@sensej No tak. Ale jak weźmiesz gotową to odchodzi ci koszt tej robocizny na miejscu. Nie wiem jak to wychodzi cenowo ale skoro ktoś się decyduje to chyba się opłaca
@Seba_89_ A nie sprawdzałeś ceny dachu na wymiar , który robią na gotowo już w tartaku? Znam kilka osób które się decydowały na takie właśnie rozwiązanie
@Heheszek71 No co ty powiesz? Przecież wystarczy aby szkoła odmówiła wypełnić ankietę aby w rankingu zakwalifikowano ją do kategorii nieprzyjaznej pederastom.
@macio_944 " Poza tym ewidentnie jest niechęć społeczeństwa do takich osób." - a czy takie akcje zmieniają nastawienie społeczeństwa do takich osób? No raczej nie - tylko wzmagają tą niechęć.
@macio_944 Ale to nie jest normalne i żadne działania tego nie zmienią. Czarne nie stanie się białe bo ktoś to tak nazwie albo zmusi kogoś aby udawał że widząc czarny kolor traktował go jak biały.
@Kettger Ale jakie poglądy może mieć koncern? Ich interesuje tylko zarabianie kasy, a nas interesuje produkt jaki sprzedają czyli widowiska piłkarskie.
@macio_944 Różnica jest taka, że prawie nikt z hetero się z tym nie obnosi, a u tamtych ..... (w miejsce kropek wstaw dowolne obraźliwe określenie) jest to nagminne
@ProMILs Brawo UEFA. Teraz jeszcze czekamy na karę dla Neuera bo jeśli pozwolą jednemu gagatkowi na łamanie zasad, to skończy się tym,że każdy będzie je olewał na swój sposób.
0
@AntekGriezmann Murem za UEFA
2
@Dagoneus To nie jest tęcza po deszczu Tęcza ma 7 kolorów
0
Komentarz usunięty
0
@sevs Dokładnie Powinni być ubezpieczeni na takie ryzyko
0
@sensej No tak. Ale jak weźmiesz gotową to odchodzi ci koszt tej robocizny na miejscu. Nie wiem jak to wychodzi cenowo ale skoro ktoś się decyduje to chyba się opłaca
0
@Marcin91fcb No dokładnie. Ale z tymi co przyjęli ten szajs to mają łatwiej bo wystarczy że nimi sterują i mówią i robią co chcą.
3
Komentarz usunięty
0
@Seba_89_ A nie sprawdzałeś ceny dachu na wymiar , który robią na gotowo już w tartaku? Znam kilka osób które się decydowały na takie właśnie rozwiązanie
0
@MesQueUnClub96 Taa. Jasne. Myślisz ze teraz ktoś to przyzna? Xd.
0
@JimMorrisonFCB A moim zdaniem tam się właśnie odrodzi jego legenda.
0
@zmiter912576 Eriksen też sobie żartował. Do czasu..... xd
1
@PatrychoO Hahahaha Ależ to jest łamaga
0
@JimMorrisonFCB A to przyjście Mourinho już im tego powrotu nie gwarantuje?
1
@Heheszek71 No co ty powiesz? Przecież wystarczy aby szkoła odmówiła wypełnić ankietę aby w rankingu zakwalifikowano ją do kategorii nieprzyjaznej pederastom.
3
@macio_944 " Poza tym ewidentnie jest niechęć społeczeństwa do takich osób." - a czy takie akcje zmieniają nastawienie społeczeństwa do takich osób? No raczej nie - tylko wzmagają tą niechęć.
1
@icon3520 Jeśli Malcolm naprawdę był taki dobry to powinien się wybić z tej ligi rosyjskiej, a na to się nie zapowiada.
1
@macio_944 Ale to nie jest normalne i żadne działania tego nie zmienią. Czarne nie stanie się białe bo ktoś to tak nazwie albo zmusi kogoś aby udawał że widząc czarny kolor traktował go jak biały.
1
@Objectivo Nie jestem w takiej sytuacji, a więcej dzieci nie planuję płodzić więc życzenia raczej zbędne.
0
@Kettger Ale jakie poglądy może mieć koncern? Ich interesuje tylko zarabianie kasy, a nas interesuje produkt jaki sprzedają czyli widowiska piłkarskie.
1
@Objectivo Nie mam aż takiej wyobraźni aby postawić się w takiej abstrakcyjnej sytuacji.
0
@Nano22 Jest szansa, że im wybiją z głów podobne ruchy.
2
@PartidarioCatalan Wygasiła tęczę w Monachium. Teraz jeszcze czekamy na karę dla tęczowego Neuera.
0
@macio_944 Różnica jest taka, że prawie nikt z hetero się z tym nie obnosi, a u tamtych ..... (w miejsce kropek wstaw dowolne obraźliwe określenie) jest to nagminne
0
@sebasek99 A mi się nie podoba, że jemu się to podoba.
0
@kaamil1910 Ten Onana co ma bana?
1
@ProMILs Brawo UEFA. Teraz jeszcze czekamy na karę dla Neuera bo jeśli pozwolą jednemu gagatkowi na łamanie zasad, to skończy się tym,że każdy będzie je olewał na swój sposób.
0
@wajcha Z tego co zauważyłem to większość reakcji na te prowokujące wypociny jest właściwa czyli ostra krytyka ze strony sporej liczby forumowiczów.
0
@Objectivo Dokładnie takiego o jakim wspomniałem. Osoby dopuszczające się pederastii to pederaści.
2
Komentarz usunięty
0
@FCMichalo Gęste ha tfu ode mnie na te barwy.