0

@dawidlampa espanyol,, Oviedo, Alaves

1

@dawidlampa Xabi Alonso

0

BARCELONA, real madryt, Atletico Madryt, Athletic Bilbao
MVP - Pedri
Pichichi - Lewandowski
Asystent - Raphinha
Niespodzianka - Osasuna
Rozczarowanie - Xabi Alonso
Spadkowicze - espanyol, Oviedo, Alaves

0

@Jakchcesz I ta cwaniacka zagrywka Trumpa gdy specjalnie długo trzyma rękę rozmówcy i jeszcze drugą ręką go poklepuje.

0

@tadzik447 Całe szczęście że to tylko pojedyncze dni

0

@jacobFCB To skąd te powszechne założenie,że te hasła sa odzwierciedleniem postawy całego narodu? Ich ambasada się od tego szybko odcięła.

10

@Criss18Barca Czego nie rozumiesz - jak załatwią jakąś obietnicę,to co będą obiecać w następnych wyborach?

1

@Kapitan hawk No nie no - dziś tym bardziej nie wypada.

2

@jacobFCB Też utożsamiasz się jako naród z tym co nasi kibole bazgrają na swoich transparentach?

0

@NeroTFP1 Polacy tacy nie są......

1

@LeszekFCB Królowej już nie ma,więc mogliby zmienić hasło....

0

@gumaz Biednych to oni raczej zostawiają w spokoju....

0

@PatrychoO Izraelinpoland to tak się nazywa ambasada Polski w Izraelu? Myslałem że nazwaliby się raczej PolandinIsrael jak coś

0

@Kgorecki2500 Z tego co kojarzę, to akurat ambasada Izraela niekoniecznie jest taka skora do łagodzenia nastrojów,więc jak na nich to niezwykłe zachowanie

0

@Kgorecki2500 Że tak spytam - utożsamiasz się ze wszystkimi hasłami jakie polscy kibole wywieszaja na stadionach?

0

@Ojciec5tkidzieci 150 kilogramów to nie jest żadna otyłość. To juz jest kuźwa jakiś gigantyzm.

0

@Kgorecki2500 Można. Basta panowie szlachta. Czas zsiąść z konia i popuścić pasa.

0

@Kgorecki2500 No i wszystko w temacie. Można odwołać pilotów do domu i zgasić czołgi.

1

@JanZagloba Chryste Panie - aż tak cię ruszają ekscesy jakichs kiboli? Zdanie menela spod sklepu tez tak bierzesz do siebie?

0

@Kgorecki2500 Co niektórych widzę ubodło. Uderz w stół....

0

@Kredon A to Lech i Legia nie odpadły już?

0

@karolszymek Zapiekanki na dworcu w Białymstoku. MISTRZOSTWO ŚWIATA.

0

@Arys Pan Wojciech Cejrowski top,a Boso przez świat to rewelka. Polecam osobiste spotkanie na jarmarku dominikańskim w Gdańsku. Super atmosfera

0

@Kgorecki2500 Wiele mniejszych firm, które badają różne nowe lekarstwa sprzedają na pewnym etapie prawa do tych badań wielkim koncernom. Zresztą to nie tylko w medycynie tak działa - w informatyce też wielkie koncerny masowo wykupują patenty mniejszych firm aby nie pozwolić im urosnąć. Części tych projektów nawet potem nie kontynuują.

0

@gumaz Dadz wrajt bejbi.

1

@tomek8756 Lepiej ze w sierpniu grzeje niz w lipcu, bo chociaz dni krótsze i szybciej idzie przetrwać te męczarnie.

0

@Destroyer_of_Worlds Głupoty piszesz. Co niby dałyby mu te slowa,skoro piszesz o ryzyku? Demokraci z wdzięczności padliby mu do stóp? Amerykanie to ludzie interesu i tak samo tutaj - sympatie i antypatie Trumpa sa nieistotne. Widocznie nie jestesmy dla nich istotnym partnerem w tej ukladance.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MonteChristo No nie - tu chodziło o te słowa,aby brygada się uśmiechnęła. To one magicznie znikają.

0

@Senstin A to ma jakieś zgrzyty z rządem? Z tego co widziałem to na razie osoby z rządu go w mediach atakują i to dość bezczelnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?