1

@DonMatteo901 Co ty gadasz - to wypisz wymaluj Mateusz co tydzień losujący kolejne nowe obostrzenia

1

A tak a propo - pamiętacie ten wiersz polskiego wieszcza 'Murzynek Bambo" ?

0

@mr_robot A u nas jak na razie to tylko kosze na śmieci na głowę wkladaja

1

@Tridente2015 Płyta hdf jest idealna Jeśli nie planujesz tych puzzli wynosić z domu to spełni swoje zadanie znakomicie Jak zawadza to można ja wsunąć pod lozko, pod szafę, na szafe Przy tej szerokości spokojnie ja przeniesiesz przez każde drzwi A jak skończysz układać to możesz na nią nakleić puzzle i powiesić na sciane

0

@justfootball Propaganda w TVPIS robi swoje

0

@Bobo25 Być może po to aby ktoś nie uznał pojazdu samochodowego na drodze publicznej za miejsce ogólnodostępne i chciał wlepić mandat Dlatego zapisali to jasno Ja tak to rozumiem więc jeśli gdzieś znajdę inną interpretację to tu wrzucę Albo jak ktoś inny taką znajdzie to też niech poda
Po edycji - wrzucam przykład artykułu w którym najpierw też pisali ze trzeba nosić maseczki w aucie bez wyjątku a teraz się z tego wycofują - https://wrc.net.pl/mz-kierowco-nie-masz-pojecia-jak-absurdalne-sa-nowe-przepisy-o-maseczkach-w-prywatnym-samochodzie-to-jakis-cyrk

0

@Bobo25 Poczytaj ten wyjątek dokładnie Jest tam mowa o tym że obowiązek noszenia maseczki nie obowiązuje gdy w pojeździe samochodowym znajduje się CO NAJMNIEJ jedna osoba (czyli 1,2,3,itd) ALBO jedna osoba i dziecko do lat 5 Ja tak to rozumiem że w ogóle nie trzeba nosić maseczek w samochodzie a zapisali ten punkt po to aby nie było wątpliwości Wcześniej ten przepis mówił o tym że zwolnienie jest gdy w pojeździe jest JEDNA OSOBA a nie CO NAJMNIEJ JEDNA OSOBA Masz jakieś źródło które interpretuje to inaczej?

0

@G9 Dopóki nie poznamy zapisów ustawy to nie ma o czym dyskutować Ja uważam że będą mieli z tym wielki problem prawny o ile oczywiście nie wprowadza odpowiedniego stanu który by pozwalał te ograniczenia wolności rozszerzyć na wszystkie osoby bez zwracania uwagi na stan ich zdrowia Nie bez powodu tyle czasu nie ruszali tego problemu

0

@G9 Tyle że OSOBA ZDROWA która nie nosi maseczki w żaden sposób nie stanowi zagrożenia dla zdrowia innych ludzi

0

@Murazor Tylko ze te złoto to wcale nie jest tak łatwo kupić ani potem upłynnić Owszem jakąś część kapitału można tak ulokować ale trzeba pamiętać że ma to też swoje wady No i w Polsce kupując złoto trafiamy do rejestru wiec w razie czego pamiętacie jak to było po II wojnie gdy państwo rekwirowało złoto?

1

@SiSenior Jeśli nie ogłoszą stanu nadzwyczajnego to taka ustawa będzie niekonstytucyjna Wiem że dla nich to niewiele znaczy ale ciekaw jestem jak zamierzają napisać tak karkołomna ustawę

1

@WisniaKala Steve Fox

0

@Bobo25 Czytałeś rozporządzenie? Jak byk stoi w nim ze wykreślili słowa mówiące o tym że obowiązek noszenia maseczek obowiązuje w pojazdach osobowych gdy przebywają w nim osoby niezamieszkujace razem Możesz podać źródło które twierdzi inaczej?

0

@Bobo25 O co ci biega? W aucie od dziś możesz jechać bez maseczek nawet z obcymi osobami

1

@matirix20 Oni są jacyś poje'ani i tyle Lekarstwo gorsze od choroby To tak jakbyś katar leczył ucięciem nosa

0

@tobiasson92 "Update: absurd w postaci obowiązku noszenia maseczek we własnym samochodzie nawet jeśli podróżują nim osoby zamieszkujące razem." Co masz na myśli? Chyba źle to interpretujesz bo ja tam widzę że skoro "w ust.1 wpkt1 skreśla się wyrazy „oraz w pojazdach samochodowych, którymi poruszają się osoby niezamieszkujące lub niegospodarujące wspólnie”, to oznacza że w ogóle nie trzeba zakładać maseczek w pojazdach samochodowych nawet gdy jadą nim osoby które nie zamieszkują wspólnie

0

@YoNoEntiendoNada Nie napisałem że jest w tym coś złego Pokazałem przykład że różne skandale młodych ludzi nie niszczą karier politycznych tych osób i osób z ich otoczenia

0

@Adamski69 To jest na serio czy dla beki ktoś to przerobił?

0

@Kluivert_P Przed Łysym i przed jego ojcem


0

@SiSenior Wystarczy zarejestrować związek wyznaniowy Sprawdź sobie listę ile ich mamy zarejestrowanych w Polsce Niektóre z nich to niezła beka

0

@tobiasson92 Propozycja jest jedna - przenieść siłownie do kościołów i tam ich nikt nie zamknie Ewentualnie niech założą i zarejestrują związek wyznaniowy i po problemie

1

@Yosemite W tamtych czasach to jeszcze Valencia wymiatała No i ten pamiętny finał Alaves z Liverpoolem Miodzio Albo potyczki Saragossy z Wisłą

1

@NeroTFP Wystarczy okopać Kraśnik dookoła, napuścić w ten dół wody i mamy taką wyspę

0

@pax Przykre ale prawdziwe Nie mamy wojen to po prostu natura robi swoje Tyle

0

@Arkon Jak głosujesz na PIS albo na KO to tak naprawdę nie głosujesz na nikogo Te ugrupowania niczym poza nazwiskami i gadką się nie różnią Koniec końców gadają różne rzeczy a robią to samo

0

@amanter Spoko majonez To będzie historia jak z rodziną Bushów Jak stary Bush piął się na urząd prezydenta to młody Bush chlał na umór i imprezował I każdy o tym wiedział A potem nie przeszkodziło mu to w zostaniu prezydentem

1

@bartekvisca A od kiedy Konfederacja jest w rządzie?

2

@cules_ Z powodu takiego myślenia to nikt nigdy nie dojdzie do głosu A te inne partie wcale nie muszą przegonić jednej z tych dwóch partii wynikiem wyborczym Wystarczy aby zdobyły tyle głosów że któraś z nich musiałaby wejść z nimi w koalicję Wówczas przynajmniej mogłyby z pozycji koalicjanta stopować niektóre głupie pomysły

0

@Mat_Cat Z pozycji potencjalnego pacjenta to akurat wcale mnie te zmiany nie cieszą

0

@NeroTFP W tym roku swoje 87 urodziny obchodziłaby kobieta którą Hajto zabił na pasach ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?