@Faro Z ostatnich to "Deadpool i Wolverine". Sam się dziwię,że dotrwałem do końca.A z takich co miło wspominam to Bullet train, aczkolwiek za drugim razem dopiero mi siadł,bo najpierw przerwałem seans.
@Knysz Zobaczymy. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Z drugiej strony w City tez miał mu kto te okazje stwarzać. W Atletico może być pod tym względem gorzej.
@macio_944 Co do wyśmiewania wyglądu czy rzeczy na które nie ma się wpływu to się zgodzę. Co do stylu to już bym polemizował- zależy oczywiście w jaki sposób to wyśmiewanie wygląda konkretnie.
Może tutaj w końcu się odbije. Kibicuję mu aby odniósł sukces. Każdy popełnia błędy ,a już zwłaszcza jak jest młody. Barca i tak nie była na tym stratna, bo patrząc potem na jego formę to sporo na nim zarobiła.
@Pedri16Future Pokażcie dla kontrastu twarze tych co rechotali z "kaczki po smoleńsku",albo z występu młodego Stuhra. A jakby co to nie rechotali ze śmierci człowieka, tylko z tego że jedna z nich powiedziała niezręcznie że to luźny temat w porównaniu do omawianych afer. To z tego stwierdzenia się śmiali.
0
@zodiak_10 Jako antykibic Argentyny chciałbym pogratulować Francji tego że to wlaśnie oni ich wyeliminowali.
0
@negreanu Na szczęście powstały juz kryptowaluty.
1
@Popitek12 Gladiator.
0
@Arden W końcu ktos powiedział prawdę.
1
@kubix05 Akurat na to mistrzostwo Europy to niestety miał niewielki wpływ.
1
@Arden Ziobro zdziwienia. Przecież jej wulgarny styl był znany od dawna i wcale go nie ukrywała.
0
@HypeR Dla mnie totalna porażka.
Edit - może jednak nie porażka, ale zdecydowanie nie w moim typie.
0
@Faro Z ostatnich to "Deadpool i Wolverine". Sam się dziwię,że dotrwałem do końca.A z takich co miło wspominam to Bullet train, aczkolwiek za drugim razem dopiero mi siadł,bo najpierw przerwałem seans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jacobFCB Ależ by taki mundur SS na nim leżał...
0
@Kgorecki2500 "To nie do mnie tak. Do mnie nie..."
0
@Knysz Zobaczymy. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Z drugiej strony w City tez miał mu kto te okazje stwarzać. W Atletico może być pod tym względem gorzej.
1
@PatrychoO Zamach na wolne media na przyklad.
3
@Zoker Brudnopis na ciele, a w głowie tez niezły balagan.
0
Niezły wywiad. Zarzucać słaba bramkostrzelność Nico, a proponowac w zamian Alvareza, który też zbyt bramkostrzelny nie jest.
1
@UTOPIA Po co dyskutujesz z tym trollem na temat Lewego?
1
@Kengo Ibrahimovic
0
@macio_944 Co do wyśmiewania wyglądu czy rzeczy na które nie ma się wpływu to się zgodzę. Co do stylu to już bym polemizował- zależy oczywiście w jaki sposób to wyśmiewanie wygląda konkretnie.
1
@macio_944 Wygląda jak zarys ludzkiej twarzy.
0
@BorzyKrzys Jakoś mało się pisze o tym jak są traktowani porwani izraelscy zakładnicy.
1
@Arden Cieszą się tak jakby coś z tego mieli. A tyle ich co podotykają.
0
@TheNekro94 Co ty gadasz. A to nie jest zapisane w konstytucji RP, ze to pilka jest sportem narodowym?
1
Może tutaj w końcu się odbije. Kibicuję mu aby odniósł sukces. Każdy popełnia błędy ,a już zwłaszcza jak jest młody. Barca i tak nie była na tym stratna, bo patrząc potem na jego formę to sporo na nim zarobiła.
0
@MesQueUnClub96 A to zwierzęta nie chorują czy o co ci chodzi?
1
@draxidox Człowiek ma odpowiadać za głupotę tego psa? Za to że ten pies nie miał choćby odrobiny instynktu samozachowawczego?
0
@Barcaa12 Pewnie tak samo jak afrykański pomór świń.
1
@Pedri16Future Pokażcie dla kontrastu twarze tych co rechotali z "kaczki po smoleńsku",albo z występu młodego Stuhra. A jakby co to nie rechotali ze śmierci człowieka, tylko z tego że jedna z nich powiedziała niezręcznie że to luźny temat w porównaniu do omawianych afer. To z tego stwierdzenia się śmiali.
0
@dafik85 Daj mu zagrać chociaż jeden mecz. Paulinho niczego nie nauczył?
1
@barcelonaLM Zdecydowanie lepszy.
2
@blakkudium Jest Guiu.