0

@SirChuck ter Stegena to nawet za darmo nie odejście. Będzie siedział i brał kasę za trenowanie.

0

@bartulek98 od Balde to Cancelo lepszy tak samo kiepsko bronią ale Cancelo w ataku poszarpie.

12

@Czarny_ck jeden i drugi gra kiepsko, ale Ferrana to nawet bardzo kryć nie trzeba bo potyka się o własne nogi.

3

@Pustelnik właśnie ten rewanż z Materacami odbił nam się czkawką. Niby ofpwdlismy z honorem ale zajechała się drużyna.

3

@Peciak Flick ma jakiś uraz do Roonyego, woli zajechać Yamala niż go wpuścić.

0

Z tym Deco to Lapcio popłynął. Może Deco jest lepszy w balangach.

25

Wincyj minut niech gra wincyj. Flick jest dobrym trenerem ale mało rotuje i zajeżdża skład.

4

Jakim cudem real chuja gra a w LM wygrywa? My to jesteśmy albo frajerzy albo cholera wie kto. Rewal rozwalimy ale z byle dziadami to męczymy się albo oklep dostajemy w LM.

5

Gorszy od Bartomeu i Gasparta? To chyba się nie da albo przynajmniej trzeba się bardzo starać. Rosel też nie był za dobrym prezydentem.

1

@capricornusjrk Torres to dopiero jest paralityk.

0

Miejmy nadzieję, że nie jest już po nim. Bo jego styl gry szarpanie walka raczej nie sprzyja zapobieganiu powrotu kontuzji.

7

@BonusKiller no Lewy jest już kiepsko ale Torres jeszcze gorszy, to o czymś świadczy.

21

Jak ten szkodnik go popiera do już wolę Szwagrów.

0

@Aequlibre Jeszcze był u Harego z Tybetu hehe

1

Laporta to polityk więc jest populistą i krętaczem. Ale jak ma przegrać wybory i wróci tu Xavi to dziękuję. Już wolę sprawdzonego oszusta z her Flickiem.

3

Ale liga hiszpańska upadła. Średniak z Anglii straszy mistrza Hiszpanii. Musimy wygrać bo słabszego wywala już nie dostaniemy. Jak w męczarniach przejdziemy teraz to nie chcę myśleć co będzie z mocniejszym rywalem.

0

@Kapitan hawk tylko liga ogórków.

9

To za 150 niech biorą Olmo i Żula.

0

@DJ6 tylko kto by go chciał?

4

Ja już o chłopie zapomniałem.

1

Mamy wąska kadrę ale wam powiem, że ci dwaj panowie powinni zostać sprzedani. Balde stanął w rozwoju albo się cifie. A Żul to im głubsza fryzura tym gorzej gra. Cancelo po powrocie z wakacji więcej daje niż oni.

2

@Ronad10 tylko że 2/3 to będzie turystów i pikników . Nie zmieni się nic.

3

Tak trochę poza tematem. Ale Cancelo lepiej wyglądał niż Kunde.

21

Żeby u nas były odczucia negatywne to musiała by piłkarzowi noga odpaść hehe

8

A jak czarny zawoła na innego czarnego "czarnychu" to jest git. Albo na białego "białasie" to nie ma rasizmu. Odklejenie poziom hard.

2

@Fog_W_1899 coś mi się obiło o uszy, że Christensena mamy przedłużyć.

0

@Tomek54321 Ville też za darmo oddał jego kumpel Rosell

8

Ten to zawsze coś wymyśli xD

0

To Olmo czuje presję, bo teraz to nasz wieczny kontuzjowany może posiedzieć na ławce nawet jak jest zdrowy.

0

@addept czasami zdąży się oglądnąć jak nie jestem w pracy. Gramy atak pozycyjny od zawsze ale czy nie przydaje się odejście na paru metrach od obrońcy? Bo przecież te nasze kloce to nikogo nie orześcigną. A i czasem uda nam się też skontrować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?