0

@Lucassito widzę że ty grałeś bardzo w poważnej piłce na jakim szczeblu? W sumie to mi nie potrzebne ale powiem Ci jedno że teraz bramkarz jest bardziej wykorzystywanym zawodnikiem niż wcześniej a na pewno bardziej niż w tej twojej klasie rozgrywkowej w której grasz. Zapewne jest jedna taktyka na pale i do przodu laga na napastnika XD

0

@Lucassito haha ???? made my day tym komentarzem. Powiedz jak może przeciwnik odpoczywać jak my mamy piłkę? Przecież musi biegać za nią aby ją odzyskać i stosować obronę czyli cały czas zespół przesuwa się w stronę piłki. Wystarczy brak koncentracji jak było to w meczu z Napoli i mamy gola. Nie da się bronić cały czas. Po twoich komentarzach widzę że nie lubisz Setiena i pewnie brakuje Ci Valverde.

0

@Lucassito czy ja napisałem że za posiadanie dostaje się dodatkowe punkyy XD (punkty) ? Posiadanie piłki jest dobre zwłaszcza kiedy nie potrafimy dobrze bronić, wtedy przeciwnik nie ma piłki. Proste. Tylko same posiadanie piłki dla samego posiadania jest bez sensu jeśli się nie stwarza okazji a piłkarze nie szukają wolnych stref i nie podejmują ryzyka.

0

@Lea za Valverde też potrafiliśmy? Ty chyba meczy nie oglądasz i wypisujesz bzdury.

1

@bulbo74 chociaż mamy piłkę a przeciwnik jej nie ma. Za Valverde nie potrafiliśmy bronić a na dodatek starciliśmy posiadanie piłki. Wolę mniejsze zło Setiena i jego klepanie niż Valverde i totalny haos.

0

@szkutnik91 to mamy tą bombę transerową, Hamilton.

0

@pero1983 to że Real coś strzeli to jest pewniak przy naszej obronie ale ostro poleciał że my nic nie wciśniemy. Na Bernabéu czujmy się jak ryba w wodzie od kilku sezonów.

1

@Hawajczyk To dowodzi temu jak La liga obniżyła loty ostatnimi czasy.

0

@BarcaInfo uuu Busi uważaj bo koniec miesiąca i przelewu nie dostaniesz XD

2

@IronSanHybrid 1) xd
2) xdd
3)xddd
4)xdddd

1

@barteggg08 jakby to powiedział Bogusław Łęcina - Jako Tako xd

1

@Kamilos84 w tym komentarzu sportowym jego są rzeczy które się fiziologom nie śniły.

0

@Katalończyk 99 i wszyscy pseudo piłkarze-kometatorzy. Komedia.

0

@Hushovt Dodałbym jeszcze Bartomeu, Abidala i Valverde do uzupełnienia

0

Zamiast zmienić Vidala a nie Griezmmana

5

De Jong dalej analizuje te swoje mecze?

0

@Esio Chociaż może byłby otwarty mecz

3

Feddek popuścił

0

@panczo zawodnik meczu

0

@myscooter Lubie to, to żadna strata

1

Liryka, epika i Firpo

1

@barteggg08 nieszczęście to było zostawienie Valverde na stanowisku po meczu z Valencia finale PK. Teraz zbieramy tego owoce, szkoda że robaczywe.

8

Own goal - bohater jakiego potrzebujemy a na jakiego nie zasługujemy PRZYBĄDŹ

0

@barteggg08 nie muszę redakcja pisze takie rzeczy dlaczego i ja mam się powstrzymać? A po drugie źle napisałem, jest to bardzo prawdopodobne. I po trzecie nie bawi mnie ta sytuacja.

0

@Bobo25 Serio za Valverde byśmy się tylko bronili i wyłapali do przerwy 3 gole.

0

@LuisSalvano Żeby przypadkiem Napoli nie strzeliło gola na wyjeździe to w przerwie meczu nasi będą musieli zmieniać gacie.

8

Jedyne co możemy przywieźć z Włoch to koronawirusa, a nie dobry rezultat.

0

@elmayakos i obsrane gacie aby dograć pierwsza połowę bez straty bramki

0

Dobra MUTE usłyszałem że zielu jak to jest dobrze wyszkolony technicznie.

0

Już się obsralismy, to koniec dwumeczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?