masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@slayer szczerze wolałbym sprzedać Balde.
4
Już raz kupowałyśmy chłopa z PSG i straciliśmy Neymara xD
0
@waletpl widzisz Ankę u Arabów? Jak by tam tańcowała?
0
@Pustelnik wiesz tu chyba inna sytuacja bo Nico miał koniec kontraktu.
0
@Aequlibre albo poprawić stan konta. Bo gdzie mu będzie lepiej niż w Barcelonie? Tylko kasa u nas nie będzie się zgadzać.
3
Na realmadryt.pl nic o tym nie piszą. Cenzura czy co?
0
@fcbmaro Casemiro jeszcze
2
@WiernyKatalonii prędzej wypije za niego hehe
9
Ja tam remis biorę w ciemno.
4
Ferran też by tam był gwiazdą. Niski poziom ligi to i stara gwiazda świeci.
1
@Coveta ta prosty, gra bez skrzydeł i ładowanie głową w mur. Ale wszedł Rashford i udało się wcisnąć bramę.
1
@artur_26 wątpię, ale w lidze angielskiej byłaby kasa na wzmocnienia.
2
Robercik cały mecz niewidoczny i cyk bramka.
0
@denks1984 Czarna Perła to wzbudza mój sentyment. Nawet stawiam go wyżej niż Suareza choć nie powinienem.
0
Tą trójkę bym sprawdzał plus Araujo.
1
Żul to taki nowy Araújo nigdy nie wiesz kiedy babola zrobi albo samobója wciśnie.
1
Ten to pierdzieli głupoty jak Bolek Elektryk hehe
1
@AndersonLouis albo więcej
8
Nikt nie chce odchodzić, wypłata wysoka, piękne miasto więc dziwne żeby chcieli odchodzić.
1
@FC33 po to jest trener żeby gwiazdeczki za ryj złapać.
1
@Radzio_94 chyba bardziej za Pedriego bym go widział.
1
@sepek no to nie zawsze dobry znak. Może się mylę ale ostatnio to lepsze wyniki mieliśmy chyba na boisku treningowym w Madrycie.
1
@tarantino10 właśnie mamy taki komfort, że możemy wygrać wszystko ale nie musimy.
0
@liberoFCB promocje tylko Barca robi.
0
@Kuchar poprostu miał dzień konia.
0
@MajkiYB każdy to wie tylko nie Flick.
1
@ousmanedembele10 no to jest prawie pewne, przecież LM to za wysokie progi dla nas i Materacy.
0
@Hadim może aż tak głupi nie są, jak Flick woli na skrzydło dać środkowego pomocnika to coś jest nie tak.
8
Dobry grajek tylko na pecha że Flick nie rotuje Yamalem.
0
@Hadim po co trzymać kciuki nie płacimy za niego i wraca.