mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już widzę jak wszyscy się wybierają do Włoch
0
@takisobiektos mam znajomych co wracają?
1
@Hushovt oby nie, potrzebujemy sprzętu i maseczek i wielu innych rzeczy
3
@Hushovt pójdzie na TVP
0
@blue_shark Do tej zaściankowej Polski teraz wszyscy wracają a wcześniej było właśnie mówione nigdy nie wrócę do Pisolandi i Kaczoradii jakie to życie jest przewrotne.
1
@IronSanHybrid mi jest to obojętne ale mam nadzieję że nie będziemy musieli tak robić. Wolałbym na imprezie być czy ze znajomymi.
0
@Hushovt 3/4 Polaków jest wychowana na disco polo, po hymnie będzie śpiewany Zenek
1
@IronSanHybrid u nas będzie disco polo
16
@Hasszz takie same były obrazki z Włoch a teraz śpiewają po balkonach
0
@PatrykBarcelona Ten wirus zostanie już znami do końca, jedynie może osłabić się jego działanie. Koronawirusy były, są i będą z nami zawsze. Ludzie myślą że jest to coś nowego jest to błąd. Gorzej jak ktoś wzmocnił go czyli jest to twór ale to teorie spiskowe.
0
@tristan87 na bocznych nie stoją więc te kontrole to parodia...
0
@BarcaInfo P$G to oczywisty krok w tył. Bayern to Neuer, a Juventus to Włochy i nie pewna sytuacja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jakchcesz tak wygląda Barcelona w sezonie 19/20
0
@Pilka_jest_okragla Zamiast MD ta gazeta powinna mieć nazwę XD
0
@DaPi Nie jestem głodny.
0
#tikitaka
Wg tej strony whttps://lab.gedidigital.it/gedi-visual/2020/coronavirus-in-italia/ Kampanii jest 30 pozytywnych przypadków koronawirusa. Ogólnie to nie wygląda dobrze. Nie ma co się dziwić o informacji o odwołaniu meczów.
0
Brać i się nie zastawiać, Vidala podać?
0
@Ratamahatta Tylko nasuwa się pytanie, kto miałby tak duże cojones aby to ogarnął? Na chwilę obecną nie widzę nikogo takiego.
0
@SuperVegeta Czyli Polska się nie da kontrolować przez obce mocarstwa bo u nas nie ma koronawirusa?XD
0
@Bykunn czego moderacja usunęła nasza dyskusję?
2
@jamaica_bart Ta Barcelona powinna przegrać wszytko, aby ponownie zyskała chęć wygrywania oraz ostatnio tryplet uratował Bartomeu teraz już by nic go nie ocaliło. Czas na zmiany i to radykalne na każdym szczeblu.
1
@Cobra303 potrafią tylko się boją i grają na alibi. Jakoś w reprezentacjach mogą. Dla mnie tak to wygląda może to są bzdury ale tak postrzegam naszą grę.
1
@NGTRX Dokładnie, zaraz się zlecą obrońcy Messiego ale napisze to co myślę. Ostatnimi czasy Messi nie może się odnaleźć na boisku, więcej przeszkadza niż gra. Chodzi szególnie o drybling do końca i co by nie było nie odda piłki. Straszny egoista. Po drugie wszystko musi przejść przez Messiego kij że spowalnia to akcje zamiast napędzać. Od kiedy nie ma Suareza nie ma Messiego. Tak samo skończyły się akcje Alba - Messi. Dobra teraz możecie mnie hejtowac. Jak nie zasnę to może odpowiem.
2
@AmigoBlancos 3 razy nie interesuje mnie to. To nie hejt.
0
@amanter ty też.
2
I miał rację Curtula Messi nie różnił się od Rumuna (zawodnika Levante) , który pucuje (gra) lampy, kiedy stoję na światłach (na bramce)
0
Chłopaki nie płaczą
0
Messi dziś jest zwykłym zawodnikiem nie różni się od zwykłego zawodnika z Levante.
1
W co my gramy teraz...