0

@goldensun Byłoby pewnie skalkukowane jak wszystkie inne ubezpieczenia.

0

@T^L To chyba nie było ubezpieczenie klubowe, tylko Fify.

1

@Krzysztof1987 Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wyzwisk na tle rasistowskim. Niech go wyzywają od płaczków itd, ale nie na tle rasistowskim. A u nas na stronie tez ciekawe rzeczy się dzieją. Ludzie reagują na użycie neutralnego słowa "murzyn", a jednoczesnie nagminnie pojawiają się wpisy obrażające Viniciusa na tle rasistowskim i nikomu to nie przeszkadza.

0

@barcelonaLM Widać prawda w oczy kole.

3

Kluby nie mają żadnych ubezpieczeń na podobne przypadki,aby to ubezpieczyciel wyplacał pensje kontuzjowanym graczom?

0

@FabianekMrozek Ty tak na serio z tymi szpitalami? Chyba nie za bardzo wiesz o czym piszesz.

2

@Arn3th A ich porody przyjmował młody Messi i podobno wtedy ich wykąpał

0

@AduŚ07 Serio? Przecież tam są takie same dzieci jak tutaj. Po co pieprzysz takie bzdury?

0

@AlexDark00 Drewno xd. Dobry trolling

0

@Omoziu Otóż nie. Wyzywać kogoś od małpy to trzeba mieć IQ ameby. A ci co tego bronią to już w ogóle xd.

3

@cules100pro Co nie zmienia faktu, że ten który wyzywa innego człowieka od małp i tak jest większym idiotą od tego wyzywanego. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla podobnych zachowań.

0

@Marian_Pazdzioch W czwartek Szkocja, w niedzielę Chorwacja.

0

@AlexDark00 Gdzie tu niby widzisz Lewego?

0

@Arden Zaskakujące podejście. Patrząc na to jako na podejście zwykłego człowieka, to oczywiście nie dziwi, ale jednak jako na podejscie piłkarza to jednak juz tak. Jest to przecież kolejne narzędzie do zarabiania kasy. Tak czy inaczej słowa godne pochwały.

1

@Kgorecki2500 Sytuacja analogiczna jak z USA i Netanjahu.

1

@Mezocyklon87 A co jeśli ten co zrobi zakupy za te 300 zł, wyda je w sklepie faceta który pije i pali i on z tego co zyska na tych zakupach tego pierwszego gościa wyda je na wódę i fajki?

0

@AlphaNumeric Erling Haaland

0

@bartekvisca A daj Pan spokój. Szkoda gadać.

10

@MESSIah16 Tak czy siak obecnosć Ukrainy w UE nie jest w polskim interesie

0

@KrychaFCB To tragarz czy złodziej?

0

@Kgorecki2500 Do jakiej niby narracji? Już bez przesady takie czepianie się słówek

0

@Lucyfffer Jak najbardziej w tym też.

0

@VeB 1899 Barca już dostatecznie się skompromitowała w sprawie de Jonga tym wyciekiem informacji do mediów. Mes que un club.

0

@BTW Nie znam za bardzo realiów tej sytuacji ale odsyłanie zawodnika z waznym kontraktem na trybuny to patologia i tyle.

1

@Kgorecki2500 Ja pierniczę. Co za żałosna drama o jedno słowo,a i tak każdy wie o co chodziło Tuskowi. I to chyba nie tylko Stanowski to podchwycił.

5

@xvcWinterSoldier Napoli ma prezesa wariata. Nie pamiętasz jak postąpili z Milikiem.

1

@Lucyfffer Rivaldo to generalnie od czasu do czasu palnie jakieś głupoty. Drugi Tomaszewski

1

@kanver_ No tak - teraz tak wygląda ale jeszcze w zeszłym sezonie i wcześniej Zieliński był opoką w Napoli. Teraz zobaczymy czy wywalczy miejsce w interze. Kiwior też wcześniej coś tam grał, teraz pewnie odejdzie niedługo,ale w takich średniakach tez mamy całą masę piłkarzy w podstawowych składach- zwłaszcza w Serie A, w Turcji itd.

0

@kanver_ Generalnie to nie jest teraz z tym tak źle. Kiedyś to tylko bramkarze grali w topowych klubach,a tak to posucha była. Wchodziły w grę takie kluby jak Brescia, Schalke,Bastia,Auxerre itd. A teraz jednak mamy przedstawicieli w Arsenalu, Interze, Juventusie, byli w Napoli,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?