masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@fckim23 do noszenia piłek chyba.
0
@ka3fcb no do Rosji poszedł.
0
@sopa10pl na Maiconie to nie straciliśmy przynajmniej
3
@majkiii Vermalen dwa. Pół sezonu z kontuzją ale jak wychodzi grać to odrazu gra dobrze.
2
@Wojtek84 krucjaty były próbą odbicia ziem Bizancjum zajętych przez Islam. Ale racja niech każdy wierzy w co chce i nie narzuca innym swych poglądów.
3
@TheKlucha ewentualnie przyjdzie na miejsce tego banderowca co go zawiesili za doping.
6
Z przyzwyczajenia zacznie go faulować na meczu hehe
13
Rashford jest naturalną opcją, bo jeśli nie teraz ko po cholere go wypożyczali. Ewentualnie rotować z Roonym, ale jakoś go nie widzę na lewym skrzydle.
9
@Tompas007 z tym bronienie to bym tak nie szarżował
1
@Rupert_Haubica tylko żeby szwagier nie kupił fabryki Hochlanda przez pomyłkę.
8
Żodyn się tego nie spodziewał żodyn.
2
@rogal478 Kunde na środku takie same babole robi jak Araujo. Kunde to bym sprzedał jakby dobra oferta wpłynęła.
2
@prodigy tam co jeden to głupszy.
6
Już po wyborach a ten dalej piepszy głupoty dla podsłuchu.
3
@maroon DNA Araujo chyba.
1
@DonAndresFCB trzecie będą mieć plus Puchar Króla.
0
@RC28 A kto go zechce?
16
Tam w Madrycie to co jeden to głupszy
4
@siael jeszcze strzał ma dobry.
6
@addept jeszcze niech Peszke ściągną
6
@escarabajo Trampowi niech wyślą te puchary xD
0
Ale Pep nam Kukułcze jajo podrzucił.
0
@Gregor1899 tylko kogo sprzedać? Balde, Kunde, Casado? Ewentualnie Olmo bo na Rekina nikt się nie nabierze.
0
@novy1899 tylko bez jednego z najlepszych bramkarzy będzie trochę trudniej.
0
@Ziemny chyba też tylko strach.
2
@Pustelnik przeżyliśmy pierwszą połowę i maluchy zabiegały tych silnych dużych chłopów.
17
Chłop miał przewalone, zamiast oglądać spokojnie mecz musiał iść bronić.
1
Dawniej na Messiego się nie patrzyłem bo chłop kiepsko wykonywał jedynastki.
0
@dallas123 jak będzie miał jeden z najniższych kontraktów to ok. Ale szczerze to jak znajdzie się jakiś frajer i będzie chciał Rekina kupić to Lapcio powinien go spakować i zawieźć na lotnisko.
1
@VeB 1899 tylko kto go kupi? Chłop ma zryty beret i kontrakt gwiazdy.