8

Gdyby głosowanie na rozczarowanie roku trwało, to na pewno kwestie pozasportowe byłyby pierwsze.

1

@JimMorrisonFCB Hehehehehe herbata mi stygnie.

0

@pacior95 Ja mam w to wywalone. Chodzi mi tylko o te podejscie że mediach zawsze coś wałkowali a potem to było zalatwione. Otóż nie. Nie wszystko da się załatwić

1

@NeroTFP1 A skąd wiesz,że gdyby siedzieli w domu to nic by sobie nie zrobili w inny sposób? Nóż i widelec też stanowią zagrożenie.

0

@pacior95 Z Messim też przecież zalatwili

1

@RoberDzik Czyli np taki Lenglet był cały czas u nas zarejestrowany?

0

@Nieznajomy Właśnie nie chodzi o to by się miało wykluczać. To zdrowe podejście aby używać tego co jest dla kogo z różnych powodów wygodne. Ale w wielu krajach są miejsca w których nikt od ciebie gotówki nie przyjmie. A to juz znowu przegięcie w drugą stronę.

5

I prawidłowo - zasady są proste i jednakowe dla wszystkich.

0

@Keson Problemy pierwszego świata.

0

@okiemtypera_lucaxx95 U mnie w gminie wójt dzisiaj ogłosił, że podczas Sylwestra zmarzło 16 piesków.

0

@Deviler Kazik na Krakowskim Przedmieściu, który z partyzanta zaśpiewał Celinę.

0

@BORO_12 Ja się nie dziwię, tylko po prostu z punktu widzenia Pau Victora może to tak wyglądać, że świat ma go w dupie.

1

@BORO_12 Raczej chodzi o to że media trąbią tylko o Olmo w zasadzie, a o nim mało kto wspomina.

1

I to jest kurła najlepszy występ z okazji Sylwestra Ależ zazdroszczę ludziom którzy byli tego świadkami. Piękne przeżycie https://www.fakt.pl/hobby/turystyka/kazik-zrobil-to-na-ulicy-w-warszawie-turysci-az-przystaneli-ze-zdziwienia/qy5ql9l

0

Siła wyższa? Jakie tu są przesłanki do zastosowania tego przepisu? Przecież nawet jesli ktos tak to zinterpretuje to każdy nasz rywal będzie mógł wnioskować o walkower i dopiero zacznie się syf gdy zaczną to rozpatrywać

0

@Filipem Haaland za Lewego albo Osimhen,ewentualnie Gyokeres. No i Nico Williams

0

@Nieznajomy Może nie wielkie ale iluż to fachowców przechwala się w internecie tym że juz nie pamiętają jak gotówka wygląda bo od lat jej nie używali.

0

@Czerwo64 xddddd

0

@barcelonaLM Słaby występ Rosiewicza? Z tego co widziałem to wcale nie był słaby.

4

@Munio Też bym miał super sylwestra gdybym miał dostać z góry całą wypłatę do 2030 roku. I jeszcze był zwolniony z wykonywania pracy u tego pracodawcy.

1

@barcelonaLM Xdd. A kto to w ogóle jest?

1

@Ojciec5tkidzieci Rosiewicz klasa jak zawsze.

1

Xddddddddddddddd

0

@Kgorecki2500 Ale w punkt.

0

@LeoMessiiBarcaPepa No przyznam,że bardzo ciężko. Bez mrozu i śniegu to lipa straszna.

2

@LeoMessiiBarcaPepa A jaki to byłby klimat gdyby to nie było w środku zimy? Fakt że teraz tych zim nie ma, ale mimo wszystko...

0

@PawkoFCB No bo to jest zajebiste. Nie znasz się

0

@juarez No jak nie jak tak. Ale u nas i tak każdy dookoła strzela.

0

@Filipem Serio będziesz się tym przejmował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?