1

@lucas/catalan A dziewczyny to kolorowe karteczki z segretarów zbierały.

1

@ptrx Pieczarki w cieście piwnym. Polecam sprobowac.

0

@Ratamahatta No niestety. Nie zdążyłem nawet przeczytać odpowiedzi.

0

@Ciule123 Znamienne że to naród który doświadczył holocaustu zaczyna u siebie wprowadzać takie rozwiązania.

2

@MesQueUnClub96 No i na wstępie ma pojechane u Hasana.

4

@Jakchcesz Po prostu ukazuje absurd całej tej sytuacji. Skoro ostatnio opublikowano badania z których wynika, że maseczki na powietrzu są w zasadzie zbędne to rząd nie powinien czekać tylko powołać się na te badania i ogłosić tą decyzję od razu. Albo tak jak do tej pory motywowali wprowadzanie obostrzen uzaleznic tą decyzję od liczb zakazen/zgonów A oni dziś wychodzą i w swej mądrości uznają że 15 maja to będzie dobry dzień na poluzowanie. Tak ni z gruszki ni z pietruszki. Do 14 maja musisz nosić maseczkę mimo wiedzy że jest ona zbędna a po 15 maja już nie.

5

@tomek8756 W punkt.

0

@kuz A jaka frekwencja by byla.

1

@DonMatteo901 Usuwają martwy przepis Szkoda tylko że nie od razu.

1

@Kgorecki2500 No fakt Trochę poje... takie prawo.

3

@SuperPatsonFCB "którego się będą trzymać" - słowo klucz.

0

@lukas10 Te oczy Minguezy powodują wrażenie,że się widzi dziecko które trafiło do sklepu z zabawkami.

8

@zadafcb Wychodzenie facetów z domu ze sprawnym penisem w majtkach oznacza,że część z tych facetów może popełnić gwałt. Dlatego zarządzamy kastrację.

0

Aby to było realne to tylko jakaś grubsza wymiana wchodzi w grę Ale i tak w to nie wierzę

0

@Nihas No cóż Jeśli to zacznie zmierzać w podobnym kierunku także u nas to rozkwitnie czarny rynek gdzie bedzie mozna zdobyć paszport i wpis do systemu Nawet Macron albo Merkel przestrzegali że może do tego dojść.

0

@Nihas Że osoby zaszczepione mogą przenosić wirusa tak samo jak osoby nieszczepione i nie ma żadnych podstaw aby różnicować obostrzenia pomiędzy tymi grupami. Przynajmniej taka była mądrość etapu. Być może teraz politycy wyznaczą nową narrację która zacznie wypływać także ze środowisk naukowych.

0

@SkilledHydra16 Taaa Jasne Gdyby gdyby A najprawdopodobniej leczyłby kontuzje w decydujących meczach Kto to wie co by było gdyby

0

@Nihas Decyzja która przeczy wszelkim teoriom które do tej pory głosili naukowcy. No ale spoko.

0

@igor69 Generalnie całe szkolnictwo powinno być zupełnie prywatne. Tyle z mojej strony.

0

@Kgorecki2500 Aha Spoko

0

@IronSanHybrid Chelsea faworytem? To wyszło ze wzoru Hajty czy jak? Nawet u buków Chelsea nie jest faworytem

0

@Kgorecki2500 Słuchaj - interesy z Rosją to raz, bojkot dyplomatów to dwa, sojusze to trzy Ale zdejmowanie flagi podczas jakichś rozgrywek? Czy należy mieszać sport z polityką? I to do tego stopnia? A do tego takie bzdurne tłumaczenie? Trochę śmieszne to było. Tym bardziej że nikt by nawet nie usłyszał o tym wydarzeniu sportowym gdyby nie taka sytuacja

0

@Kgorecki2500 No proszę cię Bo policja i tak ma mało pracy.

0

@Kgorecki2500 Tzn.? Szukaniem delikwenta? Chyba to robią.

0

@macio_944 Nie przesadzaj - umówił się na spotkanie ze "Stanoooskim" i się stawił, powiedział,że idzie bronić Sanktuarium i poszedł. Więc gdybym był z tamtych okolic to lepiej bym zachował czujność.

1

Jak ktoś jest z Częstochowy i okolic to niech uważa na siebie. Najman nagrał filmik na którym odbezpieczył broń i wyruszył na poszukiwania delikwenta który pobił ochroniarza gdy ten zwrócił mu uwagę o maseczkę. Jak stwierdził naczelny gladiator naszego kraju - "na jego zmianie takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć"
Tak że ten - uważajcie tam na siebie.

1

@Borneo Mówią raczej - "Płacisz przymusowe składki? Co z tego. Będziesz chory to aby z nich skorzystać musisz spełnić warunki". Koniec kropka. To nic że z twoich pieniędzy będziemy leczyć kogoś kto ich nie płaci czy płaci ich mniej , czy też płaci ale to on ciągle choruje więc to on ciągle korzysta zarówno ze swoich składek jak i z twoich. I nie wnikamy czy prowadzi zdrowy tryb życia, czy pije, czy pali czy jest otyły, czy spowodował wypadek z własnej głupoty i brawury i teraz potrzebuje pomocy. Ale jak ty zachorujesz to nieważne. Nas interesuje tylko to czy ty gdy będziesz w potrzebie to zrobiłeś cokolwiek aby się uchronić przed chorobą.

1

@msmsms Najpierw przeczytałem Salah a potem dziewczyna.. Hehe

1

@JackH Ale po co o tym mówić. To niedobra jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?