0

@Gaz Tylko plan planem, obawiam się że Xavi wtedy też tym bardziej nie był gotowy objąć posady trenera. Font to też politykier. Ludzie zaufali komuś kogo znali. Laporta wiedział w jakie bagno wchodzi po Bartomeu ale miał Alemany'ego kogoś kto naprawdę ogarnął sytuację z piłkarzami którzy ciągnęli hajsu i nowe transfery graczy typu Auba, Adama. Dlatego nie uważam że ryba psuje się w tym wypadku od głowy. Ta ryba dalej jest zesputa jak była, ale to nie wina samej ryby, ani Laporty tylko Bartomeu.

1

@Gaz Font z tego co pamiętam chciał od razu postawić na Xaviego

0

@creativeopinion dokładnie, teraz pytanie który z zawodników weźmie odpowiedzialność za grupę. Na Xaviego nie mogą liczyć, zdjął z siebie balast. Mam taką głupią nadzieję, że takim liderem zostanie Gundo. Był u Pepa tyle lat, jest Cancelo, Lewy wiem, że słabo gra ale też był wielu szatniach ( Klopp, Pep, Carlo). Młodzi muszą ich słuchać, teraz grają tak naprawdę na siebie o swój honor. Media dadzą spokój Xaviemu a im nie, będą pod ostrzałem.

6

@Darek123 przecież zostaję do końca sezonu? Czego chcesz więcej? Kolejny presezon? Kolejnych zawodników z topu, którzy przyjdą tu i zaczną grać piach? Kolejny sezon stracony na budowaniu zespołu a raczej rozbiórce? Pokaż mi jedno z czym kojarzy ci się Xavi jako trener? Tak jak Tomasz Ćwiąkała w ostatnim filmiku powiedział. Mi się absolutnie z niczym nie kojarzy, oprócz gadania głupot i dostawania żółtych kartek od sędziów.

1

Szatnia czy tylko Sergi Roberto?

1

@Gacek5 ojciec Messiego

3

@Cobra303 czy ty widzisz jak my gramy? Jakie dwa fronty? LM myślisz że zdobędziemy takim stylem czy co? La ligę gdzie nas ogórki leją? Mamy najgorsze wyjazdy w rundzie.

26

Do 30 czerwca to my będziemy w takiej dupie, że europejskich pucharów nie będzie w następnym sezonie

1

@Hogart hahahaha

1

Gdzie są białe chusteczki????

0

@IronSanHybrid za co chcesz pochwalić?

0

@Peciak tzn o co?

0

@szymonekk i będziesz miał bana bez sensu

0

@regatta52 Real też by nie miał

4

Przecież tu nie ma karnego

2

Panie i Panowie to tylko Villarreal, jakby to był Real to było by coś

1

Xavi jak tam Twój plan na La Liga?

0

@Xpert77 kary i bany zrobiło swoje i Xavi zrobił porządek na La Rambla

0

@Trojanek23 powinien być przecinek za Lucho

0

Jak tak patrzę na te składy i tak sobie myślę jak można grać taką kupę przez cały czas? W porównaniu co miał Koeman to jest niebo a ziemia To jest nie pojęte jak Xavi marnuję potencjał tych zawodników. Stracone dwa lata kompletnie na powrót do czołówki.

0

@scotti że co? O co ci chodzi?

3

Tęsknilłem za Pepem, Lucho za tobą nie będę.

0

@blondasek co nie zmienia faktu, że Xavi powinien znać przepisy a przynajmniej jeden z asystentów. Podobno Carles odchodzi i ciekawe czy będzie jakieś sensowne zastępstwo lub ogólnie nie będzie aby ciąć wydatki.

0

@MessiForeverTheBest a chodziło tylko o to, że nie da się wejść do tej samej rzeki dwa razy... Tak samo jak używane tutaj często "kończ waść wstydu oszczędź" Ludzie używają a nie wiedzą co znaczy.

0

Busi przynajmniej wiedział kiedy ze sceny zejść...Fakt, że trochę późno ale wiedział i widział, że jest coraz gorzej w przeciwieństwie do cb Generale.

0

@blondasek chyba sobie żartujesz zawsze byli zawodnicy Barcy B a napewno podczas faz CdR

0

@blondasek dobra broń sobie Xaviego ile chcesz. Jakoś wcześniej Carlos nie musiał interweniować przy innych trenerach.

0

@blondasek w ferworze meczu? Xavi powinien znać zasady każdych rozgrywek w których Barcelona występuje. Dzień przed meczem jest to jego zasranym obowiązkiem przewidzieć coś takiego i dostaję jeszcze hajs za to. Pytanie gdyby wystawił Fermina i ktoś by dostał czerwoną kartkę i nie było by kogoś takiego jak Carles? Kogo była by wtedy wina? Pewnie, że Xaviego i jego sztabu. Przypominam Carles jest tu ładnych parę lat i nie jest ze sztabu Xaviego. Żaden z jego asystentów też nie ogarnął nawet jego brat. Słabo to świadczy, że jedna osoba ogarnia tam co się dzieje.

0

Amatorzy... Xavi i jego sztab

1

@bartekvisca niestety wszystkie te wyjazdy po prostu mogą być przegrane. Mam nadzieję, że Xavi nie zostawi nas poza miejscem premiowanym do europejskich pucharów. Jakichkolwiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?