@msmsms Nie wiem czy głupotę można szerzyć w ten sposob Jak ktoś jest mądry to taka wypowiedź mu raczej nie pogorszy stanu umysłu, a jak ktoś głupi to łyknie takie słowa Najbardziej zaszkodzi to młodym osobom którym takie osoby imponują i całkiem bezrefleksyjnie ufają swoim idolom.
@msmsms Dziwne podejście aby od graczy zawodowych obojętnie jakiej dziedziny wymagać inteligencji i traktować ich słowa jak wyrocznie Z reguły sportowcy musieli od dzieciństwa poświęcać więcej czasu na sport niż na naukę, a podobne zaniedbania wychodzą w przyszłości Problem w tym, że dziś większość ludzi słucha celebrytów, sportowców, aktorów i bezkrytycznie im ufa zamiast osób których warto słuchać i które mają ku temu odpowiednie kwalifikacje.
@VenoM Ale UEFA dzieli się też z klubami, a kluby z piłkarzami Skoro każdy w tym łańcuszku chce jak najwięcej zagarniać dla siebie to najpierw w jakiś sposób tą kasę trzeba zarobić. A w tej wypowiedzi Ilkay się żali jakoby to piłkarze byli strona poszkodowana i nic z tych zmian nie mieli dla siebie. Lekką hipokryzją tu zalatuje bo piłkarze i ich agenci także uczestniczą w tej gonitwie po kasę.
@PatrychoO Cóż Skoro to właśnie piłkarze i ich agenci żądają coraz więcej, więcej, więcej i więcej pieniędzy to niech się nie dziwią że muszą więcej,więcej,więcej i więcej grać.
@DonMatteo901 Nie rozumiem tych śmieszków Czy ci którzy tak się śmieją w zakładzie psychiatrycznym też mieliby ubaw z pensjonariuszy? Przypominam,że niejaki kamerzysta został aresztowany za naigrywanie się z osoby upośledzonej. A sadzac z wypowiedzi jakie rozpowszechnia Maja Staśko też coś z głową jest u niej nie tak.
@Chakalaka Zaprawdę powiadam wam, że nie po słowie ich poznacie, lecz po czynach. A owe indywiduum tyle zła uczyniło dla Polski,że czepianie się jakichś słów jest zupełnie niepotrzebne
@klemens100 Nie zamierzam toczyć dyskusji o winie policjanta Od tego była rozprawa Natomiast oddawanie honorów komus tylko z powodu tego w jaki sposób zginął jest absurdalne O ile oczywiście ktoś nie oddałby życia ratując kogoś czy w obronie swoich poglądów i przekonań,czy w imię nauki itd. Ba Więcej szacunku mam nawet dla zamachowców samobójców którzy gotowi są zapłacić cenę swojego życia w imię ideałów, bo to nie ich wina, że ktoś ich zmanipulował Tyle Jeśli ktoś chce robić sobie bohatera z takiego człowieka to jego sprawa Ale za zdrowym rozsądkiem nie ma to nic wspólnego.
@amanter Bez przesady Moribą ma 17 lat a Wijnaldum ponad 30 Przez najbliższe dwa lata da się nimi rotować bez zadnego problemu Tyle że wówczas trzeba wypchnąć Pjanicia za wszelką cenę
@Danger204 I za to trzymam kciuki Dość mam Barcy która wydaje setki milionów na Coutinho, Dembele czy sprowadza Pjanicia. Wolę Barcę z Fatim, Pedrim,Puigiem, Moribą i Konradem.
@msmsms To znaczy? Nie wierzę w istnienie takich osób Ale u mnie jest akurat dużo pagórków więc gołym okiem można zobaczyć że Ziemia raz jest wklęsła a raz wypukła Ale może jednak gdzieś na nizinach żyją takie osoby
@Persyfl Jakoś ci którzy popierali Hitlera po wojnie dziwnie się pochowali i zniknęli z powierzchni Ziemi. Pinochet u schyłku swych rządów otrzymał poparcie 43%, czyli jak na "krwawego dyktatora" który poddał się osądowi narodu w wolnych wyborach chyba nie było tam najgorzej.
@Persyfl Teraz z kolei ja będę miał siniak po facepalmie. Czyli noblista Milton Friedman też nawoływał do nienawiści pisząc o chilijskim cudzie gospodarczym?
@Czarodziej1980 Weź już skończ z tym wspominaniem o policjancie. Ani słowem nie odnoszę się do jego winy lub jej braku. Nie śledziłem tej rozprawy, nie słuchałem ekspertów i nie oceniam wagi dowodów w tej sprawie. Śmieszy mnie jedynie oddawanie honorów ćpunowi i przestępcy, którego jedyną "zasługą" jest to jak zginął. Dodajmy,że nie oddał życia w obronie kogoś innego czy w obronie swoich przekonań czy poglądów. Zginął w głupi sposób i tyle. Można tego żałować, można wzruszyć ramionami,można za nim zapłakać.Ale na oddawanie honorów po śmierci trzeba sobie zasłużyć. Tyle
@damiano996 Oczywiście, że byli także biali niewolnicy. Choćby ci którzy pracowali w kopalniach w Wielkiej Brytanii. Warto dodać że zaczynali to robić nawet w wieku 5 lat. To tak dla przypomnienia aby nie stosować uproszczenia że niewolnictwo dotyczyło tylko czarnoskórych.
@karlu105 Wbij sobie ranking kont w google i wybierz takie konto które pasuje do twoich potrzeb Będziesz miał wszystko czytelnie porównane i jakie koszty za jakie usługi,ewentualnie jakie są aktualne promocje za otwarcie
0
@msmsms Nie wiem czy głupotę można szerzyć w ten sposob Jak ktoś jest mądry to taka wypowiedź mu raczej nie pogorszy stanu umysłu, a jak ktoś głupi to łyknie takie słowa Najbardziej zaszkodzi to młodym osobom którym takie osoby imponują i całkiem bezrefleksyjnie ufają swoim idolom.
2
@msmsms Dziwne podejście aby od graczy zawodowych obojętnie jakiej dziedziny wymagać inteligencji i traktować ich słowa jak wyrocznie Z reguły sportowcy musieli od dzieciństwa poświęcać więcej czasu na sport niż na naukę, a podobne zaniedbania wychodzą w przyszłości Problem w tym, że dziś większość ludzi słucha celebrytów, sportowców, aktorów i bezkrytycznie im ufa zamiast osób których warto słuchać i które mają ku temu odpowiednie kwalifikacje.
0
@VenoM Ale UEFA dzieli się też z klubami, a kluby z piłkarzami Skoro każdy w tym łańcuszku chce jak najwięcej zagarniać dla siebie to najpierw w jakiś sposób tą kasę trzeba zarobić. A w tej wypowiedzi Ilkay się żali jakoby to piłkarze byli strona poszkodowana i nic z tych zmian nie mieli dla siebie. Lekką hipokryzją tu zalatuje bo piłkarze i ich agenci także uczestniczą w tej gonitwie po kasę.
0
@PatrychoO Cóż Skoro to właśnie piłkarze i ich agenci żądają coraz więcej, więcej, więcej i więcej pieniędzy to niech się nie dziwią że muszą więcej,więcej,więcej i więcej grać.
2
@adambądkowski93 Ech Liczyłem na jakiś nagły zwrot akcji a tu taki zawód.
0
@koszol Heh Akurat dziś sobie o nim przypomniałem bo sprawdzałem chwilę wcześniej jak mu idzie w Romie.
0
@jeyx77x Ja wyznaję zasadę, że jeśli jakaś firma wydaje kasę na reklamy które budzą we mnie wstręt to rezygnuję z kupowania produktów tej firmy.
0
@PJ1985 Pytanie czy Bayern w ogóle puści Flicka.
1
@kubix05 "nie żuj gumy bo będziesz miał szczęki jak buldog"
0
@Colon Red Hot Chilli Peppers- Can't stop
7
@JANEK777 Logika lub lewica- wybierz jedno i popraw bo myślałem że mi się ekran popsuł.
0
@barcelonaLM Czy ja wiem? Na Wschodzie pod tym akurat względem jeszcze nie poszaleli A my akurat na pograniczu ...
1
@jeyx77x No i spoko Tylko kto każe ci na niego patrzeć?
0
@DonMatteo901 Nie rozumiem tych śmieszków Czy ci którzy tak się śmieją w zakładzie psychiatrycznym też mieliby ubaw z pensjonariuszy? Przypominam,że niejaki kamerzysta został aresztowany za naigrywanie się z osoby upośledzonej. A sadzac z wypowiedzi jakie rozpowszechnia Maja Staśko też coś z głową jest u niej nie tak.
1
@Chakalaka Zaprawdę powiadam wam, że nie po słowie ich poznacie, lecz po czynach. A owe indywiduum tyle zła uczyniło dla Polski,że czepianie się jakichś słów jest zupełnie niepotrzebne
0
@wawrzyn1 Chyba kolego chcesz zasłużyć na bana za użycie słowa niemile widzianego na tym forum. A tak w ogóle to gratuluje zakupu.
1
@klemens100 Nie zamierzam toczyć dyskusji o winie policjanta Od tego była rozprawa Natomiast oddawanie honorów komus tylko z powodu tego w jaki sposób zginął jest absurdalne O ile oczywiście ktoś nie oddałby życia ratując kogoś czy w obronie swoich poglądów i przekonań,czy w imię nauki itd. Ba Więcej szacunku mam nawet dla zamachowców samobójców którzy gotowi są zapłacić cenę swojego życia w imię ideałów, bo to nie ich wina, że ktoś ich zmanipulował Tyle Jeśli ktoś chce robić sobie bohatera z takiego człowieka to jego sprawa Ale za zdrowym rozsądkiem nie ma to nic wspólnego.
1
@Xwowrak Te kamerki to jednak świetny pomysł.
0
@amanter Bez przesady Moribą ma 17 lat a Wijnaldum ponad 30 Przez najbliższe dwa lata da się nimi rotować bez zadnego problemu Tyle że wówczas trzeba wypchnąć Pjanicia za wszelką cenę
1
@Danger204 I za to trzymam kciuki Dość mam Barcy która wydaje setki milionów na Coutinho, Dembele czy sprowadza Pjanicia. Wolę Barcę z Fatim, Pedrim,Puigiem, Moribą i Konradem.
2
@msmsms To znaczy? Nie wierzę w istnienie takich osób Ale u mnie jest akurat dużo pagórków więc gołym okiem można zobaczyć że Ziemia raz jest wklęsła a raz wypukła Ale może jednak gdzieś na nizinach żyją takie osoby
1
@Persyfl Serio z tym Stalinem?
0
@Persyfl Jakoś ci którzy popierali Hitlera po wojnie dziwnie się pochowali i zniknęli z powierzchni Ziemi. Pinochet u schyłku swych rządów otrzymał poparcie 43%, czyli jak na "krwawego dyktatora" który poddał się osądowi narodu w wolnych wyborach chyba nie było tam najgorzej.
2
@Persyfl Myślę, że najlepiej okres jego rządów ocenili sami Chilijczycy gdy w wyborach 1988 zdobył wynik 43% poparcia.
1
@Persyfl Teraz z kolei ja będę miał siniak po facepalmie. Czyli noblista Milton Friedman też nawoływał do nienawiści pisząc o chilijskim cudzie gospodarczym?
4
@Czarodziej1980 Weź już skończ z tym wspominaniem o policjancie. Ani słowem nie odnoszę się do jego winy lub jej braku. Nie śledziłem tej rozprawy, nie słuchałem ekspertów i nie oceniam wagi dowodów w tej sprawie. Śmieszy mnie jedynie oddawanie honorów ćpunowi i przestępcy, którego jedyną "zasługą" jest to jak zginął. Dodajmy,że nie oddał życia w obronie kogoś innego czy w obronie swoich przekonań czy poglądów. Zginął w głupi sposób i tyle. Można tego żałować, można wzruszyć ramionami,można za nim zapłakać.Ale na oddawanie honorów po śmierci trzeba sobie zasłużyć. Tyle
1
@FC1899Barca Bardziej przeraża mnie wynik tfu-lewicy. Kiepsko to wróży na przyszłość
0
@Chakalaka Akurat rządy JE Augusto José Ramón Pinocheta Ugarte to najlepsze co się mogło przydarzyć Chile w tamtym okresie.
0
@damiano996 Oczywiście, że byli także biali niewolnicy. Choćby ci którzy pracowali w kopalniach w Wielkiej Brytanii. Warto dodać że zaczynali to robić nawet w wieku 5 lat. To tak dla przypomnienia aby nie stosować uproszczenia że niewolnictwo dotyczyło tylko czarnoskórych.
0
@karlu105 Wbij sobie ranking kont w google i wybierz takie konto które pasuje do twoich potrzeb Będziesz miał wszystko czytelnie porównane i jakie koszty za jakie usługi,ewentualnie jakie są aktualne promocje za otwarcie