0

@Kgorecki2500 Stara dobra niemiecka szkoła architektury.....

4

@blakkudium Nikt poważny nawet nie powinien spoglądać w stronę Bayeru po tym co odwalili z ten Hagiem.

0

@Colon Maradona to Maradona. Po co tu jakiekolwiek porównania. Tym bardziej z piłkarzem z zupełnie innej epoki i z innego świata.

0

@LeszekFCB Szłapka sam nie wie a się wymądrza. Tam pewnie większość posłów nie ma pojęcia łącznie z Anna Marią a każdy struga omnibusa.

0

@PIWOSZ89 Niezalezność to jedno,ale czy przeprosili na przykład za taką manipulację-

?
A tak stanoski się splakał jak go wybiórcza szkalowała i przedstawiała zmanipulowany materiał na jego temat,albo jak to obecnie media nie sprawdzają faktów i powielają fejki. On jak widac trzyma standardy...

0

@Popitek12 Obecnie najlepiej uprawiać dopłaty - zwłaszcza w ekologii.

1

@NeroTFP1 To chyba cenówka z biedronki

3

@Kgorecki2500 To mu się udało - trzeba przyznać. A co do bajki to pamiętam jak nauczyciel nam ją odpalał na biologii

0

@Inko Nieprawda - to zadzwonił stanoski.

0

@Irmscher10 A to myślisz,że ci panowie nie mieli nigdy takich lekcji choćby na biologii? Czy po prostu taka wiedza jest im zbędna na co dzień? Po drugie bardzo łatwo o pomyłkę i kompromitację,więc wiele osób w wywiadach unika odpowiedzi na podobne testowe pytania i to niezależnie od tematu, nawet jak mniej więcej wiedzą o co chodzi.

0

@Walpiano To akurat trafne spostrzeżenie.

3

@Arden A czemu od razu idioci? Są różne działki i różne podwórka. Czasem bardzo niewielkie, więc po co takie epitety od razu?
@partymaker Dlatego wiele osób stosuje płyty ażurowe

2

@MesQueUnClub_87 Misja
W pogoni za szczęściem
1900 - człowiek legenda
Naiwniak

0

@Destroyer_of_Worlds Racja. Pytanie jaki Napoleon miał plan na skonsumowanie Rosji.

0

@gumaz Nawet taka postać jak generał Andrzejczak nie skłoni mnie aby nabijać wyświetlenia temu skompromitowanemu medium.

1

@kundee Kolejny dowód na wyższość Cristiano.

0

Jak myślicie? Czy Napoleon stanowił jedyną szansę dla Rosji na normalność? Gdyby udało mu się podbić Rosję to czy jego rządy i wprowadzenie praw mogły coś zmienić?

0

@marcin62 A po cholerę dorosłemu chłopu taka wiedza? No chyba, że ma być ginekologiem czy coś.

1

@cules100pro Le cabaret. A tak się cieszyłem z jego powrotu.

0

@SeWo77 On serio nie powołał Bułki tylko Grabarę? No to nieźle się zaczyna....

1

@Ojciec5tkidzieci Ten wróbelek to orłem nigdy nie będzie.

2

@RinooniR Lepiej z mamami niz z tatusiami.

2

@wyrek Do tego ta przegrana jest pewna.

28

Uuuu No to pięknie - najwyższy czas aby ktos go nieco utemperował i uświadomił,że dyskusje z trenerem toczy się w szatni,a nie za pomocą mediów

1

@Reviven Niestety z doświadczenia swojego i znajomych nauczyłem się,że o zarobkach nie zawsze decydują umiejętności,wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w pracę, tylko to jak kto ma gadane i jak potrafi zbajerować przełożonych. Trzymam kciuki abyś to rozegrał pomyślnie.

0

@Herato LM i format dwumeczy w którym często decyduje dyspozycja dnia, kompletność składu i szczęście lub jego brak nie jest miarodajnym wyznacznikiem. Pytanie jak to porównanie do innych lig by wyglądało gdyby Liga Mistrzów była rozgrywana cały czas w formacie (nomen omen) ligowym a nie pucharowym?

1

@Cvzx To wiele mi wyjaśnia. Xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeszekFCB Niestety nie jest skonczony bo chyba póki co to nadal go wystawia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?