@A4ron Co rozumiesz pod pojęciem Zielony Ład? Przeciez to sa dziesiątki jak nie setki norm,regulacji i przepisów, a nie jeden zamknięty dokument,który można sobie zawiesić czy odwołać. Ta nazwa to tylko takie ogólne określenie.
@RobsonPL Ale trzaskowski już nie pierwszy raz powtarza że on to zapisał,czyli powinno to gdzieś widnieć. Nie mówi o ustaleniach tylko o zapisie w rozporzadzeniu.
Czy ktoś dotarł do tego dokumentu i zapisu w pakcie migracyjnym,bo szukałem tego juz po debatach i nie mogłem znaleźć. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktos podrzucił źródło. Znalazłem tylko artykuły w których pisano,że taki zapis nie istnieje i chciałem to właśnie zweryfikować
@lithotripter Nie o tym piszę - powinni zatrzymywać ich w kółko na 24 godziny tak aby w tym czasie nie utrudniali życia innym obywatelom. Pal licho kary czy grzywny - te Kreml im opłaci, ale niech tracą czas na dołku - tego im nikt nie zwróci.
@michal26 Dla mnie największy nokaut to oprócz mieszkania, to był wtedy gdy Mentzen zrobił mu wykład o inflacji,drożyźnie i obniżkach stóp procentowych. Ależ go wtedy przeczołgał gdy jeszcze pozadawał mu pytania wciągające na minę. A gdy Nawrocki już coś tam zacząłby mówić że pewnie on zrobiłby wszystko co mu Mentzen podyktuje w temacie stóp procentowych to ten podsumował,że ta sprawa powinna pozostać poza kontrolą i wpływem polityków.
@Luciano99 Jakby facet sobie uszkodził kręgosłup to powinni mu dożywotnio rentę wypłacać. A policja jest żałosna skoro sama tego nie potrafi załatwić. Nie rozumiem dlaczego ich nie zawijają na dołek? Przecież mają prawo aby to robić i to powinna być normalna niepisana procedura aby tak to załatwiać
@Tomason Ale to byłby dla nich problem gdyby wyprowadzili taki atak przedwcześnie. Może się mylę,ale tak jak pisałem - mam wrażenie że Tusk o mało czegoś tu nie wygadał.
@kamiVeB Ja tu widzę raczej,że on o czymś wie i o mały włos by się wygadał. A pewnie media odpalą to w ostatniej chwili przed ciszą wyborczą,aby nie było mozliwości odparcia tego ataku. @Mixtape - więcej pogardy i wyzwisk - to tylko działa mobilizująco na tę ciemnotę
@fotohobby No tak - głosuję przeciwko trzaskowskiemu i to nie oznacza że możesz mnie wyzywać od pisowców. Nie piszę, że określam się jako pisowskie twardogłowie , tylko podałem to określenie dla kontrastu na zasadzie, gdybyś na przykład mnie nazwał emigrantem i bym napisał "Jasne emigrant co raz w życiu był na wyjeździe za granicą",a ty nawet tego nie zrozumiałeś. Owszem - twardogłowie pasuje, bo nic mnie nie przekona do głosowania na trzaskowskiego. Jedyna alternatywa to taka,że w ogóle nie pójdę na wybory tak jak zrobiłem w ostatnich wyborach prezydenckich bo nie zamierzałem głosować na Dudę. Ale w tych wyborach elektorat trzaskowskiego robi wiele abym jednak poszedł i zagłosował na alternatywę, choć też mnie ona nie przekonuje.
@fotohobby Twardogłowie to akurat nie obelga. Pisowskie - jak najbardziej. Przynajmniej w moim odczuciu. Ale produkuj się dalej - obrażanie i wyzywanie każdego kto jest przeciwko przynosi efekty - choć podejrzewam, że odmienne od zamierzonych.
@fotohobby Pisowskie twardogłowie,które chyba raz w życiu głosowało na PIS i było to za pierwszej kadencji Dudy, czyli podczas takiej samej sytuacji jak obecnie gdy głosowałem wtedy przeciwko Komorowskiemu. No ale spoko - pisowskie twardogłowie. Obrażaj dalej - dzięki temu idę nie tylko oddać głos przeciwko trzaskowskiemu ale i przeciwko jego elektoratowi.
@pax Fizycznie owszem - jest to oddanie głosu na kogoś,ale w Polsce jest bardzo wiele osób które nie głosuje za kimś a przeciwko komuś. W tym sensie, że chodzi o powody dla których to robią - wielu pisze o wyborze mniejszego zła - to dokładnie to samo. I nawet jeśli osoba Nawrockiego to nie jest kandydat którego popieram, to trzaskowski jest kandydatem którego zdecydowanie odrzucam i to tyle. Po prostu nawet nie biorę pod uwagę takiej możliwości aby taka osoba została prezydentem. Nawrocki wzbudza po prostu mój mniejszy niesmak - albo inaczej - to osoba trzaskowskiego wzbudza we mnie takie negatywne emocje, że jestem w stanie oddać głos na kogoś takiego jak Nawrocki.
@fotohobby "Mam wrażenie, że połowa narodu jest tak zyebana, że takie postępowanie, taka moralność im imponuje..." Tak jasne - obrażaj dalej jego wyborców - na pewno ich przekonasz do zmiany zdania. Czytając podobne argumenty to nabieram chęci nie tylko na głosowanie przeciwko ale też i za.
5
Ulalala - trzaskowski własnie dał z liscia wyborcom Brauna.
0
@heniusss Jest co prawda taka funkcjonariuszka w TVP w likwidacji,ale z dziennikarstwem to ta osoba ma niewiele wspólnego.
1
@Comentateiro Nie ma takiej dziennikarki.
0
@A4ron Co rozumiesz pod pojęciem Zielony Ład? Przeciez to sa dziesiątki jak nie setki norm,regulacji i przepisów, a nie jeden zamknięty dokument,który można sobie zawiesić czy odwołać. Ta nazwa to tylko takie ogólne określenie.
0
@RobsonPL Ale trzaskowski już nie pierwszy raz powtarza że on to zapisał,czyli powinno to gdzieś widnieć. Nie mówi o ustaleniach tylko o zapisie w rozporzadzeniu.
1
Czy ktoś dotarł do tego dokumentu i zapisu w pakcie migracyjnym,bo szukałem tego juz po debatach i nie mogłem znaleźć. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktos podrzucił źródło. Znalazłem tylko artykuły w których pisano,że taki zapis nie istnieje i chciałem to właśnie zweryfikować
0
@Kgorecki2500 Hejtował Kaczyńskiego.
0
@fart Co to jest ten abomanent?
0
@fotohobby Ok - wedle życzenia.
0
@Irmscher10 I to też raczej nie jest akurat ta rzecz która by mu zaszkodziła
0
@lithotripter Nie o tym piszę - powinni zatrzymywać ich w kółko na 24 godziny tak aby w tym czasie nie utrudniali życia innym obywatelom. Pal licho kary czy grzywny - te Kreml im opłaci, ale niech tracą czas na dołku - tego im nikt nie zwróci.
1
@michal26 Dla mnie największy nokaut to oprócz mieszkania, to był wtedy gdy Mentzen zrobił mu wykład o inflacji,drożyźnie i obniżkach stóp procentowych. Ależ go wtedy przeczołgał gdy jeszcze pozadawał mu pytania wciągające na minę. A gdy Nawrocki już coś tam zacząłby mówić że pewnie on zrobiłby wszystko co mu Mentzen podyktuje w temacie stóp procentowych to ten podsumował,że ta sprawa powinna pozostać poza kontrolą i wpływem polityków.
1
@Luciano99 Jakby facet sobie uszkodził kręgosłup to powinni mu dożywotnio rentę wypłacać. A policja jest żałosna skoro sama tego nie potrafi załatwić. Nie rozumiem dlaczego ich nie zawijają na dołek? Przecież mają prawo aby to robić i to powinna być normalna niepisana procedura aby tak to załatwiać
8
@Criss18Barca Cóż szkodzi przypominać?
0
@Tomason Ale to byłby dla nich problem gdyby wyprowadzili taki atak przedwcześnie. Może się mylę,ale tak jak pisałem - mam wrażenie że Tusk o mało czegoś tu nie wygadał.
2
@kamiVeB Ja tu widzę raczej,że on o czymś wie i o mały włos by się wygadał. A pewnie media odpalą to w ostatniej chwili przed ciszą wyborczą,aby nie było mozliwości odparcia tego ataku.
@Mixtape - więcej pogardy i wyzwisk - to tylko działa mobilizująco na tę ciemnotę
0
@BorzyKrzys To są maszyny, więc jak niby mogą być wyzyskiwane przez ludzi? Ewentualnie ich obsługa jesli już, ale tej w bajce chyba nie przedstawiono.
1
@Kgorecki2500 No i proszę - przynajmniej z odpowiednim wyprzedzeniem to robią, a nie na hurra
0
@fotohobby Nie nazwałem się tak ani razu. Skoro nie rozumiesz nawet takiej konstrukcji zdania, to już świadczy tylko o twojej inteligencji.
0
@Culer9002 Dobre.
14
@TR3YWAY Raczej coś innego tu przykuwa uwagę
0
@fotohobby No tak - głosuję przeciwko trzaskowskiemu i to nie oznacza że możesz mnie wyzywać od pisowców. Nie piszę, że określam się jako pisowskie twardogłowie , tylko podałem to określenie dla kontrastu na zasadzie, gdybyś na przykład mnie nazwał emigrantem i bym napisał "Jasne emigrant co raz w życiu był na wyjeździe za granicą",a ty nawet tego nie zrozumiałeś. Owszem - twardogłowie pasuje, bo nic mnie nie przekona do głosowania na trzaskowskiego. Jedyna alternatywa to taka,że w ogóle nie pójdę na wybory tak jak zrobiłem w ostatnich wyborach prezydenckich bo nie zamierzałem głosować na Dudę. Ale w tych wyborach elektorat trzaskowskiego robi wiele abym jednak poszedł i zagłosował na alternatywę, choć też mnie ona nie przekonuje.
0
@fotohobby Twardogłowie to akurat nie obelga. Pisowskie - jak najbardziej. Przynajmniej w moim odczuciu. Ale produkuj się dalej - obrażanie i wyzywanie każdego kto jest przeciwko przynosi efekty - choć podejrzewam, że odmienne od zamierzonych.
0
@fotohobby Pisowskie twardogłowie,które chyba raz w życiu głosowało na PIS i było to za pierwszej kadencji Dudy, czyli podczas takiej samej sytuacji jak obecnie gdy głosowałem wtedy przeciwko Komorowskiemu. No ale spoko - pisowskie twardogłowie. Obrażaj dalej - dzięki temu idę nie tylko oddać głos przeciwko trzaskowskiemu ale i przeciwko jego elektoratowi.
0
@Bobo25 Ciekawy pomysł. Ale ciężko powiedzieć jak by to działało w praktyce. Pewnie zbyt mocno by to zagmatwało cały proces wyborczy.
0
@pax Fizycznie owszem - jest to oddanie głosu na kogoś,ale w Polsce jest bardzo wiele osób które nie głosuje za kimś a przeciwko komuś. W tym sensie, że chodzi o powody dla których to robią - wielu pisze o wyborze mniejszego zła - to dokładnie to samo. I nawet jeśli osoba Nawrockiego to nie jest kandydat którego popieram, to trzaskowski jest kandydatem którego zdecydowanie odrzucam i to tyle. Po prostu nawet nie biorę pod uwagę takiej możliwości aby taka osoba została prezydentem. Nawrocki wzbudza po prostu mój mniejszy niesmak - albo inaczej - to osoba trzaskowskiego wzbudza we mnie takie negatywne emocje, że jestem w stanie oddać głos na kogoś takiego jak Nawrocki.
0
@Eto'o9 R10 "cały świat ogląda praktycznie Holocaust 2.0 na live" Nie sądzę aby faktycznie cały świat się tym interesował.
1
@BezglutenowyPedri Ja jestem taką osoba - pierwszą turę olałem a na drugą prawdopodobnie pójde, chyba ze coś się zmieni
0
@fotohobby "Mam wrażenie, że połowa narodu jest tak zyebana, że takie postępowanie, taka moralność im imponuje..."
Tak jasne - obrażaj dalej jego wyborców - na pewno ich przekonasz do zmiany zdania. Czytając podobne argumenty to nabieram chęci nie tylko na głosowanie przeciwko ale też i za.
1
@Sysia11 Ok.Dzięki.