marcin9185
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedziemy z nimi i tyle,nie bać się tych stereotypowych dziadków w obronie.W 1 szym meczu jakoś mieliśmy okazje,Juve nie grało wybitnie (nic nowego) to my zagraliśmy mało skutecznie.
Messi i Neymar na dużym i przestrzennym Camp Nou robią z każdej obrony co chcą i nie straszcie mnie jakimiś włochami.Potrzebny jest jeszcze skuteczny Suarez i pilnować stałych fragmentów.Z gry nic nie zrobią.
Wierzę bardziej w tą remontadę niż z PSG!!
1
Dużo drużyn gubi swoją taktykę jak przyjeżdża na ten ogromny,szeroki lotniskowiec zwany Camp Nou;-)
Dużo miejsca,przestrzeni i liczę na to,że pykniemy ich dość wysoko bo nie jest to jakaś wybitna drużyna.Bardziej podobało mi sie Juve z 2015 roku z Pirlo,Pogbą i Tevezem i wtedy naprawdę obawiałem sie wyniku finału.
Powtórze to po raz setny:szkoda tej jednej głupiej bramki jakiej nam brakło po 1 szym meczu,ale i tak myśle że jest to do zrobienia.!
0
Pamiętam jak dziś...
Człowiek akurat do matury się uczył,piękne czasy:-)
Ileż rzeczy zmieniło się na świecie przez te 10 lat,a ta maszyna nadal nas zaskakuje (Messi)
0
Masz hejterze definicje socios:
Socios – w klubie FC Barcelona kibice, którzy są jednocześnie członkami klubu (27 lutego 2015 było 144 756 socios), dzięki czemu mogą współdecydować o jego losach[1]. Członkostwo otrzymuje się poprzez dokonanie rejestracji i uiszczanie rocznej wpłaty. Wiąże się ono z wieloma przywilejami:
możliwość kupna biletów w przedsprzedaży, i to z rabatem 20%;
bezpłatna prenumerata magazynu klubowego;
zniżki na gadżety klubowe;
darmowy wstęp do Muzeum FC Barcelona;
prawo brania udziału w Zgromadzeniu Ogólnym[2];
możliwość bycia wylosowanym[3] do Zgromadzenia Delegatów, do którego dołączanych jest 637 socios mających najdłuższy staż;
czynne prawo wyborcze w co czteroletnich wyborach na prezydenta klubu;
bierne prawo wyborcze w co czteroletnich wyborach na prezydenta klubu[4] i do zarządu klubu;
decydowanie o rodzajach wspieranej z części składek działalności społecznej.
0
Wymagam bo naleze do socios.poczytaj w googlach co to znaczy dzieciaku
2
Wszystko fajnie,ale w pucharach się liczą bramki strzelone na wyjeździe.
To żałosne,że w każdyn kolejnym wyjazdowym meczu LM w fazie pucharowej nie potrafią zdobyć jednej,głupiej bramki!!!!!dramat
I co?uda sie przejsc Juve,trafimy na Real/Bayern i znowu to samo??w lierwszym meczu 5-0 do tyłu i znowu modlitwy o awans w rewanżu??
Sorry ale ja wymagam więcej od tej druzyny...
1
Nudne te mozaiki i to bardzo.
Fajnie to wygląda moze dla kogos kto widzi to 1 szy raz.
Fajne oprawy (z bólem serca to pisze )robi Real M. bo robią je ultrasi a ne jakiś dyrektor sportowy czy marketingu.
Zobaczycie różnicę juz we wtorek i środę.
0
Komentarz usunięty
0
Bayer Leverkusen