0

@Criss18Barca Grzegorz Braun. Dzięki OkoPress juz wiem na kogo mam głosować. Dzięki za podrzucenie tego kompasu. Co ciekawe bardzo wysoko byl u mnie też Pan Szymon Hołownia. Nie spodziewałem się,że akurat jego poglądy są tak zbieżne z pogladami Pana Grzegorza.

4

@barcelonaLM Jednak Kurski jaki był, taki był ale takich cyrków to nie było.

0

@Sulimo W sumie prawda...

1

@NeroTFP1 Za Dzień Książki to mogę wypić toast, ale za dzień praw autorskich -(ha tfu) to jednak podziękuję....

0

@Eklerek No i kolejne zalety. Króciutko z nimi , a nie podchody jak jego kontrkandydat dupiarz.

2

@Luciano99 Coraz bardziej podoba mi się Pani Senyszyn. Kto chciałby zobaczyc taką postawę w rozmowie Pani Joanny z Donaldem Trumpem, albo z Donaldem Tuskiem?

0

@zadafcb A kto tam startuje z poparciem PIS-u?

0

@NeroTFP1 Gdzie był Pan Grzegorz w tym czasie, ja się pytam? No gdzie?

0

@GTBTP Pożyjemy zobaczymy.

0

@Kondziubarca Oni są niepoważni - ta wojna utrzymuje się tylko dzięki kroplówce z USA,a ci kąsają rękę która ich karmi. xd

3

"Dlatego co wieczora spokojnie odmawiał różaniec przy blasku płonących osad niemieckich,a gdy krzyki mordowanych zmyliły mu rachunek , tedy zaczynał od początku, aby duszy grzechem niedbalstwa w służbie bożej nie obciążyć."
Kmicic.

5

@Sapos93 To już teraz wiadomo czemu Niemiec tyle czasu go kisił na ławce.

0

@Kubsoleon Na ten moment Raphinha .

1

@Safrani Biejat więcej jak Zandberg. Xdddd.

0

@draxidox No to widzisz - oni nie muszą, ale osoba która rzuca oszczerstwa musi poprzeć to dowodami. A jak nie potrafi to o kant dupy te całe jojczenie

0

@ProMILs A skąd wiesz ze naciąganie? Masz dowody? Bo przez naciąganie mogą przecież mieć kłopoty z prawem

0

@Piotr,1985 Za cholerę nie rozumiem o co chodzi w tym snookerze. Ten wbija bile, a ta wyjmuje z powrotem?

0

@barcanawieki No juz bez jaj.

1

@PatrychoO Dzień święty będzie hucznie świętował, jak w piśmie przykazane jest, a ty go od bezbożników rogatych wyzywasz?

0

@Messiah10 A co Hołka złapali na tym czy co?

1

@BezglutenowyPedri Mirosław Okoński

0

@Who_you_mam I co w tym niby śmiesznego?

1

@lithotripter Warto przypominać przy każdej możliwej okazji, coby nikt nie zapomniał. Jedna z zalet bycia osoba publiczną

1

@Irmscher10 " po prostu zrobił niezbędne minimum" Po prostu zrobił niezbędne minimum aby go uznać za debila/hipokrytę - wybierz jedno

1

@Arden No i ma mój głos.

0

@Comentateiro To akurat chyba niemożliwe.

0

@Kazragore Celowo tworzą takie dziurawe prawo,aby ci co wiedzą jak i ci których na stać mieli potem furtki.

0

@marcinbarca1984 Jasne. Ale księża którzy przez swoją postawę odrzucają wiernych od kościoła mogą sprawić,że kolejne pokolenia tych osób będą wychowywane bez religii i niekoniecznie się tym potem zainteresują.

1

@clyde Otóż to. Księża którzy mają bezpośredni kontakt z wiernymi mają największy wpływ na funkcjonowanie tej instytucji i przyciąganie bądź odrzucanie wiernych. Na szczęście w dzisiejszych czasach gdy ludzie są mobilni to nie problem znaleźć w okolicznych parafiach takiego księdza który nam odpowiada.

1

@Sulimo Otóż to. Dostał dwie szanse - jedną rok temu i jedną teraz i pewnie trzeciej już się nie doczeka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?