tego ,fajną piłke grają

16

Panowie szybka modlitwa dla tego kibica,oby było dobrze

3

Dziękujemy Ci Robert za Wszystko.
4 lata ,3 mistrzostwa ,król strzelców.
Nie zapominajcie w jakim momencie przychodził ,byliśmy rozbitym bankrutem,a mimo to przyszedł gość z TOP.

7

Nie pomogłeś Hansi w tym meczu
1.Ferran wyglądał kapitalnie wczoraj - ta zmiana bez sensu.
2.Nie uszanowałeś 0-2 w pewnym momencie.
3.Nie wyciągasz wniosków z tą obroną ,dosłownie każdy może strzelić nam gola-przepis jest banalny.

0

Jak myslisz ze nikt z naszej obrony nie moze nas niczym zaskoczyc to zawsze jakis błazen sie znajdzie i powie,,potrzymaj mi piwo”

0

Kogo obstawiacie za rok z czerwoną kartką?

0

Zawsze jakiś po…b w obronie u Nas niszczy nam Lige Mistrzow
Faulowac takiego kloca wolnego jak obok nadbiega Kounde…

0

no zgodze sie z Wami,Pedri strasznie dziś grę spowalnia ,chyba zapomina że musimy gonić wynik DWUMECZU
Zachowuje sie tak jakbyśmy mieli dowiesc 1-2 i 3 punkty
To nie liga!!

4

Nie podpalać sie ,tylko na spokojnie wypunktować tych prymitywów piłkarskich

1

Tak tak i na pewno wygramy w cuglach ten turniej…
Jak my Szwecji B nie potrafimy pokonać,co dostała wszystko w łeb w eliminacjach

2

@Cules69 czym zjadł ?ze kolejny kretyn fauluje na czerwoną i pada z tego gol?
ze Barca jest lepsza w 10 od tej parodii druzyny?
gdzie tam widzisz kunszt Simeone?

0

powalczyc o bramke i w rewanzu na pelnej k… w komplecie
nie da sie ogladac takich druzyn jak Atletico,niczym Chelsea Mourinho 2004-2006 ,nie wszyscy pamietają

20

to jest całe Atletico ,najbardziej wk…ca drużyna wszech czasów

1

Słabiutkie te Atletico, trzeba tutaj wygrać i ustawić sobie lige!

2

no i gitara
Ferran out ,Lewy schodzi z pensji i jest mentorem dla nowej 9 ,która przyjdzie w lipcu

5

Rashford chyba wplątany w jakieś gierki miedzy agentami,że nie gra

3

Chcialoby sie napisać ,że widać zmęczenie Barcy ,bo miała mecz w tygodniu,ale… Rayo miało tez mecz i to w czwartek xD

15

szkoda Roberta ,wogole nie dostaje piłek i pewnie w 60 min wejdzie ta parodia za niego.

7

i ta kartka dla Raphinhi szmieszna w tym obszarze i w tej minucie

0

moim zdaniem karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?