0

@maniak33333 Ja też ogólnie Sądzę po prostu, że takie stanowisko UODO niewiele nam daje.

0

@mkord A co tu też są jacyś zawodnicy którzy wykonują podobne prowokacje na boisku?

0

@Gonzo349 A po co komu ten tęczowy aktywista?

0

@Walker Aaa Ja wzrokowo widziałem labrador i nawet nie zauważyłem że to landrover.

1

@dawidor9 To z jego twittera - "To oszustwo PiSu. Ta ustawa NIE zablokuje roszczeń z tytułu "447" natomiast utrudni reprywatyzację Polakom. Za posiedzeniu Koła zapadła decyzja "wstrzymujemy się; nie możemy głosować przeciw, bo ludzie nie zrozumieją". Koledzy się przestraszyli bo, jak widać: nie rozumieją..."

0

@david89 No to współczuję Jak pech to pech

0

@Zytko Przecież w szybę można kamieniami walić i młotem a nie pęknie. Pewnie chodzi o to że grad ma ostre krawędzie i jak walnie pod odpowiednim kątem to szyba pęka.

3

@Barcakolcz Jeśli interesują cię motywy takiego głosowania to JKM już to wyjaśnił.

0

@david89 Ale że szyba pękła od gradu?

0

@Walker Ale co w tym śmiesznego bo nie łapię.

0

@SteuerFreiMoney No właśnie na to liczę. I na walkower dla Czech.

1

Mam nadzieję, że Węgrzy ugotują w swym stadionowym kotle Holandię i będą wspierać pepików.

0

@nadachu No cóż. Jak przyjdzie czfarta fala to będzie łatwo porównać i ponownie wyciągnąć wnioski.

0

@nadachu A gdzie masz te regionalne statystyki?

0

@patry295 Ale o co tu się kłócić skoro nawet ani jeden poseł nie zagłosował przeciwko tej ustawie?

2

@Colon To za to była ta żółta kartka dla naszej ekipy poza boiskiem?

0

@Abominacja Nie taki całkiem wyraźny charakter, bo wywiad USA (być może realizując świadomą politykę dezinformacji) wypuszcza różne newsy dotyczące tej pierwszej teorii.

0

@fcbarcafan19 Najbardziej zimny maj od lat a tu naraz wyskoczy ktoś z globalnym ociepleniem

0

@Mathew16 A moim zdaniem gdyby Szwedzi nie strzelili dwóch bramek, to byśmy wygrali.

0

@PiotrR Mimo wszystko mniejsza skala upierdliwości. Samych ukąszeń czy nawet ich obecności się nawet nie czuje. Natomiast skutki już można odczuć.

1

@Comentateiro Z reguły zwierzęta czy ptaki nie odczuwają czegoś takiego jak nienawiść czy uwielbienie. Więc pudło.

1

No dobra czas pogodzić La Ramblę raz na zawsze. W Polsce najbardziej znienawidzone stworzenia to muchy i komary.

0

@DaPidejpi Powiedz to tym którzy chcą wygasić elektrownie węglowe i przejść na wiatraki.

3

@Comentateiro Minutka.

1

@Persyfl Najpierw wypadałoby uprościć to prawo pracy a potem egzekwować, a nie odwrotnie. Natomiast co do samego projektu to ciężko się wypowiedzieć nie znając szczegółów - jakieś źródło?

3

@PatrychoO UEFA, która bez żadnej reakcji zezwala na takie cyrki sama strzela sobie w kolano. Dziś zakładają tęcze a jutro gdy będzie grała na przykład Rosja z Ukrainą piłkarze jednej albo drugiej drużyny założą sobie opaski z inną prowokującą symboliką? Serio chcecie aby to zmierzało w tym kierunku? No ale do tego doprowadza brak reakcji - pierwszy bodajże Neuer zaczął to robić - po pierwszym takim samowolnym wybryku był czas aby to ukrócić.

0

@Persyfl No i tu mogę się zgodzić. A wiadomo jaka opcja od lat rządzi w Warszawie. Mogli wybrać Patryka wiec niech teraz nie narzekają.

1

@JimMorrisonFCB Stanowiło to jednak jakiś bufor który pozwalał jakoś funkcjonować w gąszczu często bezsensownych przepisów.

0

@IronSanHybrid A więc to Zibi miał to zbanowane multikonto na La Bambie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?