@Who_you_mam Ich tam odkleiło wszystkich gdy zbojkotowali galę FIFA. Tego Viniciusa jak jakiegos bożka tam traktują. A ktos mu powinien przemówić do rozumu.
@Borneo "a potem politycy pisowscy leczą się na sprzęcie Owsiaka.." A ja myślałem że to jest sprzęt który należy do wszystkich - a tak naprawdę do ludzi którzy się na to złożyli. A to jednak sprzęt Owsiaka. Ciekawe ciekawe.
@MESSIah16 Póki co to jest na razie tylko podejrzany. I nie jest powiedziane że kierował pod wpływem. Jeśli to on to mógł upić się później. Niech to ustalą. Tak czy siak ktokolwiek to był to za świadomą ucieczkę z miejsca zdarzenia powinni tego kogos surowo ukarać.
@macio_944 Typy popylają sobie bez koszulek,a z Frenkiego jakiegoś lamusa zrobił. Takiego maminsynka co to mu mama czapkę poprawia by się nie zaziębił. No straszny przypał
0
@Robert_Kubica Jasne,ale czy Orlen jest aż tak obecny na całym świecie aby tak rozpoznawalność mogla być spieniężona?
1
@Who_you_mam Ich tam odkleiło wszystkich gdy zbojkotowali galę FIFA. Tego Viniciusa jak jakiegos bożka tam traktują. A ktos mu powinien przemówić do rozumu.
0
@BorzyKrzys Jeszcze ten skompromitowany człowiek ma czelność się udzielać publicznie?
0
@draxidox Co to tak naprawdę dawało Orlenowi?
2
@Borneo "a potem politycy pisowscy leczą się na sprzęcie Owsiaka.." A ja myślałem że to jest sprzęt który należy do wszystkich - a tak naprawdę do ludzi którzy się na to złożyli. A to jednak sprzęt Owsiaka. Ciekawe ciekawe.
0
@FcPortoFan1999 Śląsk przypomina ci Porto? Ciekawe porównanie.
2
@Reviven Warto też nadmienić że gdyby nie kontuzja Christensena, to to szambo wybiłoby już pół roku temu.
2
@Irmscher10 Chodzi o podsycanie nienawiści między tymi dwoma obozami. Dożynanie watahy itd.
0
@mkord Serio? To nie wiedziałem nawet. Czyli wtedy wchodzi dodatkowy paragraf?
1
@MesQueUnClub96 Lubię ale tylko wtedy gdy sam go pomaluję np Fantą
0
Lubicie jeść żółty śnieg?
0
@Filipem Tak sadzę,bo to od razu mi przychodzi na mysl gdy myślę o grach. Potem jeszcze trochę w Fifę grałem, no ale jednak crash lepszy.
0
@tadzik447 Jeden grzyb. Co za różnica? I tak dla faceta to nie pasuje
0
@MESSIah16 Póki co to jest na razie tylko podejrzany. I nie jest powiedziane że kierował pod wpływem. Jeśli to on to mógł upić się później. Niech to ustalą. Tak czy siak ktokolwiek to był to za świadomą ucieczkę z miejsca zdarzenia powinni tego kogos surowo ukarać.
0
@Filipem Crash Bandicoot.
0
@tadzik447 Facet z kucykiem zawsze śmiesznie wygląda
0
@macio_944 Typy popylają sobie bez koszulek,a z Frenkiego jakiegoś lamusa zrobił. Takiego maminsynka co to mu mama czapkę poprawia by się nie zaziębił. No straszny przypał
0
@Gaucho O tototototo....
0
@barcelonaLM Szczęsny?
0
@gumaz A ile jest płci w twojej klasie?
1
@urbipl Wiadomo kiedy ściana będzie gotowa?
0
@sergio5 Szkoda chłopa
0
@esem91 No i ?
0
@esem91 Pena ratował przed kompromitacjami .. xddd
2
@KrychaFCB Jego miejsce to jest gdziekolwiek poza tym klubem.
0
@bartekvisca Trochę przypał - pamiętam jak były rozważania czy będzie gotowy na Real czy na następny mecz,a tu z jakims czwartoligowcem debiutuje.
0
@Alo_Vi To tylko pokazuje jaki bajzel jest w Barcy i nic więcej.
0
@krol211 Ale to nic groźnego?
0
Gdzie jest Fort? Kontuzja czy co?
0
@HypeR Dziwnie piszesz woda mineralna.