masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SirChuck ter Stegena to nawet za darmo nie odejście. Będzie siedział i brał kasę za trenowanie.
0
@bartulek98 od Balde to Cancelo lepszy tak samo kiepsko bronią ale Cancelo w ataku poszarpie.
12
@Czarny_ck jeden i drugi gra kiepsko, ale Ferrana to nawet bardzo kryć nie trzeba bo potyka się o własne nogi.
3
@Pustelnik właśnie ten rewanż z Materacami odbił nam się czkawką. Niby ofpwdlismy z honorem ale zajechała się drużyna.
3
@Peciak Flick ma jakiś uraz do Roonyego, woli zajechać Yamala niż go wpuścić.
0
Z tym Deco to Lapcio popłynął. Może Deco jest lepszy w balangach.
25
Wincyj minut niech gra wincyj. Flick jest dobrym trenerem ale mało rotuje i zajeżdża skład.
4
Jakim cudem real chuja gra a w LM wygrywa? My to jesteśmy albo frajerzy albo cholera wie kto. Rewal rozwalimy ale z byle dziadami to męczymy się albo oklep dostajemy w LM.
5
Gorszy od Bartomeu i Gasparta? To chyba się nie da albo przynajmniej trzeba się bardzo starać. Rosel też nie był za dobrym prezydentem.
1
@capricornusjrk Torres to dopiero jest paralityk.
0
Miejmy nadzieję, że nie jest już po nim. Bo jego styl gry szarpanie walka raczej nie sprzyja zapobieganiu powrotu kontuzji.
7
@BonusKiller no Lewy jest już kiepsko ale Torres jeszcze gorszy, to o czymś świadczy.
21
Jak ten szkodnik go popiera do już wolę Szwagrów.
0
@Aequlibre Jeszcze był u Harego z Tybetu hehe
1
Laporta to polityk więc jest populistą i krętaczem. Ale jak ma przegrać wybory i wróci tu Xavi to dziękuję. Już wolę sprawdzonego oszusta z her Flickiem.
3
Ale liga hiszpańska upadła. Średniak z Anglii straszy mistrza Hiszpanii. Musimy wygrać bo słabszego wywala już nie dostaniemy. Jak w męczarniach przejdziemy teraz to nie chcę myśleć co będzie z mocniejszym rywalem.
0
@Kapitan hawk tylko liga ogórków.
9
To za 150 niech biorą Olmo i Żula.
0
@DJ6 tylko kto by go chciał?
4
Ja już o chłopie zapomniałem.
1
Mamy wąska kadrę ale wam powiem, że ci dwaj panowie powinni zostać sprzedani. Balde stanął w rozwoju albo się cifie. A Żul to im głubsza fryzura tym gorzej gra. Cancelo po powrocie z wakacji więcej daje niż oni.
2
@Ronad10 tylko że 2/3 to będzie turystów i pikników . Nie zmieni się nic.
3
Tak trochę poza tematem. Ale Cancelo lepiej wyglądał niż Kunde.
21
Żeby u nas były odczucia negatywne to musiała by piłkarzowi noga odpaść hehe
8
A jak czarny zawoła na innego czarnego "czarnychu" to jest git. Albo na białego "białasie" to nie ma rasizmu. Odklejenie poziom hard.
2
@Fog_W_1899 coś mi się obiło o uszy, że Christensena mamy przedłużyć.
0
@Tomek54321 Ville też za darmo oddał jego kumpel Rosell
8
Ten to zawsze coś wymyśli xD
0
To Olmo czuje presję, bo teraz to nasz wieczny kontuzjowany może posiedzieć na ławce nawet jak jest zdrowy.
0
@addept czasami zdąży się oglądnąć jak nie jestem w pracy. Gramy atak pozycyjny od zawsze ale czy nie przydaje się odejście na paru metrach od obrońcy? Bo przecież te nasze kloce to nikogo nie orześcigną. A i czasem uda nam się też skontrować.