0

@Borneo Czego ma sie wypierać skoro dostawał nawet dowody uznania za resocjalizację? To kogo miał resocjalizować? Przedszkolanki czy przestępców?

0

@Borneo Anonimowy raport. Dobre sobie.

0

@Katalończyk 99 Niechby i nawet bez kontuzji go wystawił. Gorzej niż Pena by nie zagrał.

1

@Lionel_Messi10 Ale Euro nigdy nie wygrał...

0

@vangoor Wielki wyczyn zważywszy na to jakie przeciętne kluby trenował...

4

@Cvzx Dokładnie. Trzeba się szanować,a jak cię nikt nie szanuje w miejscu pracy to czas stamtąd odejść.

3

@Rastafarnianin Przytaczanie słów tego szkodnika,aby wbić szpilkę nawet i Tuskowi jest nie na miejscu.

2

@kanver_ Tak jak Lewandowski ....

2

@KamQiX Raczej tępy upór Flicka jest najgorszy.

1

@LeoMessiiBarcaPepa I zasłużenie na to miano pracuje.

0

Ech. Brak słów.

1

@Safrani Racja Mój błąd. Tak czy siak teraz powinien byc zgnojony publicznie.

0

@Roobo Niepotrzebnie to ujawniała - trzeba było zgłosić na policję i dojechać bydlaka na ustawionym spotkaniu.

1

@LOPEZ16 Po prostu na La Rambli pierwszy raz spotykam się z takim slangiem.

2

@LOPEZ16 "Nigdy nie byłem jego sajko" Jego czym?

0

@Irmscher10 No tak - ale to już chyba producent wie i określa jaki ten płyn powinien być. Generalnie chyba trzeba zwracać uwagę na to jak płyn reaguje z aluminium i wybierać takie płyny które mają to w opisie, że się do aluminium nadają.

0

@FCB24 A nie można po prostu na nich napierać samochodem z prędkością żółwia? Prędzej czy później ustąpi.

0

@marcin62 Ale co ci debile chcą w ogóle osiągnąć? Jaki wpływ na ich postulaty mają polskie władze?

1

@IAmLegend W zasadzie trzeba zwrócić uwagę tylko na materiał z jakiego jest zrobiona chłodnica i na temperaturę zamarzania.

2

1

@Zbyszard Ale czemu ma się przyznawać do jakiegoś błędu? Dał szansę zawodnikowi i to nie jest żaden błąd tylko teraz powinien zareagować w odpowiedni sposób. Tyle.

0

@esem91 Dlaczego policja na to zezwala?

0

@Popitek12 Pokazanie temu pajacowi w bramce Aston Villi jego miejsca w szeregu zawsze na propsie.

0

@Wasacz_ Czy ja piszę,że mi to przeszkadza? Pytam po prostu.

0

@beter2 W obecnej sytuacji Barcy brać i się nie zastanawiać

0

@TheNekro94 Ciekawe czy w ogóle ogląda piłkę kobiecą?

1

@PatrykBarca To już jednak nie są tylko słowa,ale czyny. Dyplom czy jego brak też mnie nie obchodzi, ale obchodzi zainteresowanych przy obsadzaniu spółek państwowych. I najważniejsza sprawa to taka,że rozmawiamy o korupcji.

0

@Wasacz_ Po co to uszczypliwe określenie "Doktura" ? Jakies nawiązanie i podanie w wątpliwość jego tytułu, czy to bez żadnego związku?

0

@Kidd Trzymajcie się tam cieplutko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?