0

@Pawlak1992 Ale po co to roztrząsać w ogóle? Każdy taki ranking jest tylko subiektywnym spojrzeniem na te kwestie i tyle w tym temacie.

0

@RafaPL U nas debaty mają znikomy wpływ na wyniki wyborów. Przynajmniej u tych kandydatów z drugiego szeregu.

0

@BorzyKrzys Nawet sam to przyznaje,ale grono psychofanów nie potrafi tego nazwac po imieniu.

1

@MESSIah16 Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby bronić takie idiotyczne zachowanie. Można szanować kogoś z różnych powodów,ale jesli nie potrafi się przyznać,że w jakimś momencie ten ktoś zachował się nieodpowiednio, to juz podchodzi pod jakies patologiczne uwielbienie

0

@KidusFCB Są miejsca gdzie takie progi sa zasadne, ale też są one zdecydowanie nadużywane.

0

@Pawlak1992 No i gdzie by go wsadził?

0

@Pawlak1992 3 wyjątki na 11 potwierdzają moją tezę. Zresztą nie piszę, że to złe wybory.

1

@Linnox Skupił się na graczach ze swojego okresu gry.

3

@MesQueUnClub96 Znowu pokazał swoje prawdziwe oblicze? No kto by się spodziewał...

0

@Pawlak1992 Trump.

0

@visca_josef Cokolwiek.

1

@sonek A to je się zmienia?

0

@FCBparasiempre Napisz co teraz robi.

0

@BorzyKrzys Ciekawe czy ci ludzie,którzy to kupują zdają sobie sprawę ile zarabia robotnik w Bangladeszu za produkcję tych szmat.

0

@blaugrana900 Za rysę na aucie się ciągać po sądach? Oddac pięknym za nadobne i kwita

1

@Majkel34 Niezależność polityczna, ideologiczna i materialna w II RP? To tylko frazes. Opozycja,cenzura i biedota - taka była rzeczywistość. Owszem patrząc z perspektywy globalnej to moze się to broni,ale z perspektywy obywatela II RP to juz niekoniecznie było tak kolorowo.

1

@Lukikiki Jak będzie brak prądu to gdzie zrobisz zakupy skoro kasy fiskalne teraz musza być online?

1

@MichuZ44 Patrzy tylko z wąskiej perspektywy.

4

@Deviler Wolność to raczej możliwość wyboru przedsiębiorcy jaką formę płatności preferuje. Klient nie jest wtedy do niczego zmuszany - ma wolność wyboru z czyich usług skorzysta. Natomiast gdyby przedsiębiorca byl zmuszany do przyjmowania nakazanych form płatności to o jakiej wolności mowa?

0

@MichuZ44 Jak ruski albo pijany to pewnie się otrzepał i poszedł dalej

1

@priest9999 Mi bardziej chodzi o to jak traktują tych którzy próbują się przedostać drogą morską. W najlepszym przypadku dostają szalupy i pod siłą odprowadzani są np. w stronę Indonezji czy w innym kierunku. Do tego gdy ktoś zniszczy swoje dokumenty to jest pozbawiany prawa choćby o wnioskowanie o status uchodźcy. Dziś efekt jest taki, że drogą morską na chama mało kto próbuje się tam dostać. Gdyby w Europie poszedł taki sam przekaz i polityka zero litości to też by się to urwało. Przykładem jest Maroko które strzeże swych granic bezlitośnie i jest to szczelne do momentu gdy chcąc coś ugrać na swą korzyść pozwalają migrantom forsować granicę od swej strony.

2

@Arden Lekarze się różnią w swoich zdaniach, ale eksperci z La Rambli o dziwo jednomyślni.

1

@barcelonaLM Co to za chłoptaś w przykrótkich spodenkach?

2

@priest9999 Australia to pod tym względem ma "luksus", bo pod względem geograficznym są w miarę chronieni. Do tego dochodzi polityka "zera tolerancji" dla nielegalnej migracji.

4

@kamyk_23 Rzeczywiście ja zaorał i wyjaśnił. Liczba argumentów w jego wypowiedzi poraża. Jest ich całe okragłe ZERO.

3

@kamyk_23 Na co mają się oczy otworzyć? Że nawet wśród księży są czarne owce? Są - tak jak wszędzie zresztą.

1

@MesQueUnClub_87 To się okaże. Poczekajmy czy ten skandaliczny wyrok się uprawomocni. Jesli tak to marna jest przyszłość kabaretów czy standupów w Polsce.

0

@kanver_ Tak - straszne. Za to że to w ogóle wyciekło do prasy nawet z nikim z nich bym nie rozmawiał na jego miejscu. Ty byś rozmawiał z kimś kto ci pluje w twarz?

1

@norbi77 W kodeksie prawnym nie ma takiej definicji jak odklejenie. Czy tu gdzieś padają jakieś nazwiska albo są ich fotografie? Ja tam widzę dwie figurki. Wszelkie skojarzenia to już indywidualna sprawa odbiorcy.

0

@escarabajo Jednak dokonał. A jaką 9-tkę miałes na mysli w Benfice? Cabrala czy kogos innego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?