@Bykunn No nie no - plakaty to dają - jest cała masa ludzi która w ogóle totalnie nie interesuje się polityką i wówczas nazwisko i twarz kandydata na plakacie to jedyna droga aby im się to utrwaliło w podświadomości
@FcPortoFan1999 Nie wygrałby,bo było zbyt duż kandydatów,ale zmiótłby ich merytorycznie. Taki pojedynek Sikorski- Czarnek to byłby pojedynek kilka poziomów wyżej niz ten obecny.
@Commando Przecież tam nawet Milikowi zegarek ściągnęli na ulicy. Jesli Włosi z północy którzy generalnie olewają różne przepisy sami mówią że w Neapolu to jest całkowita wolnoamerykanka pod tym względem to już o czymś świadczy.
@Barca_Big_Moment "próbowałbym nawoływać do zamachu stanu bo nie dam przyzwolenia na piastowanie takiego urzędu przez ludzi pokroju Nawrockiego" No to próbuj.
@fart To chyba logiczne- każdy walczy o swoje interesy, tylko nie my. Możemy łączyć siły,tyle że każdy ten kraj ma swoje odmienne od nas interesy i potem to w pewnym momencie się rozjeżdża
@Kozinho. Jak jest nabór do pracy to można go unieważnić albo pozostawić bez rozstrzygnięcia z powodu braku odpowiednich kandydatów. To jest kuriozalne,że na najważniejszy urząd w państwie nie ma takiej alternatywy.
@fart Powinniśmy,ale nigdy nie będziemy. Jedyne czym możemy grać to nasze położenie w strategicznym regionie,ale nie jesteśmy tu jedyni tak jak Izrael.
@clyde Nawet nie tyle odpuscił co podpuscił aby oddali głos przeciwko. I tak wiadomo że nic by u nich nie zyskał ale czy powinien ich mobilizować do tego aby poszli oddać głos przeciwko?
2
@Bykunn No nie no - plakaty to dają - jest cała masa ludzi która w ogóle totalnie nie interesuje się polityką i wówczas nazwisko i twarz kandydata na plakacie to jedyna droga aby im się to utrwaliło w podświadomości
1
@FcPortoFan1999 Nie wygrałby,bo było zbyt duż kandydatów,ale zmiótłby ich merytorycznie. Taki pojedynek Sikorski- Czarnek to byłby pojedynek kilka poziomów wyżej niz ten obecny.
1
@Lukikiki A wyborcy PO to już wiedzą co to jest ten snus?
1
@Bykunn Może to ma jakieś podświadome znaczenie? To by trzeba zapytać naukowców.
2
@barcanawieki Zapewne też prezydent RP.
5
@D10SLEO Z WSI24 ma rozmawiać? No szanujmy się trochę.
0
@Commando Przecież tam nawet Milikowi zegarek ściągnęli na ulicy. Jesli Włosi z północy którzy generalnie olewają różne przepisy sami mówią że w Neapolu to jest całkowita wolnoamerykanka pod tym względem to już o czymś świadczy.
1
@Szlag Daj spokój - to totalne szajbusy są. A ich prezes to już w ogóle antyreklama klubu.
0
@tbas Czyżby Nawrocki był reptilianinem?
0
@MOLESTA Grają przeciwko PSG, więc to chyba zrozumiałe. Już wolałbym aby Real znowu wygrał niż ten rak futbolu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rifek Zobaczymy. Tyle że jak nie będzie rywala, to będzie to jakis wywiad czy konferencja a nie debata
0
@Barca_Big_Moment "próbowałbym nawoływać do zamachu stanu bo nie dam przyzwolenia na piastowanie takiego urzędu przez ludzi pokroju Nawrockiego" No to próbuj.
1
@chosenone No raczej się nie rozłoży skoro dziś wyśmiał Nawrockiego,że ten w ciemno wszystko Mentzenowi podpisał. Zresztą to byłoby kuriozalne.
2
@barcelonaLM To z kim on tam będzie debatował? Z Rachoniem? Czy z Jakubiakiem?
0
@Cule1234 No i elegancko.
0
@mokrychlopiec Niedługo KMŚ, to piłka wróci na salony La Rambli w pełnej krasie
0
@zgutek Tak czy siak niesmak pozostał.
3
@zgutek Taaa. Jasne. Co złego to on nigdy nic nie wie, nic nie może. To nie on, to kto inny.
0
@fart To chyba logiczne- każdy walczy o swoje interesy, tylko nie my. Możemy łączyć siły,tyle że każdy ten kraj ma swoje odmienne od nas interesy i potem to w pewnym momencie się rozjeżdża
1
@Comentateiro Jak niedziela wolna? Ruski w niedziele nie śpi, ktoś musi być na posterunku.
1
@Kozinho. Jak jest nabór do pracy to można go unieważnić albo pozostawić bez rozstrzygnięcia z powodu braku odpowiednich kandydatów. To jest kuriozalne,że na najważniejszy urząd w państwie nie ma takiej alternatywy.
0
@fart Powinniśmy,ale nigdy nie będziemy. Jedyne czym możemy grać to nasze położenie w strategicznym regionie,ale nie jesteśmy tu jedyni tak jak Izrael.
0
@Rifek Skoro tak to niech czołga. Zobaczymy czy to się opłaci w tym momencie
2
Dobra dość tego gadania. Mogliby już przejść do rękoczynów.
1
@Kgorecki2500 To jak to możliwe?
1
@RoberDzik Aj tam narzekasz. Historia jak w amerykańskim filmie. Od pucybuta do milionera, od kibola do prezydenta.
0
@AlwaysBlaugrana Tylko że lewica teraz też jest cięta na Izrael.
0
@Rifek Tylko czy to jest ten moment?
3
@clyde Nawet nie tyle odpuscił co podpuscił aby oddali głos przeciwko. I tak wiadomo że nic by u nich nie zyskał ale czy powinien ich mobilizować do tego aby poszli oddać głos przeciwko?