0

@jacobFCB Znaczy się do Izraela lecą?

0

@Kgorecki2500 Samo to, że tam podczas stanu wojennego obowiązuje cenzura. Ale zawieszenie broni gwarantowane przez USA powinno te wybory umozliwić

1

@norbi77 Polskie drogi...

0

@partymaker Mazury idealnie. Ciepło i słońce, ,ale jeszcze trochę śniegu leży i większej chlapy nie ma.

0

@Kgorecki2500 Generalnie trafnie o Szymonie. Nieważne kto to - nawet nie chce mi się tego sprawdzać. Ale z tym AfD też racja - won z nimi i z daleka od nich.

2

0

@Gaz Co w tym smutnego? Smutne to by było gdyby z jakichs niezaleznych od Neymara przyczyn tak to się potoczyło. A to wszystko przez jego wybory i jego podejscie

2

@barcelonaLM Otóż to - Biden jakoś nie obraził się na rządy pisowców, którzy zachowali się żałośnie w momencie jego wyboru.

0

@kamiVeB A czemu nie Chiny?

1

@jacobFCB Jej działalność w polityce to pół biedy. Gorzej, że przez lata takie babsko indoktrynowało na uczelni młode umysły.

1

@Pawci023x No zdecydowanie. Do tego w Miami powszechny jest język hiszpański. Chodzi mi tylko o te "zobowiązania" związane z popularyzowaniem marki - swojej i nie tylko.

0

@PatrychoO To że niby Messi ma lepiej? Poza tym Superbowl to też trochę przypał brać udział w czymś takim.

2

@michal26 Otóż to. Patrzą na wynik, a pomijają to, że ich wyborcy nadal tam są. Nastroje społeczne też będą miały wpływ na działanie rządu, jakikolwiek by on nie był.

0

@Joe_Barbaro Szczęsny, Bułka, Skorupski.

0

@Arden Powiedział też, że jest gotowy zrezygnować ze stanowiska, jeśli to jest warunek zawarcia pokoju...

0

@Kgorecki2500 Ok. Dzięki. No to ładnie się nam Pan przedstawił przed milionami słuchaczy.

0

@Cule2013 Większym czym?

0

@Rastafarnianin Dlaczego Elon Musk?

0

@sergio5 Shearer ma trochę racji,ale z drugiej strony i tak zmierza to w złym kierunku. Przesyt meczy spowoduje spadek ogladalności

0

@kamyk_23 To sojusznicy tylko jednej z frakcji Konfederacji. Inne frakcje wprost mówią,ze nie chcą mieć nic wspólnego z tymi oszolomami z AfD.

4

@partymaker I jeszcze AFD. Ich tam calkiem juz odkleiło

2

@Rastafarnianin To tam jeszcze abonament jakis jest? Xd.

1

@Barceloniarz987 Chwilo trwaj.

3

@Luciano99 Panie. Kto to Panu tak spier.....?

0

@nightwishygt Rozumiem,ale nie popieram takiego stanowiska.

2

@Faro Szkoda chłopaka. Podobala mi się jego gra na Euro

0

@tadzik447 Napisz jeszcze, że uważasz mnie za faszystę i rasistę skoro moje argumenty do ciebie nie docierają. Tacy jak ty tylko to potrafią.

0

@tadzik447 Miliardy much jedzą gówno. Nie mogą się mylić. To że dużo osób coś robi to nie jest żaden wyznacznik tego, że też powinniśmy to robić. Nie powiem wprost, że jesteś gorszy, ale też i nie masz czym się chwalić.

1

@tadzik447 Nikogo to nie interesuje. Rób sobie co tam chcesz,ale po co publicznie ogłaszasz swoje dewiacje? Tolerancja i akceptacja tez ma swoje granice.

0

@tadzik447 A kogo to obchodzi co robisz w sypialni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?