0

@Mitch_Atleta 3 x TAK.

4

@insp1re Starszym ludziom można to jeszcze z racji wieku wybaczyć. Ale jak ktoś nie umie wymienić koła czy obsłużyć wiertarki to sorry. W sumie ta wymiana koła to powinna być obowiązkowa przy egzaminie na prawko.

6

Nominuję @kubix05 za systematycznie dostarczaną nam dawkę nostalgii.

1

@Safrani Faktycznie - produkują na razie te małe ciągniki. Natomiast ostatnio kojarzyłem ich z klepania tych większych ciagników na obcych licencjach.

0

@Safrani To nie jest takie pewne, bo do tej pory byli chyba tylko montownią na licencji poprzedniego własciciela. Pytanie czy nowy właściciel przejął też prawa do tych licencji.

2

@Ojciec5tkidzieci Ale o jakie uprawnienia chodzi? I jak mają je sprawdzać? Chodzi o prawko? U nas w okolicy kiedyś jeździł w firmie koles busem któremu zabrali prawko i nie poinformował o tym firmy i tak jeździł kilka lat az babka wymusiła mu pierwszeństwo i wyszło to na jaw.

1

@Safrani Firma nie odpuszcza rynku polskiego - życzę powodzenia jesli startują od zera - sam proces uzyskania homologacji może trwać kilka lat.

0

@Criss18Barca U nas w czasach pandemii trzeba było wrzucać kartki z adresem w kościele jesli ktoś chciał przyjać kolędę i od tej pory chodzą tylko po tych adresach. Klarowna sytuacja zarówno dla księży jak i dla ludzi i unika się jakichś nieprzyjemnych sytuacji.

1

@tbas Paradoksalnie ta cala sytuacja wyszła drużynie na dobre. W zasadzie wszelkie większe nasze transfery to wtopy,a dzięki tym limitom młodzież dostała swoje szanse. Kto wie czy taki Casado i Bernal powachaliby murawę gdybyśmy mogli kogos sprowadzić.

1

@barcelonaLM A chachary żyją, wódkie sobie piją
z góry spoglądają, wszystkich w nosie mają....

0

2

@SzczenaWojtula To znaczy piloci dali im jasny przekaz - albo wszyscy albo nikt. Ale i tak po wojnie stosunek społeczeństwa do zagranicznych żołnierzy stał się negatywny - nikt ich tam nie chciał bo panowało bezrobocie itd.

8

@Kgorecki2500 A po wszystkim splunęli im w twarz i mogli obserwować paradę zwycięstwa z pozycji widzów.

0

@esem91 Podobna historia dotyczy Wielkiej Brytanii i ich braku reakcji na niektóre nadchodzące ataki o których się dowiedzieli dzięki złamanym kodom Enigmy. Powodem których ich powstrzymywał było to aby nie dać Niemcom podejrzeń że odkodowali ich szyfry.

2

@ProMILs Pisze o jednym konkretnym kłamstwie. Co to ma za znaczenie czyj to jest fan? Też gardze tym typem,ale nawet jeśli taki ktoś stwierdza, że 2+2=4 to z czym tu polemizować?

0

@gumaz Żyj szybko umieraj młodo.

0

@arasz1819 Kiedy oglądałeś te Młode wilki? Bo w latach 90-tych inaczej smakowały. Moze i nie przeszły próby czasu,ale na przykład muzyka z tego filmu już tak.

2

@Rarenzio Piszesz o Niejakim?

0

@blakkudium Spoko rozwiązanie.

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież nawet niepodobny

0

@tomek8756 Płaca minimalna do likwidacji. Tyle w tym temacie.

1

Legancko tego. Teraz jeszcze Garnacho niech cos strzeli

1

@draxidox Podatek katastralny to rak.

0

@draxidox Za znieważenie kogo? Chyba tu chodziło o policję?

0

@macio_944 "Ja nawet bym się nie czepiał akcji "Nie daję Owsiakowi, daję Caritasowi"." - cóż za wielkoduszne podejście.

1

@TheNekro94 Jasne - ale podejrzewam, że jakieś transakcje jednak będziesz wykonywał nawet jeśli zakładasz tylko sporadyczne. Do tego dywidendy z polskich spółek będziesz miał wypłacane bez podatku i ta kasa będzie u ciebie pracować. Podatkowo IKE to najbardziej opłacalna forma konta maklerskiego. Na zwykłym też da się unikać opodatkowania wykazując straty, ale to wymaga jednak sporo kombinowania

1

@TheNekro94 Rozważ założenie IKE, to pozwoli ci na uniknięcie opodatkowania. Ewentualnie zapłacisz podatek dopiero gdy zamkniesz to konto co i tak będzie korzystniejsze niż coroczne rozliczanie. Chyba ze już masz założone w innej formie niż konto maklerskie, to nie ma tematu bo można mieć tylko jedno IKE.

1

@FCBparasiempre United wygra.

1

@Marcelinho99 Koniec sezonu dla Olmo w Barcy. Moze pójdzie gdzie indziej, ale ta sprawa nie ucichnie. Do tego Barcy jasno zapowiedzieli że nic na ten temat juz nie ogłoszą do momentu orzeczenia sądu.

0

@Gall No właśnie też mi się tak wydaje. Gdzie oni mają stacje za granicą? Węgry i ewentualnie Niemcy? Może Litwa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?