0

@mekston Xddddd.

5

Co ten Macron? Wydłuzył wiek emerytalny czy co? Bo widzę że Giroud wrócił z emerytury i haruje w Lille.

3

Co w meczu Sportingu się teraz odwala. W pierwszej połowie gole strzelili trzej różni gracze - w drugiej w tej samej kolejności ci sami trzej gracze,a co najlepsze to licząc od pierwszych goli w danej połowie prawie w tych samych odstępach czasowych.

1

@Shad0wK1ng To zupełnie inna sytuacja. Trump z Putinem po prostu dokonali podziału Ukrainy i każdy na swój sposób będzie na tym korzystał.

0

@Laminedependencia W okienku?

0

@tomek8756 W sumie osoba odpowiedzialna za Katyń wymordowała nieporównywalnie więcej Rosjan niż Polaków, więc to tak jakby ofiary musiały przepraszać za czyny swojego kata. W tym mordowaniu naszych oficerów brały udział ściśle określone i wyznaczone do tego grupy. Więcej cierpień z rąk takich przypadkowych Rosjan doznaliśmy na naszym terytorium. I tak poza tym to władze rosyjskie przeprosiły za działania swoich poprzedników, więc jakaś tam symboliczna namiastka przeprosin już od nich wypłynęła.

0

@Prorokk No tak - tylko co niestosownego w tym nazewnictwie?

1

@mr Barca Choćbyś trzepał dwa tygodni....

0

@PatrykBarca To tym bardziej warto zapisać, bo kto wie kiedy taka okazja się powtórzy?

4

@Arden "Europa Zachodnia odrzuciła takie związki już ponad 1000 lat temu. " Tymczasem Habsburgowie - ¯\_(ツ)_/¯

0

@Rifek To po kiego grzyba oni debatują nad pokojem, skoro zgodnie z tą wykładnią żodyn Ukrainiec się pod tym nie może podpisać?

0

Ale że Gyokeres nie strzelił? Kto to widział? To trzeba w kalendarzu zapisać, bo nieczęsto się to zdarza...

2

@Kgorecki2500 A no to spoko. Może niech ktoś podeśle tę konstytucję Putinowi, bo on o tym nie wie.

10

Cesc swój chłop

2

@draxidox Kogo on w tym momencie wyprzedzał? Duchy?

0

@Murazor No i to jest fakt za jaki można go rozliczać. Podobnie jak innych. Jeśli strój to byłoby jedyne uchybienie czy jedyna kwestia za jaką możnaby krytykować jakiegoś posła to byłbym zadowolony z takiego posła.

0

@kuz @Prorokk Nie wydaje mnie się. Za co niby? Za takie nazewnictwo - czyli za jakie?

1

@Laminedependencia W bankach można znaleźć większe oprocentowanie - nawet do 7 % - posprawdzaj oferty kont oszczednosciowych - praktycznie jazdy bank ma promocje dla nowych klientów. Wpisz w google ranking lokat lub kont oszcz i posprawdzaj. A w międzyczasie poczytaj trochę o giełdzie itp.

0

@kuz Nie przesadzaj. Kto by niby miał to zamknąć i za co?

0

@Murazor No tak - bo najwazniejsza jest prezencja a nie to co ewentualnie robią,lub czego nie robią.

2

@AssisMoreira 4 kilometry. To niepojęte. Nawet nie zdawałem sobie sprawy że to możliwe.

1

@MichuZ44 I bardzo kurna dobrze.

0

@Romario87 Nie no - aż tak złego zdania nie mam o graczach Barcy aby coś takiego sobie wyobrażać

0

@Irmscher10 Jedyne co tu widzę, to potęgę obu krajów, a raczej potęgę jednego kraju i słabość drugiego.

0

@QQL5 Ludność jak ludność. Niczym się od nas nie różnią.

0

@Tasde Nie wiem - po pierwsze nie znam się na tym AI, a po drugie nie wiem nic o jej środowisku.

0

@BorzyKrzys Tak jasne - a te wszechświaty równoległe to na łebku igły kolczastego jeża się znajdują. Wystarczy wspiąć się po drabinie która onegdaj się przyśniła św. Jakubowi.

3

@Tasde Nie no - Pierwsza Dama Top nam się trafiła.

0

@dawidlampa Osasuna Pampeluna

0

@dawidlampa Raphinha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?