Co w meczu Sportingu się teraz odwala. W pierwszej połowie gole strzelili trzej różni gracze - w drugiej w tej samej kolejności ci sami trzej gracze,a co najlepsze to licząc od pierwszych goli w danej połowie prawie w tych samych odstępach czasowych.
@tomek8756 W sumie osoba odpowiedzialna za Katyń wymordowała nieporównywalnie więcej Rosjan niż Polaków, więc to tak jakby ofiary musiały przepraszać za czyny swojego kata. W tym mordowaniu naszych oficerów brały udział ściśle określone i wyznaczone do tego grupy. Więcej cierpień z rąk takich przypadkowych Rosjan doznaliśmy na naszym terytorium. I tak poza tym to władze rosyjskie przeprosiły za działania swoich poprzedników, więc jakaś tam symboliczna namiastka przeprosin już od nich wypłynęła.
@Murazor No i to jest fakt za jaki można go rozliczać. Podobnie jak innych. Jeśli strój to byłoby jedyne uchybienie czy jedyna kwestia za jaką możnaby krytykować jakiegoś posła to byłbym zadowolony z takiego posła.
@Laminedependencia W bankach można znaleźć większe oprocentowanie - nawet do 7 % - posprawdzaj oferty kont oszczednosciowych - praktycznie jazdy bank ma promocje dla nowych klientów. Wpisz w google ranking lokat lub kont oszcz i posprawdzaj. A w międzyczasie poczytaj trochę o giełdzie itp.
@BorzyKrzys Tak jasne - a te wszechświaty równoległe to na łebku igły kolczastego jeża się znajdują. Wystarczy wspiąć się po drabinie która onegdaj się przyśniła św. Jakubowi.
0
@mekston Xddddd.
5
Co ten Macron? Wydłuzył wiek emerytalny czy co? Bo widzę że Giroud wrócił z emerytury i haruje w Lille.
3
Co w meczu Sportingu się teraz odwala. W pierwszej połowie gole strzelili trzej różni gracze - w drugiej w tej samej kolejności ci sami trzej gracze,a co najlepsze to licząc od pierwszych goli w danej połowie prawie w tych samych odstępach czasowych.
1
@Shad0wK1ng To zupełnie inna sytuacja. Trump z Putinem po prostu dokonali podziału Ukrainy i każdy na swój sposób będzie na tym korzystał.
0
@Laminedependencia W okienku?
0
@tomek8756 W sumie osoba odpowiedzialna za Katyń wymordowała nieporównywalnie więcej Rosjan niż Polaków, więc to tak jakby ofiary musiały przepraszać za czyny swojego kata. W tym mordowaniu naszych oficerów brały udział ściśle określone i wyznaczone do tego grupy. Więcej cierpień z rąk takich przypadkowych Rosjan doznaliśmy na naszym terytorium. I tak poza tym to władze rosyjskie przeprosiły za działania swoich poprzedników, więc jakaś tam symboliczna namiastka przeprosin już od nich wypłynęła.
0
@Prorokk No tak - tylko co niestosownego w tym nazewnictwie?
1
@mr Barca Choćbyś trzepał dwa tygodni....
0
@PatrykBarca To tym bardziej warto zapisać, bo kto wie kiedy taka okazja się powtórzy?
4
@Arden "Europa Zachodnia odrzuciła takie związki już ponad 1000 lat temu. " Tymczasem Habsburgowie - ¯\_(ツ)_/¯
0
@Rifek To po kiego grzyba oni debatują nad pokojem, skoro zgodnie z tą wykładnią żodyn Ukrainiec się pod tym nie może podpisać?
0
Ale że Gyokeres nie strzelił? Kto to widział? To trzeba w kalendarzu zapisać, bo nieczęsto się to zdarza...
2
@Kgorecki2500 A no to spoko. Może niech ktoś podeśle tę konstytucję Putinowi, bo on o tym nie wie.
10
Cesc swój chłop
2
@draxidox Kogo on w tym momencie wyprzedzał? Duchy?
0
@Murazor No i to jest fakt za jaki można go rozliczać. Podobnie jak innych. Jeśli strój to byłoby jedyne uchybienie czy jedyna kwestia za jaką możnaby krytykować jakiegoś posła to byłbym zadowolony z takiego posła.
0
@kuz @Prorokk Nie wydaje mnie się. Za co niby? Za takie nazewnictwo - czyli za jakie?
1
@Laminedependencia W bankach można znaleźć większe oprocentowanie - nawet do 7 % - posprawdzaj oferty kont oszczednosciowych - praktycznie jazdy bank ma promocje dla nowych klientów. Wpisz w google ranking lokat lub kont oszcz i posprawdzaj. A w międzyczasie poczytaj trochę o giełdzie itp.
0
@kuz Nie przesadzaj. Kto by niby miał to zamknąć i za co?
0
@Murazor No tak - bo najwazniejsza jest prezencja a nie to co ewentualnie robią,lub czego nie robią.
2
@AssisMoreira 4 kilometry. To niepojęte. Nawet nie zdawałem sobie sprawy że to możliwe.
1
@MichuZ44 I bardzo kurna dobrze.
0
@Romario87 Nie no - aż tak złego zdania nie mam o graczach Barcy aby coś takiego sobie wyobrażać
0
@Irmscher10 Jedyne co tu widzę, to potęgę obu krajów, a raczej potęgę jednego kraju i słabość drugiego.
0
@QQL5 Ludność jak ludność. Niczym się od nas nie różnią.
0
@Tasde Nie wiem - po pierwsze nie znam się na tym AI, a po drugie nie wiem nic o jej środowisku.
0
@BorzyKrzys Tak jasne - a te wszechświaty równoległe to na łebku igły kolczastego jeża się znajdują. Wystarczy wspiąć się po drabinie która onegdaj się przyśniła św. Jakubowi.
3
@Tasde Nie no - Pierwsza Dama Top nam się trafiła.
0
@dawidlampa Osasuna Pampeluna
0
@dawidlampa Raphinha