marcin9185
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ojoj chyba skorumpowana FIFA zmiękła i zdała sobie sprawe,że może na ich turnieju zabraknąć piłkarza wszechczasów.
Dobrze Leo, nigdzie nie jedź!
0
U nas problem to środek pola i nic więcej!
Iniesta to tylko nazwisko,Rakitic gra w kratke,Gomes boi się własnego cienia,tylko Sergio moim zdaniem gra swoje.
Biedny Messi musi zapieprzać po piłkę do drugiej lini ,a pozniej hejterzy i tak wypominają mu brak powrotów.
Jakby tak Isco ściągnąć (aktualnie ulubieniec Bernabeu)to byłby transfer dekady!taki mały rewanż po latach za Figo.
Tak czy inaczej musi do nas przyjść wielkie nazwisko,a nie jakieś wynalazki typu Gomes,chociaż bardzo liczę na niego w drugim sezonie.
Tylko,która licząca sie w Europie drużyna odda swojego reżysera gry,będzie mega ciężko,ale jest paru kandydatów jak Veratti, Coutinho,a może Koke.
2
Jeszcze nic Real nie wygrał,spokojnie.
Ale wreszcie zagrał tak,że nie było wątpliwości kto był lepszy i to im trzeba oddać.
7
Messsssssi,Messsssssi,Messssssssssi,Messssssssssi,Messssssssssi,Messsssssssi...
Pokłony dla króla
0
Zabić szybko ten mecz!
Dość zabawy z ogórkami!
0
Mało brakowało i byłaby klasyka gatunku Barcy na wyjazdach w tym sezonie.
Klepanie,klepanie,jedna kontra rywali i bramka i w drugiej połowie walka o remis.
5
Boże jak można nie prowadzić z tak słabym dzisiaj Espanyolem ehhh...
1
Zinedine Zidane:najbardziej fuksiarski trener trener w historii futbolu.
Zero własnego stylu,fart indywidualności w ostatnich akcjach meczu.
Dzisiaj oglądaliśmy kwintesencje stylu Realu za Zidane'a.
0
Tak to jest jak sie usuwa CHRZEŚCIJAŃSKI KRZYŻ z herbu.
Przysługa za przysługe.
Wstyd i hańba.
3
Zgodzicie sie ze mną,że na ten mecz to MUSI być wystawiony Cillesen,idealny moment na odpoczynek dla Matsa na końcówkę i do tego mało wymagający rywal.
Reszta składu OK.
10
Cholera widze ,że rezerwowy skład Realu jest dużo lepszy niż pierwszy.
Trzeba czekać aż ten łysy łeb znowu postawi na ,,najlepszych" ze swoimBenzemą na szpicy ,wtedy jest szansa na strate punktów.
0
Fantastyczny bramkarz na lata,następca Neuera w reprezentacji.
Juz w 2015 roku wygrał z nami Lige Mistrzów i ta interwencja sezonu po strzale Lewandowskiego.
No ale niektórzy sezonowcy chyba nawet nie wiedzą,kto bronił w Berlinie:-P
Widzieli tylko pare jego wpadek i na tej podstawie go oceniają, a który bramkarz ich nie miał do cholery?
0
Potoczyłby sie ten mecz inaczej to pewne,ale wszyscy się zgodzimy że Bayern zawalił 1szy mecz,gdzie go zabrakło,a skubany ma patent na Real.
Druga sprawa to naprawde rozgrywa fenomenalny sezon i jakby wygrał LM to kto wie czy nie byłby faworytem do ZP,bo tylko on dorównuje Leo w ilości bramek w tym sezonie.
0
Jeśli chodzi o złotą piłke to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na Leo.Jest jednak poważna rysa w postaci odpadnięcia już w ćwierćfinale LM,a szkoda bo nawet zapowiadało sie,że pobije grzmota w rekordzie bramek.
Każdy normalny kibic i ekspert widzi kto jest najlepszy na świecie i być może w historii,no ale w sezonie bez mistrzostw liga mistrzów jest mega ważna.
Trzeba koniecznie wyrwać mistrzostwo Hiszpani i liczyc ze grzmot nie wygra Ligi Mistrzów,to wynik ZP juz znamy w maju.
Zawalił też Lewandowski,bo na poziomie reprezentacji nie odstawał od tej dwójki,do tego bedzie mistrzem Niemiec z dużą szansą na króla strzelców.
Miał historyczną szansę na ZP,ale los mu przeszkodził,bo w pierwszym meczu to on by podszedł do tego niesłusznego karnego i już by sie Madryt nie podniósł.Odpadła drużyna dużo lepsza piłkarsko grająć 11 na 11.
47
Maskotka Camp Nou;-)
Trzeba mu zgotować taką owację jak po meczu z PSG,gdy wchodził z ławki:-)))
0
A Ty Luis przełam się już w środę z Osasuną,Leo potrzebuje wsparcia na końcówke sezonu!
12
Sergi Roberto znowu to zrobił w ostatniej akcji meczu,uwielbiam gościa
0
Genialne zagranie kapitana w środku boiska,zaświecił przykładem dla drużyny.
Wrócił stary,prawdziwy Ramos:czerwone kartki i gadanie o sędziach.Skończył się cykl fuksiarskich goli,poczujcie jak to jest tracić bramki w ostatnich minutach!
To co czuło Atletico w finałach i my w 1 szym mecz El Clasico.
9
A pan Neymar też dostał dzisiaj mały pstryczek w nos,bo niektórzy zbyt szybko już głosili,że przejął pałeczkę po Messim,on sam chyba tez w to za szybko uwierzył.
Aha i pozdro dla tego trenera z Francji R.Domenecha co głosił koniec Leo (najlepszy strzelec La liga i Ligi Mistrzów plus motor napędowy każdej akcji,nawet tych gdzie nie asystuje i nie strzela)
2
Gramy już tylko na jednym froncie i to musi być gryzienie trawy!
Real już jest pod ścianą i jesteśmy naprawdę bliscy tego żeby te lesery zostały bez żadnego trofeum hehe
1
Nie można juz tego zepsuć panowie!Real ma trudne wyjazdy i jest pod mega presją + LM
0
Ja za wypowiedzi na temat Ramosa juz dostałem bana,wiec zacytuję Pique,,..."
2
Nie piszcie o sędziach bo karny na CR7 tez był...
0
Brutalne zagranie Messiego na Marcelo,az mu musiał lekarz łokieć opatrzeć
...
1
Jak zwykle dzwięk zsynchronizowany z obrazem,kazda polska stacja robi ten sam błąd...
0
Zamiast tak walczyć i się odwoływać to moze by ktoś wreszcie utemperował naszych kopaczy,bo 90% kartek mamy za protesty i machanie łapami!
0
Iniesta nigdy nie był golleadorem.
Specjalista od pięknych i WAŻNYCH bramek,np.dzisiaj...:-)
9
Jestem o niego spokojny,akurat na tej pozycji nie szukajmy dziury w całym.
Co ma obronić to obroni,a i nierzadko potrafi dać coś extra.
Bramkarz na lata.
2
Pique to nasz przyszły prezydent,za Barcę oddałby życie.
Ramos to zwykły najemnik,który przypomne był już jedną nogą w ManUtd w 2013 roku.Teraz wielki kapitan po paru bramkach w 90 minucie.
0
A wiesz co to znaczy stadion ,który oddycha historią??
Nie o wymiar murawy rutaj chodzi.
Chodzi o świątynię,która wielkością i atmosferą (w LM) paraliżuje rywali.