@Jakchcesz Po prostu ukazuje absurd całej tej sytuacji. Skoro ostatnio opublikowano badania z których wynika, że maseczki na powietrzu są w zasadzie zbędne to rząd nie powinien czekać tylko powołać się na te badania i ogłosić tą decyzję od razu. Albo tak jak do tej pory motywowali wprowadzanie obostrzen uzaleznic tą decyzję od liczb zakazen/zgonów A oni dziś wychodzą i w swej mądrości uznają że 15 maja to będzie dobry dzień na poluzowanie. Tak ni z gruszki ni z pietruszki. Do 14 maja musisz nosić maseczkę mimo wiedzy że jest ona zbędna a po 15 maja już nie.
@Nihas No cóż Jeśli to zacznie zmierzać w podobnym kierunku także u nas to rozkwitnie czarny rynek gdzie bedzie mozna zdobyć paszport i wpis do systemu Nawet Macron albo Merkel przestrzegali że może do tego dojść.
@Nihas Że osoby zaszczepione mogą przenosić wirusa tak samo jak osoby nieszczepione i nie ma żadnych podstaw aby różnicować obostrzenia pomiędzy tymi grupami. Przynajmniej taka była mądrość etapu. Być może teraz politycy wyznaczą nową narrację która zacznie wypływać także ze środowisk naukowych.
@Kgorecki2500 Słuchaj - interesy z Rosją to raz, bojkot dyplomatów to dwa, sojusze to trzy Ale zdejmowanie flagi podczas jakichś rozgrywek? Czy należy mieszać sport z polityką? I to do tego stopnia? A do tego takie bzdurne tłumaczenie? Trochę śmieszne to było. Tym bardziej że nikt by nawet nie usłyszał o tym wydarzeniu sportowym gdyby nie taka sytuacja
@macio_944 Nie przesadzaj - umówił się na spotkanie ze "Stanoooskim" i się stawił, powiedział,że idzie bronić Sanktuarium i poszedł. Więc gdybym był z tamtych okolic to lepiej bym zachował czujność.
Jak ktoś jest z Częstochowy i okolic to niech uważa na siebie. Najman nagrał filmik na którym odbezpieczył broń i wyruszył na poszukiwania delikwenta który pobił ochroniarza gdy ten zwrócił mu uwagę o maseczkę. Jak stwierdził naczelny gladiator naszego kraju - "na jego zmianie takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć" Tak że ten - uważajcie tam na siebie.
@Borneo Mówią raczej - "Płacisz przymusowe składki? Co z tego. Będziesz chory to aby z nich skorzystać musisz spełnić warunki". Koniec kropka. To nic że z twoich pieniędzy będziemy leczyć kogoś kto ich nie płaci czy płaci ich mniej , czy też płaci ale to on ciągle choruje więc to on ciągle korzysta zarówno ze swoich składek jak i z twoich. I nie wnikamy czy prowadzi zdrowy tryb życia, czy pije, czy pali czy jest otyły, czy spowodował wypadek z własnej głupoty i brawury i teraz potrzebuje pomocy. Ale jak ty zachorujesz to nieważne. Nas interesuje tylko to czy ty gdy będziesz w potrzebie to zrobiłeś cokolwiek aby się uchronić przed chorobą.
1
@lucas/catalan A dziewczyny to kolorowe karteczki z segretarów zbierały.
1
@ptrx Pieczarki w cieście piwnym. Polecam sprobowac.
0
@Ratamahatta No niestety. Nie zdążyłem nawet przeczytać odpowiedzi.
0
@Ciule123 Znamienne że to naród który doświadczył holocaustu zaczyna u siebie wprowadzać takie rozwiązania.
2
@MesQueUnClub96 No i na wstępie ma pojechane u Hasana.
4
@Jakchcesz Po prostu ukazuje absurd całej tej sytuacji. Skoro ostatnio opublikowano badania z których wynika, że maseczki na powietrzu są w zasadzie zbędne to rząd nie powinien czekać tylko powołać się na te badania i ogłosić tą decyzję od razu. Albo tak jak do tej pory motywowali wprowadzanie obostrzen uzaleznic tą decyzję od liczb zakazen/zgonów A oni dziś wychodzą i w swej mądrości uznają że 15 maja to będzie dobry dzień na poluzowanie. Tak ni z gruszki ni z pietruszki. Do 14 maja musisz nosić maseczkę mimo wiedzy że jest ona zbędna a po 15 maja już nie.
5
@tomek8756 W punkt.
0
@kuz A jaka frekwencja by byla.
1
@DonMatteo901 Usuwają martwy przepis Szkoda tylko że nie od razu.
3
Znacie to?
https://www.o2.pl/informacje/plakala-z-bolu-a-policjanci-sie-smiali-wycieklo-skandaliczne-nagranie-6633623195499168a
1
@Kgorecki2500 No fakt Trochę poje... takie prawo.
3
@SuperPatsonFCB "którego się będą trzymać" - słowo klucz.
0
@lukas10 Te oczy Minguezy powodują wrażenie,że się widzi dziecko które trafiło do sklepu z zabawkami.
8
@zadafcb Wychodzenie facetów z domu ze sprawnym penisem w majtkach oznacza,że część z tych facetów może popełnić gwałt. Dlatego zarządzamy kastrację.
0
Aby to było realne to tylko jakaś grubsza wymiana wchodzi w grę Ale i tak w to nie wierzę
0
@Nihas No cóż Jeśli to zacznie zmierzać w podobnym kierunku także u nas to rozkwitnie czarny rynek gdzie bedzie mozna zdobyć paszport i wpis do systemu Nawet Macron albo Merkel przestrzegali że może do tego dojść.
0
@Nihas Że osoby zaszczepione mogą przenosić wirusa tak samo jak osoby nieszczepione i nie ma żadnych podstaw aby różnicować obostrzenia pomiędzy tymi grupami. Przynajmniej taka była mądrość etapu. Być może teraz politycy wyznaczą nową narrację która zacznie wypływać także ze środowisk naukowych.
0
@SkilledHydra16 Taaa Jasne Gdyby gdyby A najprawdopodobniej leczyłby kontuzje w decydujących meczach Kto to wie co by było gdyby
0
@Nihas Decyzja która przeczy wszelkim teoriom które do tej pory głosili naukowcy. No ale spoko.
0
@igor69 Generalnie całe szkolnictwo powinno być zupełnie prywatne. Tyle z mojej strony.
0
@Kgorecki2500 Aha Spoko
0
@IronSanHybrid Chelsea faworytem? To wyszło ze wzoru Hajty czy jak? Nawet u buków Chelsea nie jest faworytem
0
@Kgorecki2500 Słuchaj - interesy z Rosją to raz, bojkot dyplomatów to dwa, sojusze to trzy Ale zdejmowanie flagi podczas jakichś rozgrywek? Czy należy mieszać sport z polityką? I to do tego stopnia? A do tego takie bzdurne tłumaczenie? Trochę śmieszne to było. Tym bardziej że nikt by nawet nie usłyszał o tym wydarzeniu sportowym gdyby nie taka sytuacja
0
@Kgorecki2500 No proszę cię Bo policja i tak ma mało pracy.
0
@Kgorecki2500 Tzn.? Szukaniem delikwenta? Chyba to robią.
0
@macio_944 Nie przesadzaj - umówił się na spotkanie ze "Stanoooskim" i się stawił, powiedział,że idzie bronić Sanktuarium i poszedł. Więc gdybym był z tamtych okolic to lepiej bym zachował czujność.
1
Jak ktoś jest z Częstochowy i okolic to niech uważa na siebie. Najman nagrał filmik na którym odbezpieczył broń i wyruszył na poszukiwania delikwenta który pobił ochroniarza gdy ten zwrócił mu uwagę o maseczkę. Jak stwierdził naczelny gladiator naszego kraju - "na jego zmianie takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć"
Tak że ten - uważajcie tam na siebie.
1
@Borneo Mówią raczej - "Płacisz przymusowe składki? Co z tego. Będziesz chory to aby z nich skorzystać musisz spełnić warunki". Koniec kropka. To nic że z twoich pieniędzy będziemy leczyć kogoś kto ich nie płaci czy płaci ich mniej , czy też płaci ale to on ciągle choruje więc to on ciągle korzysta zarówno ze swoich składek jak i z twoich. I nie wnikamy czy prowadzi zdrowy tryb życia, czy pije, czy pali czy jest otyły, czy spowodował wypadek z własnej głupoty i brawury i teraz potrzebuje pomocy. Ale jak ty zachorujesz to nieważne. Nas interesuje tylko to czy ty gdy będziesz w potrzebie to zrobiłeś cokolwiek aby się uchronić przed chorobą.
1
@msmsms Najpierw przeczytałem Salah a potem dziewczyna.. Hehe
1
@JackH Ale po co o tym mówić. To niedobra jest.