1

@draxidox Martwy przepis i nic z tym chyba nie da się zrobić. Nawet jeśli by egzekwowali i zlikwidowali te płoty,to prawdopodobnie właściciele robiliby nasadzenia jakichś krzaków aby i tak nikt nie miał możliwości przejścia. A tego nawet w przepisach nie dałoby się jakoś uwzględnić,a co dopiero wyegzekwować
@fart - to chyba jedyne rozwiązanie, ale nawet wtedy właściciele mogliby robić to samo czyli pomagać przyrodzie aby ten pas był w praktyce niedostępny.

2

@Safrani Na początek odchudzenie administracji publicznej. No i reforma służby zdrowia,bo to największa dziura gdzie najwięcej pieniędzy jest marnowane bezproduktywnie.

2

@supraomnes1 Kur...em się. Ot tym właśnie. Nazywajmy rzeczy po imieniu i nie róbmy ludziom wody z mózgu jakąś nowomową.

4

@supraomnes1 "Pracowała jako prostytutka"? Xd. Prostytucja to nie praca

3

@Borry A ja Olmo.

0

@sergio5 Z Fiorentiną na zawsze będzie mi się kojarzyć najbardziej Batistuta

0

@Matt_i1992 Z tych wszystkich to bym się cieszył gdyby odszedł Olmo albo de Jong. Fermina za bardzo mi szkoda.

0

@tbas To nie łatwiej napisać normalnie po polsku o co chodzi? :)

0

@NeroTFP1 I cyk - za 5 minut na miejscu skarbówka, sanepid, weterynaria i kurator u rodziców, bo zawistny somsiad obdzwoni wszystkie instytucje

0

@tbas Pytam na poważnie, choć podejrzewam że to jakaś nowomowa której nie czaję

0

@tbas A kto to jest f2f i skąd ma wiedzę o zamiarach Fermina?

0

@mordini123 Świetna sprawa, że ta formuła "TVP w likwidacji" nieco im blokuje szastanie pieniędzmi podatników.

3

@Roobo No i elegancko. Przykład dla innych aby nieco powściągnąć język.

0

@AlphaNumeric Jak się nie podoba to zmień platformę, bo tutaj i tak już zbyt wiele rzeczy usuwają.

1

@kundee Woda mineralna.

0

@Rastafarnianin Po co? Bo tam lepsza kasa.

0

@Criss18Barca Oby nabili trochę punktów(byle nie na Barcy). Lubię takie skreślane przez wielu zespoły i na pewno będę im kibicował

0

@Popitek12 Pewnie że nie jest płaska - wystarczy wyjrzec przez okno i do razu widać że jest mniej lub bardziej pofałdowana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bernard777 Oni nie muszą wywieszać transparentów. Wystarczy to, że Cypr oficjalnie nie uznaje Kosowa za państwo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tbas Taktyk Barcelona hotele

0

@Jakchcesz Z tego co kiedyś czytałem to propaganda Rosji nie polega na tym że kreuje tylko jedną narrację i wspiera tylko jedne środowiska, ale ogólnie wzbudza ferment i napuszcza na siebie różne grupy. Kiedyś w USA w jakims mieście spotkały się jakieś marsze czy demonstracje - jedni za czymś, drudzy przeciwko temu, i gdy służby przeanalizowały kto to zorganizował i, to ślady prowadziły właśnie do Kremla.

1

@draxidox Jestem ciekaw ile osób krytykuje Izrael za ich poczynania i jednocześnie popiera twardą obronę naszych granic.

0

@Criss18Barca Sugerujesz,żeby włascicieli razem z pupilami umieszczać w ładowni? Hehe

0

@draxidox Ale dla typa był problem z formalnościami. Gdyby ich dopełnili to tam i tak nie byłoby przejścia i ta osoba nadal by musiała obejść jakoś ten zablokowany teren.

1

@Criss18Barca A co z dobrostanem osób uczulonych? Co z zapachami i hałasem?

2

@draxidox Oczywiście, że działa szkodliwie. Niesamowicie irytujący typ który znalazł sobie misję życiową aby utrudniać ludziom życie. A co do tej sytuacji, to tam nie można było przejść normalnie drugą stroną? Normalni ludzie normalnie sobie tam chodzili i nie było żadnego problemu.
PS - czyli rozumiem że tu problem był w czym? Powinni zagrodzić ten teren? To i tak nie byłoby przejścia

0

@Colon Tak mi jakoś wpadli do głowy.

3

Mariusz Śrutwa i Krzysztof -------

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?