0

@ranger3120 Nie bo zalecenie jest aby nie wychodzili ci po 70 którzy nie pracują A godziny są dla osób po 60 roku życia

0

@barcelonaLM Byłbym wdzięczny za źrodło

0

@Janas11224 Jak jesteś taki cwany to znajdź mi miejsce gdzie taki kibel w ogóle można dziś kupić

0

@NaFazieHitman Polecam - rewelacyjna sprawa

0

@ranger3120 Pisz do Stonogi Niech zakłada tam gdzieś na fiordach polską enklawę

1

@clyde "Człowiek o 24 twarzach" Daniel Keyes Coś niesamowitego Jeśli ta historia rzeczywiście jest taka jak opisał ją autor to jest to niewiarygodne Dowodzi że jedyne ograniczenia jakie stoją przed człowiekiem występują jedynie w jego głowie

1

@Kusco15 Z powodu "piątki przeciw rolnikom" Wiele obostrzeń tak naprawdę wcale nie dotyka rolników jakoś bezpośrednio a z wielu są zwolnieni Nawet na kwarantannie mogą bez przeszkód przemieszczać się po terenie gospodarstwa czy przejechać na pole Nawet w czasie wiosennego lockdownu rolnik mógł pojechać na drugi koniec Polski motywując to chęcią kupna maszyny do gospodarstwa W małych miejscowościach te obostrzenia w ogóle nie są jakoś bezpośrednio odczuwane

0

@Kusco15 U rolników jest takie rozgoryczenie, gniew i oburzenie że nawet nie próbuj ich pytac o PIS bo usłyszysz same bluzgi

0

@szymonekk Z tego co widzę to jest tam ograniczenie że" wobec osoby u której rozpoznano lub u której podejrzewa się chorobę" Pytanie tylko co daje szczepienie osobie chorej I od kiedy w ogóle dopuszczone jest szczepienie osoby chorej? No ale skoro nadano bezkarność lekarzom to kto ich może pociągnąć do odpowiedzialności za szczepienie niezgodne z zasadami medycyny?

0

@Wojcio Że co? Co masz na myśli?

0

@paweldunajecfcb Człowiek o 24 twarzach Książka ryje banie W tym tygodniu ja skończyłem i nadal o niej myślę Jeśli to prawda co w niej opisano to można dojść do naprawde niesamowitych wniosków dotyczących człowieka i jego ograniczeń a raczej ich braku

0

@Nihas Nie wierzę w oficjalne dane ale wiem że gdyby była tam tragedia to zachodni obserwatorzy oraz opozycja już dawno alarmowaliby świat zdjęciami i doniesieniami

0

@Nihas No to drugi przykład Białoruś Nikt tam nie nosi maseczki, nie ma dystansu Lekarz który zdiagnozował u kogoś wirusa widział tego samego dnia tą osobę na mieście bez maseczki Milicja nie kontroluje osób na kwarantannie I tam na razie radzą sobie lepiej niż u nas Fenomen? Nie Prosty wniosek jest taki że odporność stadna działa Z tego należy się cieszyć bo my też kroczymy tą drogą tylko nikt tego nie chce oficjalnie przyznać a dodatkowo w gratisie funduje nam kryzys gospodarczy

1

@Nihas Wiadomo - patrz Szwecja Nie ma maseczek i liczba zakażeń nie rośnie

0

@michal26 Nie mogą luzować obostrzeń których nie mieli Większość tych tak zwanych obostrzeń to były tylko zalecenia Poza tym jest jeszcze Białoruś...

0

@RIP_IABC Nie śmiej się To tylko wrzucili tak na próbę Skoro nikt nie reaguje to za tydzień nowe obostrzenie - do odwołania cała Polska odcięta od internetu, a jedyne kanały telewizyjne dostępne w każdym domu to TVPIS Za wyłączenie telewizora w godzinach 6-22 grozi internowanie WOT przeszedł specjalistyczne szkolenie w celu wyłapywania podobnych osobników

0

@Striker Skończcie już z tym zagęszczeniem ludności Co oni tam miast nie mają? O czym ty piszesz w ogóle Jak ci Szwecja nie pasuje to jak w takim razie wytłumaczysz fenomen Białorusi?

0

@Homeopata8989 Jakie restrykcje? Zalecenia to restrykcje? Nie czytaj nagłówków tylko całe artykuły to się dowiesz że oni jedynie zalecają To nie są żadne restrykcje

0

@NaFazieHitman Chryste kolejny który wypiera rzeczywistość Jaka inna gęstość zaludnienia? W miastach mają inną gęstość zaludnienia? To w takim razie wytłumacz mi fenomen Białorusi Też zero obostrzeń, cały czas protesty na ulicach, służba zdrowia nienajlepsza w Europie a jakoś wyrabiają I nawet zachodni obserwatorzy nie bombardują świata zdjęciami masowych mogił czy ludźmi umierającymi pod szpitalami Za to nasza droga środka sprawdza się znakomicie Wprost bijemy ich na głowę A w gratisie kryzys gospodarczy i problemy zdrowotne ludzi pozbawionych profilaktyki w niedalekiej przyszłosci

1

@NaFazieHitman Prędzej telefon wywalę niż ściągnę tą aplikację

0

@tobiasson92 Taka kartkę po prostu wylosowali ze swojej szklanej kuli z obostrzeniami Podobno lasy są nadal w środku

0

@michal26 https://www.cire.pl/item,139700,1,0,0,0,0,0,pge-rezygnuje-z-obarczania-prosumentow-oplatami-za-energie-bierna.html Chodziło mi o te konkretne przypadki Energia bierna pojemnosciowa to ta która wynika nawet z dlugości kabli a nie z silników czy wind A dowalili tylko osobom z PV bo to one dostają nowe typy liczników dwukierunkowe
U mnie montowała mała lokalna firma a instalacja na gruncie

0

@michal26 Od nowego roku wchodzi na przykład opłata mocowa i już koszty wzrosną Poza tym kiedyś jakiś zakład naliczał opłatę za energię bierną pojemnościową Poczytaj sobie o tym Na razie to ukrócili ale skąd wiesz że w pewnym momencie nie zmienią ustawy pod naciskiem lobby energetycznego? Ja się zdecydowałem ale z takim lekkim niepokojem z tyłu głowy że prawo mogą zmienić na niekorzyść prosumentów w każdej chwili Poza tym dużo prosumentów w danej okolicy tez rodzi pewne problemy techniczne Ten youtuber który mówi o wszystkich zaletach i wadach fotowoltaiki oraz o konkretnych opłatach i zyskach to kanał Panele Fotowoltaiczne - polecam każdemu kto się zastanawia

0

@Karzel Akurat Zacharowi to bym nie ufal Jest natomiast inny kanał na YT gdzie taki starszy koleś tłumaczy wszystko od a do z z tabelkami excella Problem z fotowoltaika jest taki że to inwestycja na lata a ciągle są jakieś informacje że zakłady energetyczne albo państwo chce zmienić prawo aby na tym zarobić Dziś rozdają kasę a jutro dowalą podatek Ja w to weszłem ale zdaje sobie sprawę że jest to ryzyko bo moga zmienić prawo na niekorzyść prosumentow

0

@iFrontier Hm Ciekawy argument Szkoda że zwłaszcza lewica udaje że go nie słyszy gdy chodzi o zakaz hodowli zwierząt futerkowych i zakaz uboju rytualnego Ja jako przeciwnik aborcji doskonale.o tym wiem i to właśnie główny powód dla którego nie ruszalbym obecnego status quo Bo nawet calkowity zakaz aborcji w Polsce niewiele zmieni

0

@Rudi35 Papież jest tylko jeden - Benedykt Ten drugi to jakaś schizma i antypapiez

0

@Explode Wez juz skoncz biadolić Na Białorusi protestują i zyja

1

@barcelonaLM Czas kupić akcje Maxi pizza bo jutro poszybują w gore

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek256 W bogatej Szwecji nie noszą i wcale nie mają gorszej sytuacji niż u nas W biednej Bialorusi też nie noszą i też tragedii nie ma I nawet zachodni obserwatorzy oraz opozycja Łukaszenki jakoś nie alarmuje świata że dzieje się tam jakaś wielka tragedia związana z koronawirusem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?