0

@marcin62 Aż się nóż w kieszeni otwiera.

3

@MesQueUnClub96 Tam główna rolę odegrał kryzys 1929-1933. @Comentateiro Gdyby nie ten globalny kryzys,to i upokorzenie 1 wojny św. nie wyniosłoby nazistów do władzy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ktokolwiek wyrzucał, to taka była wola społeczeństwa. U nas w komisji pytali wyborców czy dawać karty do referendum,a moim zdaniem nie powinni tego robić.

0

@Cule2013 A po co nam to?

0

@okiemtypera_lucaxx95 A brałeś udział w referendum? Bo polskie społeczeństwo konkretnie się wypowiedziało na ten temat. I nie musiało wyrażać swojego zdania pośrednio poprzez wybór jakiejś partii o określonych poglądach. Mieli jedno proste konkretne pytanie, które nawet jeśli nie było wiążące, bo nie odnosilo się do konkretnej ustawy, to wyrażałoby wolę narodu którą trzeba by było potem szanować i podnosić w dyskusji międzynarodowej. Wyrzuciliśmy to do kosza,czyli się jasno wypowiedzieliśmy...

0

@Foton Mają od tego tubylców.

3

@Eklerek Historyczny bo ostatni na tym stadionie pojedynek derbowy, gol na remis w ostatnich sekundach meczu. Co dziwnego w tym wybuchu emocji? Zwłaszcza że to derbowe pożegnanie ze stadionem było celebrowane juz sporo przed meczem.

1

@kubix05 Piękne czasy. Nie zapomnę ich nigdy.

0

@MesQueUnClub_87 Jasne. Wiem ze to groteska, ale nie da się wymyślić rozwiązania które by zabezpieczało przed pomówieniem. Nawet nagranie nie udowodni tego,że ktoś się nie rozmyślił w trakcie.

1

@MesQueUnClub_87 Ale wiesz,że ten formularz nic nie znaczy, bo ma prawo się rozmyślić w trakcie i nie musi cię o tym informować?

0

@Eklerek Nie musisz nic uprawiać aby cię ktoś pomówił. Wystarczy przebywać z kimś sam na sam i masz słowo przeciw słowu, a ciężar dowodzenia niewinności spoczywa na Tobie. Powodzenia.

0

@D10SLEO Jeszcze padliby ze śmiechu i wtedy byłby problem.

0

@jacobFCB Chyba chodziło o to gdy próbował strzelać zamiast podać do Dembele który miałby pustą bramkę przed sobą . I w tym meczu tylko zremisowali. Gwizdać za takie coś to trzeba mieć nierówno pod kopułą.

0

@tbas Nie wiem jak i nie wiem po co. Ale już od dekady pojawiają się doniesienia o wzroście znaczenia strategicznego tego zakątka świata. A Kanada zupełnie nie panuje nad tą granicą i praktycznie jej nie strzeże. Stąd też heheszeki w stylu,że chyba kosmici się tym terenem zainteresują są nie na miejscu.

0

@tbas A czemu od razu atak? Przecież wiesz, że obecnie wojna ma różny wymiar. Niekoniecznie atak militarny. A naruszenia i zagrożenia mogą być różne - patrz presja migracyjna na granicy z Białorusią. Ot choćby takie incydenty - https://tvn24.pl/swiat/kanada-armia-wylowila-chinskie-boje-monitorujace-w-arktyce-st6772343

1

@tbas Oczywiście z tym "gubernatorem" to ostro jedzie po bandzie, ale z tym zagrożeniem to nie jest jakaś bzdura. W związku z topnieniem lodów Arktyki i ruchem statków w tamtej okolicy granica Kanady jest niestrzeżona. Oni tam rozdają broń ludziom którzy tam mieszkają i płaca im za patrole i zgłaszanie incydentów. I to jest ich "ochrona granic". A problem będzie narastał. Rozwiązanie, które proponuje Trump to abstrakcja, ale same zagrożenie już nie. Zresztą sami Kanadyjczycy o tym mówią - https://tvn24.pl/swiat/kanada-nowa-polityka-zagraniczna-dla-arktyki-zagrozenie-ze-strony-rosji-st8212178

4

@reloaded To już prędzej odwrotny scenariusz byłby możliwy. Ale z kolei Ukraina w UE to nic dobrego dla Polski.

0

@MesQueUnClub96 Na szczęście jest La Rambla wolna od tego syfu. Stay with us

0

@Krzysztof1987 Do baćki.

2

@Eklerek Osz ja pierniczę. Masakra. Aż ciarki przeszły.

0

@turhiay Tam nikt nie obali Putina. Tzn nie obali go społeczeństwo. Jedynie jakis uzurpator jak swego czasu Prigożyn. Społeczeństwo wówczas stało z boku ewentualnie wiwatowało na jego cześć ale się nie przyłączało. Ale taka zmiana to tylko zmiana dyktatora na innego, a nie ustroju.

0

@arasz1819 Jaka wojna? Własnie dalsze wywalanie kasy na te bzdury zamiast na zbrojenia doprowadzi do wojny.

1

@Kgorecki2500 No niekoniecznie. Ukraina zabiegała o akces do NATO, a NATO też ją kusiło. Zresztą to tylko jedna z wielu przyczyn. Ale to na pewno nie była wojna ukraińsko- rosyjska. Bez pomocy Ukraina szybko by padła.

1

@Azazel_Pazuzu "Ciężkie czasy idą i wszystko na to wskazuje że dobrze to już było" Od dekady słyszę tę śpiewkę

1

@D10SLEO Do pustej się nie liczy.

3

@BulaKG Whisky moja żono ....

2

@arasz1819 "Problemy trzeba naprawiać, a nie rozpierdalać wszystko w imię bzdur". Właśnie elgiebety, słomki, zielone lady to sa wszystko bzdury.

0

@norbi77 No proszę cię. Serio? Przeciez nasze władze siedziały w Londynie,a nie na antypodach. Kilka dni na zorganizowanie spotkania. Dobre sobie

2

@arasz1819 A może to będzie własnie taki liść dla Europy na otrzeźwienie,aby porzucić wywalanie kasy na te klimatyczne bzdury i skupic się na zbrojeniach? Jesli już to nie foprowadzi do zadnych zmian to faktycznie ci z AfD moga dojść do głosum

0

@adamek20151 Łabędź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?