0

@Popitek12 Nie.

0

@esem91 To ten co twierdzi,że żaden kraj im nie pomógł w momencie wybuchu wojny? Niech z nim za to jadą do samego spodu

1

@LOPEZ16 Czy te straty liczebne są do nadrobienia? Raczej nie tak łatwo,bo gdy wybuchła wojna to pojawiały się artykuły dotyczące demografii w Rosji i nie były to dla nich pozytywne dane.

6

@Cochise Do tej ukladanki warto jeszcze dorzucić wstąpienie Szwecji i Finlandii do NATO.

0

@Janas11224 No raczej nie.

0

@Mitch_Atleta Haaland to jeden z najlepszych piłkarzy ale wśród śmiertelników. A Ibra to Ibra - wiadomo.

1

@parpe Chiny+ Europa < USA + Rosja

0

@Arden Każdy popełnia błędy. Oby się odbudował bo dość już zapłacił. A Barca wcale nie wyszła źle na jego decyzji.

1

@FCB_dimiC Ale po co nam ta własna marka auta? Tacy Francuzi czy Niemcy mają te swoje marki ale produkują i tak poza krajem, bo tam taniej. Według mnie to przereklamowana branża gospodarki ta własna marka motoryzacyjna.

0

@Janas11224 A niby kiedy USA pomagało militarnie Izraelowi? Znam natomiast przypadek gdy Izrael zatopił amerykański okręt. I owszem nie poniósł konsekwencji dzięki swoim wpływom w USA. Tak samo używali te wpływy przez lata aby sie rozwijać militarnie, ale na swoich warunkach. I obecnie ich przetrwanie nie jest w żaden sposób uzależnione od USA.

1

@Cochise Wczoraj słuchałem programu Sławomira Dębskiego w którym powiedział być może najtrafniejsze słowa na temat Trumpa - że trzeba przywyknąć do jego sposobu prowadzenia polityki i mówienia różnych dziwnych rzeczy i dopiero dokumenty i czyny będą stanowić o jego polityce. W zupełnym przeciwieństwie do jego poprzedników czy polityków z innych krajów, których opinie wygłoszone publicznie miały/mają dużą wagę.

1

@FCB_dimiC Trochę rzeczy jednak produkujemy - choćby leki (badania i wprowadzanie nowych,bądź sprzedaż licencji aby uniknać dalszych kosztów wprowadzenia na rynek), biotechnologia (roboty Vinci), pociągi, autobusy, firmy informatyczne - Datawalk, Livechat, Asseco itd. Także branża militarna - mamy tu kilka świetnych projektów. Czy można więcej? Zawsze można. Ale też nie jest tak że już zupełnie nic nie robimy.

0

@Janas11224 "Jesteś przywódcą kraju, którego przetrwanie jest możliwe tylko dzięki pomocy USA." - to zdanie chyba nie dotyczy Izraela. Izrael udowodnił, że sam się doskonale umie nie tylko obronić.

0

@Kidd A tak to nie się nie spotkałem. U nas każdy wiesza, potem pałka a potem oprawianie. Ale żeby siekierą na pieńku? Tak to tylko drób.

1

@Kidd Najpierw to królik dostaje pałką w kark a dopiero potem odcina się głowę.

1

@betonito Xddddd

0

@D10SLEO O czym / o kim piszesz?

0

@D10SLEO Wczoraj o tym przypomniałem,to jeden użytkownik stwierdził,, ze on nie mógł wiedzieć i że co to za przepowiednie że kilkanaście lat trzeba było czekać aż się spełnią. Xd.

19

@Rastafarnianin Poza tymi momentami gdy nie wiedział kim jest ani gdzie jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 Nie pałasz sympatią do Serie A, czy tylko do wybranych włoskich klubów?

3

@FCB NA ZAWSZE! Stara Panna Lekkich Obyczajów.

0

@BezglutenowyPedri Nie no - trzeba dodać, że to nie przez niego klub tak upadł. Bądź co bądź dostali full kasy i to zarząd to przepalił już bez jego udziału. A w sumie patrząc na jego dalszą karierę to była równia pochyła. Ale faktem jest też, że świadomie wypiął się na klub i przez samo to niech idzie w zapomnienie.

0

@SeWo77 Oooo. Jeden z moich ulubionych zawodników. Mam wielki sentyment z dzieciństwa do niego i to głównie z czasów Celticu. Ale gdzie on miałby być legenda Barcy? To już bardziej jest legendą Celticu, tak jak Lewy bardziej jest legendą Bayernu.

0

@yzyr Jeszcze nie. Zgaszę na koniec światło

0

@icmmii Ech. Nadal liczby i statystyki. Lewy jest po prostu dla mnie zbyt bezpłciowy poza boiskiem aby zasłużyć na to miano.

0

@yzyr Gdzie ta Europa umiera? Pogadajmy za 10 lat.

0

@Borneo Na drogiej energii. Xd. Bo sobie narzucili jakieś śmieszne opłaty. Normalnie niepodrabialny jesteś. PIS odpowiada za upadek całej Europy, bo nie zmodernizował w czas polskiej energetyki. No na pewno

0

@DonCarletto Coś co pozwoli się wyróżnić z grona tysięcy graczy którzy przewinęli się przez ten klub. I to wyróżnić na tyle aby wkroczyć do naprawdę nielicznego grona. Kilka lat w klubie to zbyt mało.

2

@SpainFanRM89 Jeszcze raz powtórzę,że nie oceniam tego w kontekście winy. Winny jest zawsze sprawca. A to że czasami da się uniknąć pewnych sytuacji to inna sprawa. Sam unikam pewnych odosobnionych miejsc i wolę czasem nadłożyć drogi aby spokojnie dotrzeć na miejsce. Wolny kraj, mam święte prawo aby się tam poruszać. I też nikt nie ma prawa aby mnie tam tknąć czy zaczepić. Tylko co z tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?