@Prorokk Ależ to nie jest normalna usługa. No jak można tak mówić. Poczytaj trochę jak prostytucja niszczy ludzi - przecież państwo nie może temu sprzyjać.
@Prorokk No nie no - nie sprowadzajmy tematu do absurdu, bo zaraz zaczniemy gadać ze pracownik to niewolnik itd. Państwo nie powinno legalizować czynów nierządnych - chyba to nie podlega dyskusji. Jeśli widzisz to inaczej to sorry - ja takiej postawy nie dopuszczam.
@MessiSuarezNeymar No nieważne - no to niech kolej też się dzieli zyskiem z takimi udzialowcami. Szkoda,że nie ma takiego wyboru jak zabierają tereny pod inwestycje
@Prorokk Skoro ma brać procent od takiej usługi to jak to nazwać jak nie sutenerstwo? Dopóki jest to zakazane to i państwo nie moze się parać tym procederem.
@alone49 No tu niestety nie ma wyboru - z pewnych usług państwo po prostu nie może czerpać korzyści. Lepiej jest ścigać sutenerów i tępić przestępczość zorganizowaną.
3
@Prorokk A najlepsze w tym jest to, że suma ich głosów na wyborach wyniesie równe ZERO.
0
@Prorokk A ja się cieszę, że nikt na polskiej scenie politycznej nawet nie podnosi takiego tematu.
1
@MesQueUnClub96 Sorry? Miesiąc czego?
0
@Prorokk Ależ to nie jest normalna usługa. No jak można tak mówić. Poczytaj trochę jak prostytucja niszczy ludzi - przecież państwo nie może temu sprzyjać.
0
@MesQueUnClub96 Yesterday.
1
@Eto'o9 R10 Pan Grzegorz pompuje eurofederastów.
0
@Prorokk No nie no - nie sprowadzajmy tematu do absurdu, bo zaraz zaczniemy gadać ze pracownik to niewolnik itd. Państwo nie powinno legalizować czynów nierządnych - chyba to nie podlega dyskusji. Jeśli widzisz to inaczej to sorry - ja takiej postawy nie dopuszczam.
1
@Toretto Jeśli są dowody to oczywiście ze powinni zostać skazani i rozliczeni. Tyle w tym temacie. Ale nie ma zezwolenia na szykanowanie opozycji
0
@Toretto A to teraz ich nie wsadzają? Chodzi o to aby nie było więźniów politycznych.
3
@Bobo25 I to jest prawidłowe podejście. Przy wszystkich wymienionych powinna się zapalać czerwona lampka.
0
@Szmulek Właśnie dlatego trzaskowski nie może wygrać..
0
@Bobo25 Że ktoś jeszcze wierzy onetowi.
5
@bartekvisca A mając takiego kontrkandydata może naprawdę wiele....
1
@norbi77 No i gitara - sprawa jasna - jak powiem o tym wszystkim którzy chcą na niego głosować, to tym bardziej na niego zagłosują.... xD
0
@sokot Przecież to jest niepojęte. To już szczyt wszystkiego.
0
@Kgorecki2500 Mogliby się spotkać razem w studiu. Byłoby ciekawie.
1
@MesQueUnClub96 A czy ktos cię tu na siłę trzyma czy o co chodzi?
0
@CLS63AMG O której?
0
@TR3YWAY Pewnie we Lwowie.
0
@gumaz No i zacznie się męczarnia.
0
@Hosh Oj. No nie - tu nie ma porównania nawet. Przecież wiadomo jakie poglądy ma ten człowiek.
0
@Hosh Waluś znalazł się bardzo trudnej sytuacji życiowej i przetrwał tak kilkadziesiąt lat. Inna sprawa jak tam się znalazł....
0
@MessiSuarezNeymar No nieważne - no to niech kolej też się dzieli zyskiem z takimi udzialowcami. Szkoda,że nie ma takiego wyboru jak zabierają tereny pod inwestycje
0
@Prorokk Skoro ma brać procent od takiej usługi to jak to nazwać jak nie sutenerstwo? Dopóki jest to zakazane to i państwo nie moze się parać tym procederem.
0
@alone49 No tu niestety nie ma wyboru - z pewnych usług państwo po prostu nie może czerpać korzyści. Lepiej jest ścigać sutenerów i tępić przestępczość zorganizowaną.
3
@John_Doe Bardziej mnie ciekawi kto zostanie obwiniony za porażkę trzaskowskiego.
0
@zgutek No nic - zobaczymy jak to się potoczy.
0
@Prorokk @July_6_BcN Ach - czyli to państwo ma czerpać zyski z prostytucji, czyli ma przejąć rolę alfonsa? To chyba nie jest dobra droga
15
@zgutek A ja nie wierzę, że Nawrocki to przegra mając takiego kontrkandydata
0
@Prorokk W jakim sensie nie są?