1

@ProMILs Brawo UEFA. Teraz jeszcze czekamy na karę dla Neuera bo jeśli pozwolą jednemu gagatkowi na łamanie zasad, to skończy się tym,że każdy będzie je olewał na swój sposób.

0

@wajcha Z tego co zauważyłem to większość reakcji na te prowokujące wypociny jest właściwa czyli ostra krytyka ze strony sporej liczby forumowiczów.

0

@Objectivo Dokładnie takiego o jakim wspomniałem. Osoby dopuszczające się pederastii to pederaści.

2

Komentarz usunięty

0

@FCMichalo Gęste ha tfu ode mnie na te barwy.

1

@Songo91 Bezsensowna decyzja.

1

@wajcha Hejtowanie akcji antyrasistowskich jest modne? Dlaczego więc tak mało osób czy instytucji hejtuje, a większość wręcz promuje najbardziej rasistowską akcję ostatnich lat czyli ruch BLM?

0

@Ojciec5tkidzieci Jak rzadko kiedy pozostaje tylko się zgodzić z panią Pawłowicz.

1

@puyol_presidend5 A weź daj spokój Trzymam kciuki aby jak najszybciej odpadli Liczę że Walia znowu zajdzie wysoko. Oni na pewno cieszą się tak samo że trafili na Danię.

0

@Janiama No tu raczej Walia jest faworytem.

0

Ależ to było niesprawiedliwe. Jak drużyna która przegrała dwa mecze ma prawo wyjść z drugiego miejsca w grupie?

0

Brawoooo. Gooool

0

Brawo Tylko błagam strzelcie to

0

No co za dziadostwo.

0

@Keson Bo oni chcą naprawić UE od środka. Proste.

0

@Uukasz_93 Oby tak było.

0

Noo Czerczesow wstrząśnij tam nimi i wracajcie do turnieju.

0

No co ta Rosja wyprawia.

3

@FCBKasza Ech Co ja bym dał aby tam się wśród nich znaleźć

0

@kaamil1910 To byłoby coś pięknego ujrzeć ich dwóch w jednej drużynie.

0

@mariosss20 Dokładnie - 3 punkty wcale nie zapewniają im awansu.

0

@JimMorrisonFCB Kiedyś tak w Fifie się robiło, że podpisywało się kontrakt z jakimś wolnym zawodnikiem i w tym samym okienku się go sprzedawało.

0

@BorzyKrzys Węgry ich wyjaśnią.

0

@Janas11224 No ale gdzie ten link?

1

@MesQueUnClub96 No bo tak właśnie mówią. Poczytaj komentarze nawet na tej stronie.

1

@Colon Dlaczego na przebrzydłe Niemcy można oddać tylko jeden głos?

0

@Borneo Oj chłopie. Jeszcze JE Władimira Putina w to mieszasz? I ty śmiesz innych wyzywać od foliarzy?

0

@Borneo Dobrze - w takim razie walcz z wiatrakami nadal, choć jestem skłonny przypuszczać, zwłaszcza czytając komentarze tutaj, że ludzi sceptycznych zamiast przekonać tylko utwierdzasz w ich sceptycyźmie. Czyli osiągasz efekt odmienny od zamierzonego. Radziłbym to rozważyć.

3

@pele1282 "Halyna. Trzymaj mnie, chyba zawał mnie bierze...."

0

@Borneo Słabo cię to wali skoro z takim zapamiętaniem hołubisz te szczepionki i paszporty i każdego próbujesz przekonywać . Zrozum w końcu to, że niektórzy mają wywalone na tego COVIDA i na szczepionki i żadne przekonywania na nich nie wpłyną. A tym bardziej jakichś anonimowych osób na forach internetowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?