@Ali094 No proszę cię. Po co wymyślać takie absurdy. Równie dobrze mógłbyś wymyślić taką bzdurę, że - nie wiem - na przykład piłkarze będą klękać przed rozpoczęciem meczu aby wyrazić szacunek jakiejś wybranej rasie. Przecież takie coś nigdy nie będzie mieć miejsca.
@teacherakademicki A moim zdaniem to jest głupie, ze przyznają takie nagrody w sporcie zespołowym. Jeśli już muszą to powinni to podzielić chociaż na kategorie bo z reguły formacje obronne są pokrzywdzone.
@maniak33333 Koncerty w przestrzeni zamkniętej to inne obostrzenia. Tam bodajże może być w tej chwili albo 50 albo 75% zajętych miejsc Chodzi bardziej o koncerty w plenerze i już kilka festiwali zapowiedziało,że będą wpuszczać tylko osoby zaszczepione ponad obowiązujący limit. A zrobią to bardzo prosto - jest pula biletów dla zaszczepionych i pula biletów dla niezaszczepionych. Pokażesz certyfikat to kupisz bilet z tej większej puli - robisz to z własnej woli i nikt cię nie przymusza. Bardzo ciężko będzie udowodnić przed sądem że zostałeś poszkodowany.
@maniak33333 Zakładanie spraw sądowych to będzie margines. Odwoływanie się od decyzji czy kar to co innego. Jeśli nikt ci nie sprzeda biletu bez certyfikatu to nie będzie musiał ci odmawiać za coś za co zapłaciłeś. Jestem absolutnie przeciwny segregacji zdrowotnej, ale obawiam się że ta wypowiedź UODO to za mało aby nie zaczęli tego stosować Pytanie jak te duże festiwale które już ogłosiły segregację się do tego ustosunkują.
@MSN1998 Fiat 126p pierwszy jaki użytkowałem a pierwszy jaki kupiłem to Vw Polo II. Pamiętam,że Polo mimo małego silnika paliło jak smok. A co do malucha to ostatnio jak wsiadałem u znajomego to aż się zdziwiłem, że tam tak mało miejsca a kiedyś nie stanowiło to żadnego problemu. Strasznie się skurczył po tylu latach.
@Mns21 Ale z drugiej strony co oznacza samodzielne i nieprzymuszone? Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz? Nie pokażesz certyfikatu to pana nie wpuścimy - przecież nikt pana nie zmusza - to pańska wolna wola aby zdecydować czy chce pan wejść i okazać certyfikat, czy pan nie chce wejść.
@Borneo A gdzie w tą logikę wpisuje się wiedza, że osoby zaszczepione też mogą zarażać, a są zwolnione z kwarantanny? Oraz to że ze strefy Schengen już można bezkarnie przywieźć wirusa i zarażać bez kwarantanny
@PatrychoO Nie przesadzaj, że do niczego się nie nadaje. Węgrzy czy Czechy też nie mają jakichś lepszych piłkarzy od nas i tam można było stworzyć drużyny? Tak jak napisałeś- dajmy mu czas Bo i tak nie widzę nikogo lepszego na jego miejsce. Kiedyś był Guus Hiddink czy Otto Rehhagel, którzy z kiepskich reprezentacji wyciągali maksimum ich możliwości. Teraz nie widzę kogoś takiego wśród selekcjonerów kadr na świecie.
0
@Ali094 No proszę cię. Po co wymyślać takie absurdy. Równie dobrze mógłbyś wymyślić taką bzdurę, że - nie wiem - na przykład piłkarze będą klękać przed rozpoczęciem meczu aby wyrazić szacunek jakiejś wybranej rasie. Przecież takie coś nigdy nie będzie mieć miejsca.
0
@teacherakademicki A moim zdaniem to jest głupie, ze przyznają takie nagrody w sporcie zespołowym. Jeśli już muszą to powinni to podzielić chociaż na kategorie bo z reguły formacje obronne są pokrzywdzone.
0
@DaPidejpi Polska też jest. Czuję dumę.
0
@maniak33333 Koncerty w przestrzeni zamkniętej to inne obostrzenia. Tam bodajże może być w tej chwili albo 50 albo 75% zajętych miejsc Chodzi bardziej o koncerty w plenerze i już kilka festiwali zapowiedziało,że będą wpuszczać tylko osoby zaszczepione ponad obowiązujący limit. A zrobią to bardzo prosto - jest pula biletów dla zaszczepionych i pula biletów dla niezaszczepionych. Pokażesz certyfikat to kupisz bilet z tej większej puli - robisz to z własnej woli i nikt cię nie przymusza. Bardzo ciężko będzie udowodnić przed sądem że zostałeś poszkodowany.
2
@barcelonaLM Czyli szczepionka daje gorsze objawy niż ta delta? Nieźle
1
@Uukasz_93 A ja tam daje kredyt zaufania dla Paulo Sousy. A jeśli on wypali na tym stanowisku to i Zibi będzie rozgrzeszony.
2
@BorzyKrzys Weź daj spokój- z jej wyglądu nie ma co się naśmiewać. Gorzej,że ona ma pusty łeb i nic z tym nie robi aby zmienić ten stan rzeczy.
1
@Homeopata8989 Bezsensowna decyzja.
0
@maniak33333 Zakładanie spraw sądowych to będzie margines. Odwoływanie się od decyzji czy kar to co innego. Jeśli nikt ci nie sprzeda biletu bez certyfikatu to nie będzie musiał ci odmawiać za coś za co zapłaciłeś. Jestem absolutnie przeciwny segregacji zdrowotnej, ale obawiam się że ta wypowiedź UODO to za mało aby nie zaczęli tego stosować Pytanie jak te duże festiwale które już ogłosiły segregację się do tego ustosunkują.
0
@CzarnyRycerz Najmniej kibicuję Niemcom. A potem Danii.
0
@MSN1998 Fiat 126p pierwszy jaki użytkowałem a pierwszy jaki kupiłem to Vw Polo II. Pamiętam,że Polo mimo małego silnika paliło jak smok. A co do malucha to ostatnio jak wsiadałem u znajomego to aż się zdziwiłem, że tam tak mało miejsca a kiedyś nie stanowiło to żadnego problemu. Strasznie się skurczył po tylu latach.
0
@IronSanHybrid Oj tak. Ze swej strony życzę dużo zdrowia dla Pana Wiesława.
2
@DaPidejpi Cześć Chaka Tak często zmieniasz te swoje nazwy.
1
@Barcakolcz Szczerze to nigdy bym nie powiązał tego gestu z jakimś manifestem czy symbolem.
4
@Mns21 Ale z drugiej strony co oznacza samodzielne i nieprzymuszone? Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz? Nie pokażesz certyfikatu to pana nie wpuścimy - przecież nikt pana nie zmusza - to pańska wolna wola aby zdecydować czy chce pan wejść i okazać certyfikat, czy pan nie chce wejść.
0
@Borneo Co za brednie. Zarażają zupełnie tak samo.
0
@Borneo A gdzie w tą logikę wpisuje się wiedza, że osoby zaszczepione też mogą zarażać, a są zwolnione z kwarantanny? Oraz to że ze strefy Schengen już można bezkarnie przywieźć wirusa i zarażać bez kwarantanny
0
@Janiama A gdzie Loccatelli?
9
@Kettger Hehe A co to są te ideały lgbt?
5
@arasz1819 Niech on tam nadal bije te swoje rekordy na "setkę" i nie wygłasza tych swoich mądrości życiowych.
0
@VandaI W sumie dla naszej turystyki to lepiej, bo część osób zrezygnuje z zagranicznych wyjazdów. Xd.
0
@PatrychoO Nie przesadzaj, że do niczego się nie nadaje. Węgrzy czy Czechy też nie mają jakichś lepszych piłkarzy od nas i tam można było stworzyć drużyny? Tak jak napisałeś- dajmy mu czas Bo i tak nie widzę nikogo lepszego na jego miejsce. Kiedyś był Guus Hiddink czy Otto Rehhagel, którzy z kiepskich reprezentacji wyciągali maksimum ich możliwości. Teraz nie widzę kogoś takiego wśród selekcjonerów kadr na świecie.
0
@Don Lucas Wymarzony finał to Włochy - Holandia.
0
@Worny Na plus to Włochy.
Na minus Hiszpania.
0
@AmigoBlancos A co mają powiedzieć Węgry?
0
@Colin94 To byłoby coś pięknego.
0
@barcelonaLM Oni nie potrafią funkcjonować w normalnych godzinach?
2
@stysiek Większej bzdury dawno nie czytałem.
1
A tak blisko było
0
@Nazio87 Co to za pytanie. Oczywiście że niemców.