@pacior95 Ja mam w to wywalone. Chodzi mi tylko o te podejscie że mediach zawsze coś wałkowali a potem to było zalatwione. Otóż nie. Nie wszystko da się załatwić
@Nieznajomy Właśnie nie chodzi o to by się miało wykluczać. To zdrowe podejście aby używać tego co jest dla kogo z różnych powodów wygodne. Ale w wielu krajach są miejsca w których nikt od ciebie gotówki nie przyjmie. A to juz znowu przegięcie w drugą stronę.
Siła wyższa? Jakie tu są przesłanki do zastosowania tego przepisu? Przecież nawet jesli ktos tak to zinterpretuje to każdy nasz rywal będzie mógł wnioskować o walkower i dopiero zacznie się syf gdy zaczną to rozpatrywać
@Munio Też bym miał super sylwestra gdybym miał dostać z góry całą wypłatę do 2030 roku. I jeszcze był zwolniony z wykonywania pracy u tego pracodawcy.
8
Gdyby głosowanie na rozczarowanie roku trwało, to na pewno kwestie pozasportowe byłyby pierwsze.
1
@JimMorrisonFCB Hehehehehe herbata mi stygnie.
0
@pacior95 Ja mam w to wywalone. Chodzi mi tylko o te podejscie że mediach zawsze coś wałkowali a potem to było zalatwione. Otóż nie. Nie wszystko da się załatwić
1
@NeroTFP1 A skąd wiesz,że gdyby siedzieli w domu to nic by sobie nie zrobili w inny sposób? Nóż i widelec też stanowią zagrożenie.
0
@pacior95 Z Messim też przecież zalatwili
1
@RoberDzik Czyli np taki Lenglet był cały czas u nas zarejestrowany?
0
@Nieznajomy Właśnie nie chodzi o to by się miało wykluczać. To zdrowe podejście aby używać tego co jest dla kogo z różnych powodów wygodne. Ale w wielu krajach są miejsca w których nikt od ciebie gotówki nie przyjmie. A to juz znowu przegięcie w drugą stronę.
5
I prawidłowo - zasady są proste i jednakowe dla wszystkich.
0
@Keson Problemy pierwszego świata.
0
@okiemtypera_lucaxx95 U mnie w gminie wójt dzisiaj ogłosił, że podczas Sylwestra zmarzło 16 piesków.
0
@Deviler Kazik na Krakowskim Przedmieściu, który z partyzanta zaśpiewał Celinę.
0
@BORO_12 Ja się nie dziwię, tylko po prostu z punktu widzenia Pau Victora może to tak wyglądać, że świat ma go w dupie.
1
@BORO_12 Raczej chodzi o to że media trąbią tylko o Olmo w zasadzie, a o nim mało kto wspomina.
1
I to jest kurła najlepszy występ z okazji Sylwestra Ależ zazdroszczę ludziom którzy byli tego świadkami. Piękne przeżycie https://www.fakt.pl/hobby/turystyka/kazik-zrobil-to-na-ulicy-w-warszawie-turysci-az-przystaneli-ze-zdziwienia/qy5ql9l
0
Siła wyższa? Jakie tu są przesłanki do zastosowania tego przepisu? Przecież nawet jesli ktos tak to zinterpretuje to każdy nasz rywal będzie mógł wnioskować o walkower i dopiero zacznie się syf gdy zaczną to rozpatrywać
0
@Filipem Haaland za Lewego albo Osimhen,ewentualnie Gyokeres. No i Nico Williams
0
@Nieznajomy Może nie wielkie ale iluż to fachowców przechwala się w internecie tym że juz nie pamiętają jak gotówka wygląda bo od lat jej nie używali.
3
Taka sytuacja -https://www.telepolis.pl/fintech/bezpieczenstwo/zacznijcie-gromadzic-gotowke-europejskie-banki-wydaja-komunikat
0
@Czerwo64 xddddd
0
@barcelonaLM Słaby występ Rosiewicza? Z tego co widziałem to wcale nie był słaby.
4
@Munio Też bym miał super sylwestra gdybym miał dostać z góry całą wypłatę do 2030 roku. I jeszcze był zwolniony z wykonywania pracy u tego pracodawcy.
1
@barcelonaLM Xdd. A kto to w ogóle jest?
1
@Ojciec5tkidzieci Rosiewicz klasa jak zawsze.
1
Xddddddddddddddd
0
@Kgorecki2500 Ale w punkt.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No przyznam,że bardzo ciężko. Bez mrozu i śniegu to lipa straszna.
2
@LeoMessiiBarcaPepa A jaki to byłby klimat gdyby to nie było w środku zimy? Fakt że teraz tych zim nie ma, ale mimo wszystko...
0
@PawkoFCB No bo to jest zajebiste. Nie znasz się
0
@juarez No jak nie jak tak. Ale u nas i tak każdy dookoła strzela.
0
@Filipem Serio będziesz się tym przejmował?