@draxidox Martwy przepis i nic z tym chyba nie da się zrobić. Nawet jeśli by egzekwowali i zlikwidowali te płoty,to prawdopodobnie właściciele robiliby nasadzenia jakichś krzaków aby i tak nikt nie miał możliwości przejścia. A tego nawet w przepisach nie dałoby się jakoś uwzględnić,a co dopiero wyegzekwować @fart - to chyba jedyne rozwiązanie, ale nawet wtedy właściciele mogliby robić to samo czyli pomagać przyrodzie aby ten pas był w praktyce niedostępny.
@Safrani Na początek odchudzenie administracji publicznej. No i reforma służby zdrowia,bo to największa dziura gdzie najwięcej pieniędzy jest marnowane bezproduktywnie.
@Jakchcesz Z tego co kiedyś czytałem to propaganda Rosji nie polega na tym że kreuje tylko jedną narrację i wspiera tylko jedne środowiska, ale ogólnie wzbudza ferment i napuszcza na siebie różne grupy. Kiedyś w USA w jakims mieście spotkały się jakieś marsze czy demonstracje - jedni za czymś, drudzy przeciwko temu, i gdy służby przeanalizowały kto to zorganizował i, to ślady prowadziły właśnie do Kremla.
@draxidox Ale dla typa był problem z formalnościami. Gdyby ich dopełnili to tam i tak nie byłoby przejścia i ta osoba nadal by musiała obejść jakoś ten zablokowany teren.
@draxidox Oczywiście, że działa szkodliwie. Niesamowicie irytujący typ który znalazł sobie misję życiową aby utrudniać ludziom życie. A co do tej sytuacji, to tam nie można było przejść normalnie drugą stroną? Normalni ludzie normalnie sobie tam chodzili i nie było żadnego problemu. PS - czyli rozumiem że tu problem był w czym? Powinni zagrodzić ten teren? To i tak nie byłoby przejścia
1
@draxidox Martwy przepis i nic z tym chyba nie da się zrobić. Nawet jeśli by egzekwowali i zlikwidowali te płoty,to prawdopodobnie właściciele robiliby nasadzenia jakichś krzaków aby i tak nikt nie miał możliwości przejścia. A tego nawet w przepisach nie dałoby się jakoś uwzględnić,a co dopiero wyegzekwować
@fart - to chyba jedyne rozwiązanie, ale nawet wtedy właściciele mogliby robić to samo czyli pomagać przyrodzie aby ten pas był w praktyce niedostępny.
2
@Safrani Na początek odchudzenie administracji publicznej. No i reforma służby zdrowia,bo to największa dziura gdzie najwięcej pieniędzy jest marnowane bezproduktywnie.
2
@supraomnes1 Kur...em się. Ot tym właśnie. Nazywajmy rzeczy po imieniu i nie róbmy ludziom wody z mózgu jakąś nowomową.
4
@supraomnes1 "Pracowała jako prostytutka"? Xd. Prostytucja to nie praca
3
@Borry A ja Olmo.
0
@sergio5 Z Fiorentiną na zawsze będzie mi się kojarzyć najbardziej Batistuta
0
@Matt_i1992 Z tych wszystkich to bym się cieszył gdyby odszedł Olmo albo de Jong. Fermina za bardzo mi szkoda.
0
@tbas To nie łatwiej napisać normalnie po polsku o co chodzi? :)
0
@NeroTFP1 I cyk - za 5 minut na miejscu skarbówka, sanepid, weterynaria i kurator u rodziców, bo zawistny somsiad obdzwoni wszystkie instytucje
0
@tbas Pytam na poważnie, choć podejrzewam że to jakaś nowomowa której nie czaję
0
@tbas A kto to jest f2f i skąd ma wiedzę o zamiarach Fermina?
0
@mordini123 Świetna sprawa, że ta formuła "TVP w likwidacji" nieco im blokuje szastanie pieniędzmi podatników.
3
@Roobo No i elegancko. Przykład dla innych aby nieco powściągnąć język.
0
@AlphaNumeric Jak się nie podoba to zmień platformę, bo tutaj i tak już zbyt wiele rzeczy usuwają.
1
@kundee Woda mineralna.
0
@Rastafarnianin Po co? Bo tam lepsza kasa.
0
@Criss18Barca Oby nabili trochę punktów(byle nie na Barcy). Lubię takie skreślane przez wielu zespoły i na pewno będę im kibicował
0
@Popitek12 Pewnie że nie jest płaska - wystarczy wyjrzec przez okno i do razu widać że jest mniej lub bardziej pofałdowana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bernard777 Oni nie muszą wywieszać transparentów. Wystarczy to, że Cypr oficjalnie nie uznaje Kosowa za państwo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@tbas Taktyk Barcelona hotele
0
@Jakchcesz Z tego co kiedyś czytałem to propaganda Rosji nie polega na tym że kreuje tylko jedną narrację i wspiera tylko jedne środowiska, ale ogólnie wzbudza ferment i napuszcza na siebie różne grupy. Kiedyś w USA w jakims mieście spotkały się jakieś marsze czy demonstracje - jedni za czymś, drudzy przeciwko temu, i gdy służby przeanalizowały kto to zorganizował i, to ślady prowadziły właśnie do Kremla.
1
@draxidox Jestem ciekaw ile osób krytykuje Izrael za ich poczynania i jednocześnie popiera twardą obronę naszych granic.
0
@Criss18Barca Sugerujesz,żeby włascicieli razem z pupilami umieszczać w ładowni? Hehe
0
@draxidox Ale dla typa był problem z formalnościami. Gdyby ich dopełnili to tam i tak nie byłoby przejścia i ta osoba nadal by musiała obejść jakoś ten zablokowany teren.
1
@Criss18Barca A co z dobrostanem osób uczulonych? Co z zapachami i hałasem?
2
@draxidox Oczywiście, że działa szkodliwie. Niesamowicie irytujący typ który znalazł sobie misję życiową aby utrudniać ludziom życie. A co do tej sytuacji, to tam nie można było przejść normalnie drugą stroną? Normalni ludzie normalnie sobie tam chodzili i nie było żadnego problemu.
PS - czyli rozumiem że tu problem był w czym? Powinni zagrodzić ten teren? To i tak nie byłoby przejścia
0
@Colon Tak mi jakoś wpadli do głowy.
3
Mariusz Śrutwa i Krzysztof -------