@PIWOSZ89 Niezalezność to jedno,ale czy przeprosili na przykład za taką manipulację-
? A tak stanoski się splakał jak go wybiórcza szkalowała i przedstawiała zmanipulowany materiał na jego temat,albo jak to obecnie media nie sprawdzają faktów i powielają fejki. On jak widac trzyma standardy...
@Irmscher10 A to myślisz,że ci panowie nie mieli nigdy takich lekcji choćby na biologii? Czy po prostu taka wiedza jest im zbędna na co dzień? Po drugie bardzo łatwo o pomyłkę i kompromitację,więc wiele osób w wywiadach unika odpowiedzi na podobne testowe pytania i to niezależnie od tematu, nawet jak mniej więcej wiedzą o co chodzi.
@Arden A czemu od razu idioci? Są różne działki i różne podwórka. Czasem bardzo niewielkie, więc po co takie epitety od razu? @partymaker Dlatego wiele osób stosuje płyty ażurowe
Jak myślicie? Czy Napoleon stanowił jedyną szansę dla Rosji na normalność? Gdyby udało mu się podbić Rosję to czy jego rządy i wprowadzenie praw mogły coś zmienić?
@Reviven Niestety z doświadczenia swojego i znajomych nauczyłem się,że o zarobkach nie zawsze decydują umiejętności,wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w pracę, tylko to jak kto ma gadane i jak potrafi zbajerować przełożonych. Trzymam kciuki abyś to rozegrał pomyślnie.
@Herato LM i format dwumeczy w którym często decyduje dyspozycja dnia, kompletność składu i szczęście lub jego brak nie jest miarodajnym wyznacznikiem. Pytanie jak to porównanie do innych lig by wyglądało gdyby Liga Mistrzów była rozgrywana cały czas w formacie (nomen omen) ligowym a nie pucharowym?
0
@Kgorecki2500 Stara dobra niemiecka szkoła architektury.....
4
@blakkudium Nikt poważny nawet nie powinien spoglądać w stronę Bayeru po tym co odwalili z ten Hagiem.
0
@Colon Maradona to Maradona. Po co tu jakiekolwiek porównania. Tym bardziej z piłkarzem z zupełnie innej epoki i z innego świata.
0
@LeszekFCB Szłapka sam nie wie a się wymądrza. Tam pewnie większość posłów nie ma pojęcia łącznie z Anna Marią a każdy struga omnibusa.
0
@PIWOSZ89 Niezalezność to jedno,ale czy przeprosili na przykład za taką manipulację-
A tak stanoski się splakał jak go wybiórcza szkalowała i przedstawiała zmanipulowany materiał na jego temat,albo jak to obecnie media nie sprawdzają faktów i powielają fejki. On jak widac trzyma standardy...
0
@Popitek12 Obecnie najlepiej uprawiać dopłaty - zwłaszcza w ekologii.
1
@NeroTFP1 To chyba cenówka z biedronki
1
@Lanosss Aktualnie jest, bo ściął włosy i przekazał na szczytne cele - https://allegro.pl/oferta/wlosy-murzyna-tarcza-scierna-do-usuwania-rdzy-wloknina-metal-inox-125mm-10986879982?bi_s=ads&bi_m=productlisting:desktop:query&bi_c=MGFhZGI5YTQtMTQ1Yy00YjdmLTliYTQtY2ZiODBhY2QxYTlkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=30cda070-9b8c-4ff3-aceb-4b2a1c7b48b0
3
@Kgorecki2500 To mu się udało - trzeba przyznać. A co do bajki to pamiętam jak nauczyciel nam ją odpalał na biologii
0
@Inko Nieprawda - to zadzwonił stanoski.
0
@Irmscher10 A to myślisz,że ci panowie nie mieli nigdy takich lekcji choćby na biologii? Czy po prostu taka wiedza jest im zbędna na co dzień? Po drugie bardzo łatwo o pomyłkę i kompromitację,więc wiele osób w wywiadach unika odpowiedzi na podobne testowe pytania i to niezależnie od tematu, nawet jak mniej więcej wiedzą o co chodzi.
0
@Walpiano To akurat trafne spostrzeżenie.
3
@Arden A czemu od razu idioci? Są różne działki i różne podwórka. Czasem bardzo niewielkie, więc po co takie epitety od razu?
@partymaker Dlatego wiele osób stosuje płyty ażurowe
2
@MesQueUnClub_87 Misja
W pogoni za szczęściem
1900 - człowiek legenda
Naiwniak
0
@Destroyer_of_Worlds Racja. Pytanie jaki Napoleon miał plan na skonsumowanie Rosji.
0
@gumaz Nawet taka postać jak generał Andrzejczak nie skłoni mnie aby nabijać wyświetlenia temu skompromitowanemu medium.
1
@kundee Kolejny dowód na wyższość Cristiano.
0
Jak myślicie? Czy Napoleon stanowił jedyną szansę dla Rosji na normalność? Gdyby udało mu się podbić Rosję to czy jego rządy i wprowadzenie praw mogły coś zmienić?
0
@marcin62 A po cholerę dorosłemu chłopu taka wiedza? No chyba, że ma być ginekologiem czy coś.
1
@cules100pro Le cabaret. A tak się cieszyłem z jego powrotu.
0
@SeWo77 On serio nie powołał Bułki tylko Grabarę? No to nieźle się zaczyna....
1
@Ojciec5tkidzieci Ten wróbelek to orłem nigdy nie będzie.
2
@RinooniR Lepiej z mamami niz z tatusiami.
2
@wyrek Do tego ta przegrana jest pewna.
28
Uuuu No to pięknie - najwyższy czas aby ktos go nieco utemperował i uświadomił,że dyskusje z trenerem toczy się w szatni,a nie za pomocą mediów
1
@Reviven Niestety z doświadczenia swojego i znajomych nauczyłem się,że o zarobkach nie zawsze decydują umiejętności,wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w pracę, tylko to jak kto ma gadane i jak potrafi zbajerować przełożonych. Trzymam kciuki abyś to rozegrał pomyślnie.
0
@Herato LM i format dwumeczy w którym często decyduje dyspozycja dnia, kompletność składu i szczęście lub jego brak nie jest miarodajnym wyznacznikiem. Pytanie jak to porównanie do innych lig by wyglądało gdyby Liga Mistrzów była rozgrywana cały czas w formacie (nomen omen) ligowym a nie pucharowym?
1
@Cvzx To wiele mi wyjaśnia. Xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeszekFCB Niestety nie jest skonczony bo chyba póki co to nadal go wystawia