0

@tbas Dla mnie to juz na zawsze Szwecja w piłce będzie kojarzyć się z Ibrą.

0

Te uczucie gdy Szwecja strzela gola i sprawdzasz a tu zaskoczenie że to nie Ibra strzelił

0

@matirix20 A kto powiedział że nie może? Przeciez korzysta.

0

@ObiwanKenobi Bydło zaje-ane. Do wora i do jeziora.

1

@RC28 W Barcy pewnie by te testy przeszedł

11

@clyde Ja bardzo miło wspominam Luuka.

2

@TheNekro94 "wspierają myśliwych" - to akurat ich wielki plus

1

@Rastafarnianin Tak. Wyobrażamy sobie. Poszedł przekaz aby ludzie zrozumieli co oznacza kredyt 0% i czemu kolejna z obietnic idzie do kosza. Co jest bardzo dobre akurat że się z tego wycofują

0

@MesQueUnClub96 A jak często myślisz o Imperium Rzymskim?

0

@verdant Nie wiem czy to jest notoryczne, nie wiem czy to jest zamierzone. Generalnie to mi to wisi i śmieszy mnie "oburzenie" co poniektórych.

1

@Lucerfi Widocznie mają w tym jakis interes skoro to ujawniają. O ile to oczywiście jest prawda.

0

@Kgorecki2500 I tak to powinno wyglądać w realu. A jako premię to za ten przejazd jeszcze kopa w dupę powinien dostać i wypad z pojazdu.

0

@ObiwanKenobi Świetny bo warto pamiętać,że przyszedł za darmo. Barca straciła na nim na pierwszym kontrakcie,ale na tym drugim zyskała.

0

@Kgorecki2500 Chętnie bym go zobaczył w Barcy

1

@arasz1819 W złym kierunku to zmierza niestety.

0

@John_Doe Skoro przyjęła obywatelstwo francuskie, to czy ci się to podoba czy nie, nie jest błędem określenie jej jako francuskiej uczonej.

1

@Awtameok_Klana Nie. Poczta nie musi istnieć. Mieliśmy zginąć już gdy inpost przejął przesyłki sądowe i jakoś przetrwaliśmy. Ale wcale nie musimy poczty likwidować. Choć nie wiem czy jest możliwa udana reforma tak skostniałej struktury.

1

@lioney10 Jakis italianiec chyba.

1

@BorzyKrzys "Niemki czyste, oczywiste,
dobre są na żonę
Miałbyś zawsze wysprzątane
mieszkanie z balkonem
Lecz jak czułbyś się w tym domu
czystym, oczywistym
Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku
mówił po niemiecku?"

2

@Awtameok_Klana Nie ma kogo zwalniać? To dlaczego firmy prywatne w tym sektorze mają mniej ludzi a działają sprawniej? Nawet wliczając tych co mają działalność na siebie

0

Weghorst w reprezentacji to wymarzony dżoker.

0

@Encore A Pele nie miał przypadkiem 1000 strzelonych goli?

0

@Arden No zobaczymy panie Donald. Zobaczymy.

0

@Chucky Żartujesz? Mecze reprezentacji to clou tego sportu. Mecze klubowe tylko wypełniają przerwy pomiędzy meczami reprezentacji.

0

@clyde A to ktoś tego nie był świadomy? Pełno jest doniesień o osobach publicznych które kogos zgwałciły/molestowały. Ta wzmianka nie ma żadnego sensu w tym doniesieniu.

0

@sevs Czemu sam nie jesz tych owoców?

2

@kubix05 Jeszcze "trąbki" z mleczu/mniszka były.

0

@kanver_ Jakie wojenki z klubem? Z tego co pamiętam to chyba zrezygnował z Cubarsiego na Euro aby dać mu odpocząć i by nie grał na dwóch turniejach po sobie.

0

@marcin62 Jakie znaczenie w tej informacji ma wzmianka o ich zawodach?

8

@Szakalaka12369 Nawet nie wiesz jak cieszy ten news o Poczcie Polskiej. W końcu ktoś robi trochę porzadku w tym skostniałym molochu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?