0

@Hosh Przecież te słowa dotyczą trzaskowskiego raczej i pogłosek na jego temat.

0

@Mixtape A co nowego mają bo dziś nie śledziłem wiadomosci?

0

@Safrani Z tym że ja raczej nie piszę tak nazwisk, a aktualnie akurat to jedno nazwisko. Więc to nie jest lekceważenie ogólnych reguł języka polskiego.

0

@Safrani Tak - piszę z małej litery aby celowo wyrazić brak szacunku do danej osoby. Celowe przekręcanie nazwisk kto jak dla mnie inny level ośmieszania danej postaci, choć czasem może tez służyć ośmieszaniu grupy oponentów danej postaci - wtedy to inna sprawa.

0

@Safrani Dlaczego przekręcasz nazwiska publicznych osób? Trochę to słabe. Owszem - z tym trzaskowskim to racja - musiał się odróżnić od rywala więc to też taka zagrywka, która niekoniecznie świadczy o intencjach. Ale naprawdę nie baituję - może się mylę, ale ufam w to, że to będzie miało większe znaczenie niż słowa. A jak to będzie to zobaczymy. Powiedzmy że to taka "ostatnia deska nadziei" - jak już nie wierzę w żadne słowa czy ustne deklaracje polityków, tak chciałbym jeszcze okazać margines zaufania w to co podpisują. Jak to nie zadziała to już skończę w ogóle w udzielanie się w życie polityczne jeśli chodzi o wybory.

0

@Safrani @Bobo25 To że mocy prawnej nie ma to wiem, ale wierzę w to że jednak waży więcej niż słowa czy deklaracje z których oni potrafię się wykręcać. Moim zdaniem z tego się tak łatwo nie wykręci. Przecież gdyby było tak jak piszesz to trzaskowski tez by bez wahania podpisał a jednak tego nie zrobił.

1

@Bykunn Efekt wejścia do UE zrobił swoje. Wiele sprzyjających aspektów służyło rozwojowi i uważam że bardzo niewiele było w tym zasługi polityków. Moim zdaniem bardziej przeszkadzali niż pomagali.

0

@Bobo25 @Safrani W słowa nie wierzę, ale jednak podpisanie się pod dokumentem to nie w kij dmuchał. Przecież w razie wyłamania się z tej deklaracji ludzie by go na taczkach wywieźli z Belwederu. Mamy cyrograf podpisany czarno na białym.

1

@Safrani Dlatego cieszy,że przyszły prezydent podpisał "deklarację toruńską" i koniec z podwyższaniem podatków.

0

@Ojciec5tkidzieci Czy ten koleś już witał się w programie "szczęść Boże"? Czy to dopiero przed nami?

3

@Bykunn Ja to zapiszę jednak na konto obywateli, którzy rozwijali ten kraj nie dzięki działalności polityków, a raczej pomimo ich działalności.

1

@MessiForeverTheBest Dlaczego cenzurujesz słowo "dama"?

1

@Luciano99 Myślisz że ktoś go kupi po tym co tutaj odwalił? Chyba tylko Arabia pozostaje

0

@Mow_mi_Douglas Nigdy nie dojdzie do tego, bo jak przegra wybory to nikt go tam nie zaprosi,a jak wygra to nie będzie tam gościem tylko gospodarzem. Badum tsss

0

@A4ron Braun i Zandberg to jedyni z tego grona którym można było zaufać. Inna sprawa czy komuś pasują ich poglądy.

0

@LjakRoberciik Zdecydowanie tak.

0

@Azazel_Pazuzu Magdalenka 2.0

0

@mekston Z trzaskowskim? Zdecydowanie NIE.

0

@BulaKG Tak,ale nie za taką kasę w obecnej sytuacji finansowej Barcy.

0

@Gaz PSG zawsze i wszędzie ..... I żaden Lucho tego nie zmieni

0

@Criss18Barca Donald Ma Tolę, twój rząd .....

2

@Rastafarnianin Przecież tym piwem przekreślił poprawne wrażenie jakie wywarł po tej rozmowie

1

@OBSERWATOR2021 Bo to szachy 5D w wykonaniu Sikorskiego który chce wysadzić Rafała z siodła i samemu wystartować za 5 lat po urząd prezydenta.

3

@konrad1661 Dokładnie - w tym roku wyjątkowo całym sercem za Interem. Dodatkowy aspekt to takie, że zawsze to lepiej brzmi odpaść ze zwycięzcą niż z przegranym finału.

0

@Criss18Barca Choragiewka - z takiego to już pożytku nie bedzie. Jeden słabszy sezon i znowu zmiana klubu

0

@MOLESTA Mieliśmy już cimoszewicza, najsztuba, durczoka - takich co doprowadzili do wypadku można znaleźć w każdym środowisku politycznym w zasadzie

1

@barteq Kanał Zero nie jest obiektywny i neutralny. Akcja z Maciakiem ich obnażyła. Natomiast czemu nie było żadnego gościa np z KO? Moze dlatego że po prostu bojkotują to medium?

0

@Encore W sensie, że zredukowali tą ilość o 300 osób? W jaki sposób to zrobili?

1

@clyde Jeszcze powinno ich prądem razić jak skłamią.

0

@wyrek Ja tam nie mam pojęcia co robił, bo ani o jednym ani o drugim totalnie nic nie wiem. Co to jest ten snus to się dopiero wczoraj pierwszy raz dowiedziałem gdy ludzie zaczęli o tym pisać. Xd. Pierwsza moja myśl to że coś ewentualnie na astmę przyjmował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?