@tobiasson92 Dla mnie sprawa jest prosta Sklepy w niedziele mogą być otwarte ale tylko i wyłącznie pod warunkiem że wszystkie osoby pracujące w niedziele będą mieć płaconą podwójną stawkę Zresztą to nie jest tylko polski pomysł Kiedyś gdy byłem w Rzymie to tylko niektóre sklepy pełniły w niedziele tzw "dyżury" ale w zamian musiały się zamknąć na jeden dzień w tygodniu Więc w różnych krajach są różne sposoby na handel w niedziele
@Allbi A spodziewasz się że wartość tego mieszkania spadnie któregoś pięknego dnia do zera? Jak zechcesz wyjechać to sprzedasz to mieszkanie, spłacisz bank a to co przez te lata zdołałeś oddać w ratach zostaje w twojej kieszeni Natomiast jak wynajmujesz to również wyjedziesz ale to co płaciłeś za wynajem zostaje w kieszeni właściciela mieszkania
@dunkelritter69 Sam sobie winny Trener przynajmniej postawił sprawę jasno Skończy się pewnie jak z Thiago - zawodnik się zniecierpliwi po tym roku i odejdzie definitywnie gdzie indziej
@chosenone "nie życzy się innym źle, ale dobrze, że głąba dopadło" Sam sobie przeczysz w jednym zdaniu Przeczytaj to jeszcze raz i zobacz że w tym stwierdzeniu nie ma żadnej logiki
@tobiasson92 I właśnie w takich czasach sprawa ochrony zwierząt jest tak bardzo istotna że w nocy trzeba przepychać podobne ustawy Gdy liczy się każdy grosz trzeba likwidować całe branże w imię ideologii a zyskiem z innych branż musimy się podzielić z naszymi sąsiadami Bo Jarosław wstał rano i sobie stwierdził że na drugi dzień ustawa ma być klepnięta Genialne posunięcie
@DanielVeB Po tym jak oprocentowanie lokat prawie zlikwidowali część kasy wrzuciłem na giełdę i jako totalny laik w tym temacie już mam ją podwojoną Traktuję to jako zabawę ale polecam wrzucić tam choćby parę tysi - 2 tys za jakie kupiłem Mercatora dziś jest warte ponad 20 tysięcy Dodam że liczyłem głównie na dywidendy i oczekiwałem zysku w okolicach 5-6 procent rocznie
@wroclawianin89 I co to da ze zrobisz wszystkim wymazy? Te osoby nie żyją w zamknięciu i 5 minut po zrobieniu wymazu mogą się spotkać z nosicielem i się zarazić
@tobiasson92 I tak znajdą się osoby które podważą strategię Szwecji i napiszą ci że tam są inne warunki niż gdzie indziej i że u nas taki sposób nie zda egzaminu a najlepiej to zamknąć się na rok,dwa w domach a potem wyjść i cieszyć się światem bez koronawirusa
@don'T.R.I.P.e Zupełnie tak jak ta przyjęta "piątka dla zwierząt" A co najlepsze to są nawet tacy którzy te założenia popierają Strach się bać jak do Spurek dotrą w końcu te badania które stwierdzają że rośliny także czują
@patry295 W zamian mamy czarnych ziomków którzy robią zamieszki i okradają sklepy a niekompetentnym babom na stanowiskach trzeba tłumaczyć najprostsze, najoczywistsze rzeczy To jaki tu postęp widzisz? Ja tu widzę raczej cofanie się w rozwoju
@Pilka_jest_okragla Zbyt dużo To nie w stylu Barcelony Poczekajmy aż zgodzą się dopłacać do jego pensji Zaraz Czekaj U nas to działa tylko w drugą stronę
@kaamil1910 Ulgi jak ulgi ale powinni ją kierować na obowiązkowe podwiązanie jajników coby jej ci nieczuli dranie znowu przypadkiem lub celowo nie zbrzuchacili
@jeyx77x Barca to nie jest jedyny klub który chciałby go widzieć u siebie Kwestia wyłożenia paru groszy i przekonania zawodnika i Barca będzie mogła mu tylko pomachać na do widzenia
@MESSIah16 Szkoda że nikt nie pokusi się o podanie rzetelnych statystyk w jaki sposób utrudnienia w dostępie do lekarzy z powodu koronawirusa wpływają na zdrowie i śmiertelność Ot tak dla porównania
@olek10 Musisz chyba wrócić do szkoły bądź kontynuować dalszą naukę bo niejaka profesor Środa stwierdziła publicznie że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach wielopłciowych Skoro takie rzeczy wygłasza publicznie pani profesor to wiedz że coś się dzieje
@PJ777 Nie wywala nikogo zanim minie kadencja Przecież oni robią wszystko aby tylko przedłużyć procedury Zresztą to i tak już nic nie naprawi Może tylko uchronić przed kolejnymi głupstwa mi w okienku zimowym Ale musimy się z tym pogodzic
@busquets5 No to teraz tylko musimy znaleźć takiego zawodnika który nam zapewni minimum te 20 goli w sezonie Bo że Suarez tyle właśnie goli zdobędzie w tym sezonie dla Atletico to mogę obstawić w ciemno
@Chinaski Masz rację - tą dyskusję można ciągnąć i ciągnąć bo temat jest bardzo złożony A czy ktoś mówi że należy traktować źle zwierzęta? Nikt z przeciwników ustawy tego nie mówi Po to są obowiązujące przepisy prawa i normy dotyczące dobrostanu zwierząt aby je ewentualnie zmieniać jeśli zajdzie taka potrzeba bądź zastanowić się jak te normy wyegzekwować jeśli jest z tym jakiś problem Ale ta ustawa jest czysto ideologiczna - zakaz hodowli zwierząt futerkowych to tylko i wyłącznie ideologia Na mięso można hodować zwierzęta często nawet w gorszych warunkach a na futra już nie Tak samo ubój rytualny - muzułmanin czy Żyd w Polsce może sobie ubić w ten sposób ale na eksport już nie można Przecież to jest absurd
@tbas Żadne szkoły nic do tego nie mają W Niemczech szkoły działały miesiąc wcześniej niż u nas i jakimś dziwnym sposobem ta druga fala czekała sobie na resztę krajów aby ja oficjalnie ogłosić?
@Comentateiro Te całe LBGT to wina Czarnobylu Kiedyś tego nie było a ci którzy byli to mieli na tyle rozumu aby nie łazić po ulicach w jakichś dziwacznych przebraniach
@tbas Wtłoczyli ludziom tą drugą falę a oni łykają to zupełnie bezrefleksyjnie Pogody na 2 tygodnie nie potrafią przewidzieć bo jest zbyt wiele zmiennych a tu tak dokładnie oszacowali sobie jakąs drugą falę i wszyscy im wierzą
1
@tobiasson92 Dla mnie sprawa jest prosta Sklepy w niedziele mogą być otwarte ale tylko i wyłącznie pod warunkiem że wszystkie osoby pracujące w niedziele będą mieć płaconą podwójną stawkę Zresztą to nie jest tylko polski pomysł Kiedyś gdy byłem w Rzymie to tylko niektóre sklepy pełniły w niedziele tzw "dyżury" ale w zamian musiały się zamknąć na jeden dzień w tygodniu Więc w różnych krajach są różne sposoby na handel w niedziele
0
A wiecie co się dzieje z ter Stegenem? Nie ma go w zakładce kontuzjowanych na stronie głównej
0
@Allbi A spodziewasz się że wartość tego mieszkania spadnie któregoś pięknego dnia do zera? Jak zechcesz wyjechać to sprzedasz to mieszkanie, spłacisz bank a to co przez te lata zdołałeś oddać w ratach zostaje w twojej kieszeni Natomiast jak wynajmujesz to również wyjedziesz ale to co płaciłeś za wynajem zostaje w kieszeni właściciela mieszkania
0
@dunkelritter69 Sam sobie winny Trener przynajmniej postawił sprawę jasno Skończy się pewnie jak z Thiago - zawodnik się zniecierpliwi po tym roku i odejdzie definitywnie gdzie indziej
0
@chosenone "nie życzy się innym źle, ale dobrze, że głąba dopadło" Sam sobie przeczysz w jednym zdaniu Przeczytaj to jeszcze raz i zobacz że w tym stwierdzeniu nie ma żadnej logiki
0
@parpe Depay przyda się na ławkę Fati też w tym wieku nie może grać wszystkich meczy po 90 minut
1
@tobiasson92 I właśnie w takich czasach sprawa ochrony zwierząt jest tak bardzo istotna że w nocy trzeba przepychać podobne ustawy Gdy liczy się każdy grosz trzeba likwidować całe branże w imię ideologii a zyskiem z innych branż musimy się podzielić z naszymi sąsiadami Bo Jarosław wstał rano i sobie stwierdził że na drugi dzień ustawa ma być klepnięta Genialne posunięcie
1
@DanielVeB Po tym jak oprocentowanie lokat prawie zlikwidowali część kasy wrzuciłem na giełdę i jako totalny laik w tym temacie już mam ją podwojoną Traktuję to jako zabawę ale polecam wrzucić tam choćby parę tysi - 2 tys za jakie kupiłem Mercatora dziś jest warte ponad 20 tysięcy Dodam że liczyłem głównie na dywidendy i oczekiwałem zysku w okolicach 5-6 procent rocznie
0
@wroclawianin89 I co to da ze zrobisz wszystkim wymazy? Te osoby nie żyją w zamknięciu i 5 minut po zrobieniu wymazu mogą się spotkać z nosicielem i się zarazić
2
@tobiasson92 I tak znajdą się osoby które podważą strategię Szwecji i napiszą ci że tam są inne warunki niż gdzie indziej i że u nas taki sposób nie zda egzaminu a najlepiej to zamknąć się na rok,dwa w domach a potem wyjść i cieszyć się światem bez koronawirusa
2
@don'T.R.I.P.e Zupełnie tak jak ta przyjęta "piątka dla zwierząt" A co najlepsze to są nawet tacy którzy te założenia popierają Strach się bać jak do Spurek dotrą w końcu te badania które stwierdzają że rośliny także czują
0
@Katalonbar Atalanta to zdecydowanie najmocniejszy zespół z tego koszyka
0
@patry295 W zamian mamy czarnych ziomków którzy robią zamieszki i okradają sklepy a niekompetentnym babom na stanowiskach trzeba tłumaczyć najprostsze, najoczywistsze rzeczy To jaki tu postęp widzisz? Ja tu widzę raczej cofanie się w rozwoju
0
@lucca87 Właśnie po to chcą wprowadzić 'bezkarność plus" aby nie było takich spraw I na dodatek to prawo ma działać wstecz
0
@tristan87 Pewnie miał na myśli koronawirusa
0
@Pilka_jest_okragla Zbyt dużo To nie w stylu Barcelony Poczekajmy aż zgodzą się dopłacać do jego pensji Zaraz Czekaj U nas to działa tylko w drugą stronę
0
@Pawlak1992 Może po prostu nie był uprawniony do głosowania?
0
@kaamil1910 Ulgi jak ulgi ale powinni ją kierować na obowiązkowe podwiązanie jajników coby jej ci nieczuli dranie znowu przypadkiem lub celowo nie zbrzuchacili
0
@jeyx77x Barca to nie jest jedyny klub który chciałby go widzieć u siebie Kwestia wyłożenia paru groszy i przekonania zawodnika i Barca będzie mogła mu tylko pomachać na do widzenia
0
@MESSIah16 Szkoda że nikt nie pokusi się o podanie rzetelnych statystyk w jaki sposób utrudnienia w dostępie do lekarzy z powodu koronawirusa wpływają na zdrowie i śmiertelność Ot tak dla porównania
1
@olek10 Musisz chyba wrócić do szkoły bądź kontynuować dalszą naukę bo niejaka profesor Środa stwierdziła publicznie że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach wielopłciowych Skoro takie rzeczy wygłasza publicznie pani profesor to wiedz że coś się dzieje
1
@PJ777 Nie wywala nikogo zanim minie kadencja Przecież oni robią wszystko aby tylko przedłużyć procedury Zresztą to i tak już nic nie naprawi Może tylko uchronić przed kolejnymi głupstwa mi w okienku zimowym Ale musimy się z tym pogodzic
0
@JohnA Pożyjemy zobaczymy
1
@busquets5 No to teraz tylko musimy znaleźć takiego zawodnika który nam zapewni minimum te 20 goli w sezonie Bo że Suarez tyle właśnie goli zdobędzie w tym sezonie dla Atletico to mogę obstawić w ciemno
0
@Chinaski Masz rację - tą dyskusję można ciągnąć i ciągnąć bo temat jest bardzo złożony A czy ktoś mówi że należy traktować źle zwierzęta? Nikt z przeciwników ustawy tego nie mówi Po to są obowiązujące przepisy prawa i normy dotyczące dobrostanu zwierząt aby je ewentualnie zmieniać jeśli zajdzie taka potrzeba bądź zastanowić się jak te normy wyegzekwować jeśli jest z tym jakiś problem Ale ta ustawa jest czysto ideologiczna - zakaz hodowli zwierząt futerkowych to tylko i wyłącznie ideologia Na mięso można hodować zwierzęta często nawet w gorszych warunkach a na futra już nie Tak samo ubój rytualny - muzułmanin czy Żyd w Polsce może sobie ubić w ten sposób ale na eksport już nie można Przecież to jest absurd
0
@tbas Żadne szkoły nic do tego nie mają W Niemczech szkoły działały miesiąc wcześniej niż u nas i jakimś dziwnym sposobem ta druga fala czekała sobie na resztę krajów aby ja oficjalnie ogłosić?
0
@DamianPSV Akurat Pique z tego co pamietam to wrócił z podkulonym ogonem z tego ManUtd a rozwinął się dopiero dzięki Guardioli
0
@cinek090 Załóż sobie konto na rapidu.net i ściągnij za darmo
0
@Comentateiro Te całe LBGT to wina Czarnobylu Kiedyś tego nie było a ci którzy byli to mieli na tyle rozumu aby nie łazić po ulicach w jakichś dziwacznych przebraniach
0
@tbas Wtłoczyli ludziom tą drugą falę a oni łykają to zupełnie bezrefleksyjnie Pogody na 2 tygodnie nie potrafią przewidzieć bo jest zbyt wiele zmiennych a tu tak dokładnie oszacowali sobie jakąs drugą falę i wszyscy im wierzą