0

Niech się nasze polskie gwiazdeczki uczą takiego postępowania.
Jeden z drugim wyjezdza z Polski jako niby gwiazda i nagle sie okazuje ze po pół roku wraca z podkulonym ogonem.
Oczywiscie w wywiadach winny trener itp
Takim zachowaniem sie udowadnia pewne rzeczy!
Szacun dla Masche i Digne

2

Boże!
Kiedy się skończy ten cyrk????
Nie idzie już tego czytać...

0

Wszyscy(ja tez) oczekiwaliśmy jakiejść gwiazdy z kosmosu wobec utraty Neymara dlatego takie reakcje na ten transfer.Tymczasem dajmy mu szanse,bo tak mi go po ludzku szkoda i licze na to ,ze bedzie chciał udowodnic wszystkim ze sie mylyli.

Oczywiscie nie zmienia to faktu ze musi przyjsc jeszcze w tym okienku jakis CRACK(albo dwóch),bo potrzebujemy podniesc poziom sportowy,ale ważny jest takze marketing w topowych klubach tzn.sprzedaz koszulek,letnie tourne itp.

0

Gdyby nie sędzia doszłoby do kompromitacji.
Czas na finalizacje wzmocnień bo gra nie wyglądała źle ale brakuje jakości i wykończenia.To są właśnie te słynne detale...
Ps.przeżyje transfer Paulinho ale pod warunkiem przyjscia Coutinho i Dembele!

1

Hahah dobry komentarz
Ja na temat Vermallena juz sie nie wypowiadam,bo właśnie wracam bo Banie

A na jego temat i zarządu przychodzą mi na język same przekleństwa

20

Dramat
W niedziele cały stadion białe husteczki dla zarządu!!!!

0

Posłuchaj filozofie i znawco od wszystkiego.
Znam zasady na jakich opiera się medycyna sportowa i piłkarzem profesjonalnym jest się 24 h na dobe,a nie tylko trening i reszte dnia prowadzić się jak ściek,ale tego mu nie udowodnią,bo nie zależy im już na tym kolesiu.Jakby to dotyczyło jakiegoś gracza typu Messi to przeanalizowaliby każdą minute jego dnia byleby wyleczyć skutek a nie przyczynę.
Naprawdę nie znam drugiego takiego piłkarza co wiecznie się leczy,jest paru bardzo podatnych na kontuzje ale koniec końców zawsze wracają i coś do zespołu wnoszą.
Zobacz Messiego,tez kiedys mial problemy mieśniowe i co?I zmienił dietę,suplementację ,trening bo mu zależało,a taki pajac jak Vermallen przyjechał na wczasy do nas.

0

Żal to mogłobyć np.Marcina Wasilewskiego,bo nikt nie ma wpływu na takie wejścia.
Ale w tym przypadku widać,że koleś przy medycynie 21 wieku coś robi nie tak.

0

Czytaj ze zrozumieniem koleś
Przyznałem racje

0

Jutro kontraktujemy Coutinho i Dembele
O coś jeszcze chcesz zapytać syneczku???

1

Ok nie oglądałem studia
Zwracam honor
A zabłąkane owieczki niech uciekają na swoją strone,przeżuty białe

0

Aha i zapomnialem dodać:
Król wrócił w 82 minucie
Kolejne trofeum które załatwiła drużyna

0

Czy to sie kiedyś skonczy...te szczęście łysego łba
Kolejny raz dociągnęli cudem i oczywiście GOL ZE SPALONEGO

0

Hola hola panowie,zobaczcie co wyprawiał pod koniec sezonu,jego spektakularna pogoń o pichichi Champions League,strzelał w najwazniejszej części sezonu
Bądźcie obiektywni,nie bawcie sie w hejterow

0

Ma CR7 świetny moment w swojej karierze i serio zasługuje na złotą piłkę,trzeba to otwarcie powiedzieć,a nie hejtować bez sesnu.
Trzeba czekać nie tyle na odppwiedź Leo,bo indywidualnie jest lepszy,ale wreszcie na wsparcie drużyny,przede wszystkim w drugiej lini.
Bez trofeów nie wygra się ZP.

0

Koleś się nie łapał do składu ŁKS Łódź a nasz zarząd chce go do nas!:-P

0

Cóż na news,naprawde jestem zrozpaczony.
Ps.na co on nam???
Veratti widze sie komplikuje,dlatego mi się marzy Ilkay Gundogan,tylko czy puści go Guardiola,moze Reus no i próbować z tym Coutinho.

Żaden k.... PAULINHO!!!!!!

1

Kurde jak ten czas zapierdziela...
Wracają wspomnienia jak się na nich patrzy,piękne wspomnienia,kawał histori

0

Oglądam synku każdy mecz od wielu lat.
Na PO to moze grać zarówno S.Roberto(odkrycie) albo A.Vidal(super forma przed kontuzją).
Co do Verattiego to nie chce kolejnego defensywnego pomocnika (tak dzieciaku on jest mega defensywny) ,który gra każdą piłkę do tyłu jak A.Gomes.Ma to być ofensywny pomocnik typu Isco(nierealne) albo Coutinho.
I nie tylko marcin9185 ma takie zdanie ale pół Barcelony dlatego między innymi są organizowane obecnie protesty w mieście przeciwko zarządowi Barcy.

1

Brawo zarząd!
Środek pola mamy genialny pod batutą A.Gomesa.
Lepiej kupić obrońcę...

1

Karny na Suarezie był,a kontrowersje budzi tylko to, że ma opinie nurka i oszusta.
Frajerstwo dziesięciolecia w wykonaniu Emerego,że tak ustawił PSG mając takich graczy z przodu.
Tak samo ustawiał Sevillę jak wpadał na.Camp Nou.
Odnrazu wywiesił białą flagę (jak Francja na II WŚ) ale nie spodziewał się az 6-1 i dostał nauczkę.

0

Ostatnie kolejki rządzą sie swoimi prawami.
Ja nadal wierzę!

0

Wierzmy do końca...Tenerife 91/92 92/93!

0

Polecam obejrzeć mecz,a nie livescore dzieciaku,po bramce na 3-1 dopiero Real zaczął grać

1

Szkodaaaa!Sevilla jest dużo lepsza w tym meczu...
Cała nadzieja w Celcie,której Real się boi.

0

CR7 grał lipe cały sezon,ale w najważniejszym momencie sezonu odpalił petarde i taka jest prawda.
Indywidualnie Leo go miażdży, ale nie ma drużyny.
A te 8 goli w meczach z Bayrnem i Atletico naprawde robi wrażenie.

2

Jeszcze mamy 7 miesięcy gry do gali złotej piłki.
A druga sprawa to niestety,ale w sezonie bez turnieju liczy się liga mistrzów,z której wylecieliśmy z hukiem,o mały włos juz w 1/8 finału.
Leo jest wielki,ale drużyna mu nie pomogła kompletnie w tym roku.

0

A niech sobie idzie do Realu,po co on nam?
Czy my tam mamy problemy do cholery??
Jest świetny Alba,Sergi Roberto i L.Digne jako zmiennik i póki co starczy,a tu widze płacz,że wybrał Real,niech idzie,wszystkiego dobrego i tyle...

0

Nie no widać,że im zmiękła rura,skoro nagle są gotowi obniżyć kare jak Leo przyjedzie.Wcześniej byli nieugięci...

0

Ojoj chyba skorumpowana FIFA zmiękła i zdała sobie sprawe,że może na ich turnieju zabraknąć piłkarza wszechczasów.
Dobrze Leo, nigdzie nie jedź!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?