@Zoker Takie porównywanie wyników z różnymi rywalami nie ma żadnego przełożenia Miejsce w tabeli ligowej to najlepszy wyznacznik obecnej formy sportowej danego klubu Zwłaszcza gdy jakieś zespoły nie dzieli różnica 2-3 punktów tylko więcej Nie powinno być żadnych zaproszeń do superligi i miejsca dla nikogo na stałe w tym formacie To w zasadzie moje jedyne zastrzeżenia do tego pomysłu To czy danym rozgrywkom patronuje UEFA FIFA czy jakaś inna organizacja czy same kluby wisi mi i powiewa Jeśli ewoluuje to w kierunku ogólnoeuropejskich rozgrywek oraz kilku poziomów z przejrzystym systemem spadków i awansów to OK Ale nie łudźmy się - kluby założycielskie nigdy nie pozwolą na osłabienie swojej pozycji
@Quavosk A co to kogo obchodzi? To powinna być indywidualna sprawa każdego człowieka Równie dobrze mógłby od razu poinformować czy się dzisiaj wypróżnił i z jaką konsystencją.
@Tasde Ale kto im każe grać w Superlidze? Mam nadzieję ze FIFA się nie ugnie ani o centymetr, UEFA wyrzuci buntowników już z tegorocznej LM,a La Liga zawiesi wyrzuci całą trójką jeszcze przed następną kolejką Może wówczas ochłoną i na kolanach wrócą
@Dosq Gdyby od razu były te spadki i awanse to przynajmniej ten pomysł byłby jakoś zrozumiały A co do praw telewizyjnych to i tak ligi krajowe tracą sens i ich ranga spada drastycznie bo i po co się bić o 3/4 czy 5/6 miejsce?
@PJ1985 A ja trzymam kciuki,że jednak ligi krajowe wykluczą wszystkie te kluby ze swoich rozgrywek w trybie natychmiastowym. W tym momencie PSG i Bayern mają mój szacunek. Kto by pomyślał że w ciągu jednej nocy tak się pozmienia
@konrad1661 A ja ci powiem, że to co się odwala to nawet ciężko opisać Rozumiem tą inicjatywę ale jakoś nie kupuję pomysłu, że te kluby mają z automatu zapewniony udział Jak dla mnie to rozgrywki ligowe tracą w takim momencie cały sens i nabierają rangę obecnego pucharu krajowego - czyli fajnie go wygrać ale tak naprawdę to taka nagroda pocieszenia.
@mati10333 Ja z kolei liczę na to że ten bunt doprowadzi do zmian w UEFA i FIFA i na tym cała afera się zakończy A ogólnie wrócimy do tego co było do tej pory.
0
@Fabik Nie Po prostu potężni przestaną grać ze słabszymi.
0
@AmigoBlancos Nadal liczę na to że dla tych klubów sezon będzie zakończony w trybie natychmiastowym
0
@Korek365 Nie chcą zaprosić Bayernu bo się obawiają że zdominuje te rozgrywki.
1
@MaTt_BarcaFan Nie przesadzaj że są ciągle te same mecze Tutaj beda te same mecze co roku
0
@Zoker Takie porównywanie wyników z różnymi rywalami nie ma żadnego przełożenia Miejsce w tabeli ligowej to najlepszy wyznacznik obecnej formy sportowej danego klubu Zwłaszcza gdy jakieś zespoły nie dzieli różnica 2-3 punktów tylko więcej Nie powinno być żadnych zaproszeń do superligi i miejsca dla nikogo na stałe w tym formacie To w zasadzie moje jedyne zastrzeżenia do tego pomysłu To czy danym rozgrywkom patronuje UEFA FIFA czy jakaś inna organizacja czy same kluby wisi mi i powiewa Jeśli ewoluuje to w kierunku ogólnoeuropejskich rozgrywek oraz kilku poziomów z przejrzystym systemem spadków i awansów to OK Ale nie łudźmy się - kluby założycielskie nigdy nie pozwolą na osłabienie swojej pozycji
0
@Kgorecki2500 W sumie jeden jak i drugi działali na rzecz budowania potęgi Niemiec, ale na chwilę obecną to maowiecki jeszcze wiele musi osiągnąć .
0
@Zoker Choćby to że nawet obecnie jest wyżej w tabeli niż ten memiczny Arsenal.
0
@Jakchcesz Ja czekam aż zastosują groźby a wtedy klubu przyjdą negocjować
0
@Quavosk A co to kogo obchodzi? To powinna być indywidualna sprawa każdego człowieka Równie dobrze mógłby od razu poinformować czy się dzisiaj wypróżnił i z jaką konsystencją.
0
@tomono Ja to pamiętam doskonale Za dużo tego wtedy było Jak teraz będzie tak co roku to będzie masakra
0
@Urban08 Jest to część gry która dodatkowo wpływa na emocje "Panie Turku kończ pan mecz "
0
@Tasde Ale kto im każe grać w Superlidze? Mam nadzieję ze FIFA się nie ugnie ani o centymetr, UEFA wyrzuci buntowników już z tegorocznej LM,a La Liga zawiesi wyrzuci całą trójką jeszcze przed następną kolejką Może wówczas ochłoną i na kolanach wrócą
0
@capm Życie się zmienia nieustannie A tak w ogóle to wyłącz telewizor
0
@Barcaa12 Wykorzystali? Czyli kto konkretnie?
2
@PatrychoO Poczekaj a się dostanie Dopiero co się podnieśli po błędach z przeszłości a ty od razu byś chciał aby w pierwszym sezonie wrócili na szczyt
1
@poskus Klubom to będzie akurat na rękę A piłkarz zawsze ma wybór Albo mundial albo ta śmieszna liga bogaczy.
0
@ObiektywnyKibic121 Powiem szczerze że jeśli będzie 6 takich meczy w sezonie,i tak co rok - to szybko to się znudzi
1
@Ghazul3293 I to się szanuje
0
@Dosq Gdyby od razu były te spadki i awanse to przynajmniej ten pomysł byłby jakoś zrozumiały A co do praw telewizyjnych to i tak ligi krajowe tracą sens i ich ranga spada drastycznie bo i po co się bić o 3/4 czy 5/6 miejsce?
1
@Lub567 Sama by się wyrzuciła Ja liczę na to że wyrzucą Barcę z La Ligi
0
@paweldunajecfcb Pogorzelisko
0
@chavez Rozrywki ligowe tracą w takiej sytuacji sens i nabieraj rangi obecnych pucharów krajowych
0
@konrad1661 Ja to w tej chwili kibicuję aby La Liga wyrzuciła/zawiesiła całą tą trójcę w trybie natychmiastowym To może wtedy ochłoną Tyle ci powiem
0
@Ciule123 No i gitara Teraz jeszcze La Liga w trybie natychmiastowym powinna tą trójcę zawiesić
1
@PJ1985 A ja trzymam kciuki,że jednak ligi krajowe wykluczą wszystkie te kluby ze swoich rozgrywek w trybie natychmiastowym. W tym momencie PSG i Bayern mają mój szacunek. Kto by pomyślał że w ciągu jednej nocy tak się pozmienia
0
@Messibestplayerintheworld I prawidłowo. Może sami piłkarze coś wywalczą
0
@konrad1661 A ja ci powiem, że to co się odwala to nawet ciężko opisać Rozumiem tą inicjatywę ale jakoś nie kupuję pomysłu, że te kluby mają z automatu zapewniony udział Jak dla mnie to rozgrywki ligowe tracą w takim momencie cały sens i nabierają rangę obecnego pucharu krajowego - czyli fajnie go wygrać ale tak naprawdę to taka nagroda pocieszenia.
0
@Losiex Mam takie same odczucia Nawet ciężko to opisać
1
A powiem wam jedno Ech... Szkoda gadać Panowie
0
@mati10333 Ja z kolei liczę na to że ten bunt doprowadzi do zmian w UEFA i FIFA i na tym cała afera się zakończy A ogólnie wrócimy do tego co było do tej pory.