0

@banann16 Ty uważasz że rząd jest na wygranej pozycji? PIS strzelił sobie w kolano bo "piątka" nie mieści się w pojmowaniu zarówno rolników, którzy na nich głosowali jak i wielu konserwatywnych wyborców A nie oszukujmy się że nowych wyborców dzięki "piątce" racze nie przyciągnie I jest to jedyny pozytyw wynikający z tego że tą "piątkę" przyjęli.

2

@Hosh Benedykt wracaj ....

0

@stone80 Przykład nietrafny bo gość który skrzywdzi choćby jedną osobę i to przez krótki czas zasługuje według mnie na wyższa karę niż ktoś kto nawet całe życie dręczy zwierzę A dywagacje są niepotrzebne bo po pierwsze są zbędne Nikt normalny nie popiera zupelnie zbednego dręczenia zwierząt. A po drugie są błędne Żadne badania nie potwierdzają tezy że ktoś kto dręczy zwierzęta może potem skrzywdzić człowieka Są natomiast liczne dowody ze mordercy którzy dręczyli i zabijali ludzi swoje zwierzęta traktowali zupelnie normalnie i byli do nich przywiązani Pominmy nawet nazistów Chodzi o morderców którzy własnymi rękami w bestialski sposób mordowali ludzi

0

@FafitFCB Hehe Jeszcze brakuje dopisku Nie stosuje się do obowiązku wprowadzenia godzin dla seniorow

0

@stone80 Po co te kłamliwe porównania? Kara za posiadanie marihuany to do trzech lat wiezienia, kara za znęcanie się nad zwierzętami to do 5 lat wiezienia to po co piszesz że jest odwrotnie? Po co te dziwne dywagacje że jak ktoś traktuje źle zwierzęta to i przekłada się to na traktowanie ludzi? Naziści jeszcze w 1933 wprowadzali prawo dotyczące ochrony praw zwierząt co nie przeszkodziło im później traktować ludzi gorzej niż zwierzęta Poza tym żadne badania nie potwierdziły tego że złe traktowanie zwierząt przekładało się na późniejsze dewiacyjne zachowania względem ludzi Chodzi mi o psychopatów czy morderców
Dlatego bardziej obawiam się tych którzy zwierzęta traktują dobrze a nie tych którzy je dręczą Oto krótki filmik na ten temat


0

@Majkel34 A dlaczego pod Playem skoro według rozporzadzenia to ich nie dotyczy? To ich wewnętrzne zarządzenie?

0

@Danchos Nadal cicho liczę na to że jednak ta kwarantanna w jego przypadku to coś więcej Wiem wredny jestem i naiwny ale trzeba szukać pozytywów w tej całej sytuacji

0

@Nano22 Nie tym razem kolego Nie tym razem Znam jedną osobę zaangażowaną w zbieranie podpisów dla Dudy Chodził, zbierał, zachęcał , namawiał Dziś gdy widzi te same osoby które namawiał to tylko spuszcza wzrok tak mu wstyd Znam zatwardziałych pisówców z tego środowiska które po "piątce" czują się jakby dostały młotem przez łeb Żadna jałmużna tego nastawienia nie zmieni nawet za kilka lat bo tym razem nie uderzono w jedną branżę, tym razem nie odebrano rolnikom jakichś przywilejów czy dotacji tylko uderzono w sam sens istnienia ich działalności

1

@Remi70 Dokładnie Też nie rozumiałem tego oporu wśród niektórych ale ten filmik przynajmniej jasno wyjaśnia ich punkt widzenia

0

@Remi70 W swym wyjaśnieniu podchodzisz od strony higienicznej i ja to rozumiem Natomiast tu masz wyjaśnione dlaczego istnieją przeciwnicy tego bardziej higienicznego sposobu przyjmowania komunii


0

@tobiasson92 To taki absurd jak ten z wiosny gdy zespół Łydka Grubasa miał jakieś problemy za koncert online Bo odbywał się on w filharmonii która powinna być wówczas zamknięta To nic że online i bez widzów....

0

@Ratamahatta Dzisiejszy przekaz dnia w TVP - Owsiak i opozycja utrudniają bohaterskiemu rządowi walkę z pandemią

0

@IronSanHybrid Ale Meksyk ...

0

@Statistics Kminię o co mogło im chodzić w tym przypadku i jedyne co wymyśliłem to że takie targi czy wystawy musi ktoś przygotować, czasem z różnych miejsc kraju przedstawiciele różnych firm muszą coś przywieźć itd. A ktoś chciał tego uniknąć To jedyny sensowny powód tego zakazu No ale konferencje?

0

@FATIlity31 I tak jest progres w porównaniu do wiosny Teraz przynajmniej ograniczyli to do sklepów spożywczych, aptek i bodajże poczty A wcześniej wrzucili do jednego worka sklepy budowlane, metalowe, z hydrauliką itd. Na kolejną wiosnę może znowu dopracują ten przepis

0

@Arkon Daj Pan spokój Jak do mnie przyjeżdża kurier to też żadnej maski, podajemy sobie ręce i płacę z reguły gotówką I jakoś obaj jeszcze żyjemy

1

@barcelonaLM Sądzę że już nic dzisiaj mi tak nie poprawi humoru jak sobie wyobrażam ten poziom wkurwu u tej mendy z rodziny Addamsów Wystarczy że sobie o tym pomyślę i już mam banana na twarzy

1

@FATIlity31 Że ludzie mało kumaci to jeszcze zrozumiałe Ale że sieci handlowe jeszcze nie wystawiły przy wózkach starszych ludzi którym daje się zlecenie i idą robić innym zakupy to już nie kumam

13

@ArdoFCB No rzeczywiście skandal Na litość boską Skandal to by był gdyby tam flagę Polski położyli a nie jakiś brudny łach No chyba że chodzi o materiał który nie spełnia standardów Sanepidu No to sorry Rzeczywiście to byłby skandal

0

@MESSIah16 Amerykanie mają swój azyl w Meksyku, Polacy w Norwegii Skoro temu oszustowi i malwersantowi ostatnio azylu udzielili to Stonodze tym bardziej

0

@LucaBrasi A wszystkiemu winne lasy

0

@Borneo Niech uderzają w te miasta Wieś i tak już jest skreślona dla PISu Kopnęli ja w d-pe tak mocno że żaden news tego kopniaka nie przykryje i będą go czuli aż do wyborów zwłaszcza że w obecnej postaci ten temat wróci jak bumerang przed samymi wyborami

1

@Borneo Na LaRambli byla już o tym dyskusja Ta sprawa nie jest taka jak ja przedstawiają w niektórych artykułach To sami księża wezwali ponoć policję do niego PIS piątką dla zwierząt odciął swój żelazny elektorat i na wsi już głosów nie odzyska Nawet jak się z tej ustawy wycofa to ludzie będą chcieli aby PIS był zmuszony rządzić z kimś w koalicji Nawet temat walki z LGBT do tej pory chętnie przyjmowany poszedł na wsi w odstawkę po tym jak PIS uderzył bezpośrednio w rolnikow

2

@MaTt_BarcaFan Obaj macie niewłaściwe choć na krótką mete zrozumiałe podejście Ale jak zamkną jego zakład pracy w którym pracują ludzie ktorzy chodzą do ciebie na siłownię to po utracie pracy czy części zarobków nie dadzą ci być może zarobić Gospodarka to naczynia połączone tak misternymi kanałami że nie zawsze te powiązania widać Każdy walczy o swoje ale jak za mocno dokopie drugiemu to sam też to czasem odczuje

1

@Remi70 To nie poziom debilizmu ale kwestia pewnych zasad Na wiosnę Cejrowski nagrał filmik w którym wyjasnil o co chodzi Znajdziesz to na YT Możesz nie popierać podejścia zwolenników tego sposobu przyjmowania komunii ale przynajmniej zrozumiesz z czego to podejście wynika

1

@Slazmi Ja też uważam że kościoły absolutnie powinny zostać otwarte Tu nie ma żadnego pola do dyskusji Ale skoro tam wprowadzili ograniczenia to tak samo mogli zrobić w siłowniach Zamiast wprowadzić jakieś sensowne limity to teraz wyszli na gamoni którzy nawet własnych zakazów nie potrafią skutecznie napisać aby je potem mogli egzekwowac

0

@Slazmi Podałem tylko przykład braku logiki w ich działaniu Siłownie zamknięte a kościoły otwarte ale z ograniczeniami Oni nie zrobią nic co zaszkodzi im w sondażach Mają takie badania na wszystkie obostrzenia i zanim coś wprowadza sprawdzają jak ludzie to odbiora

1

@Slazmi Racja No to np tak samo gdy pędzą ścigaczem czy autem ile fabryka dala

0

@HK23 Ciekawe za ile kiedyś pójdzie na allegro

0

@Slazmi Tak jak deprecjonują je gdy skaczą na główkę do wody i łamią sobie kręgosłupy Tak to już jest ulozone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?