mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Po co rozgrywać cały sezon do końca? Dajcie mistrza już Realowi na tym etapie rozgrywek, oszczędzicie sobie wstydu. Yebana mafia RFEF.
13
O matko, ciekawe na jak długo. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. To tylko był Betis, który gra radosny futbol.
0
@Campeon87 tamten 5.0
1
A ostatni mecz z Betisem? Nie był dobry? Czy tam najlepszy?
36
Proszę państwa mamy trenera który wykonuje krok naprzód z 3 ligowcem. Barcelona to nie szkółka dla początkujących trenerów ani nie zabawka. Wracaj do Kataru albo bierz się do roboty od podstaw ze słabszym klubem.
0
Idealne rozwiązanie dla was jako piłkarzy Xavi jako trener. Tak naprawdę to nic nie gracie a on jest za cienki w uszach wg. was. Wy udajecie, że coś gracie a on udaję że coś trenuje. Jedna i druga strona wie ,że Barcelona jest w dupie i co będziecie robić a czego nie i tak macie ciepłe koryto.
0
@derekszmid79 dla nas mecz z Atletico był przełomowy, gdzie trzej królowie się narodzili MSN
5
Strona padła jakbyśmy wygrali finał LM po golu Rekina a to tylko 3 ligowiec...
1
Pewnie sobie odpuściliśmy CdR i La ligę, wszystkie siły na LM. XD
1
Wiecie że Xavi dostanie presezon i kolejny sezon aż do maja. Więc przygotujecie się na katastrofę.
0
@FcPortoFan1999 Napoli się ogarnie do tego dwumeczu tak sądzę w przeciwieństwie do Barcelony Xaviego. Gra na 1.0 to gra w której trzeba mieć obronę jak skałe jak w poprzednim sezonie, lecz i ona się posypała ponieważ bazowała na umiejętnościach poszczególnych zawodników a nie na zmyśle trenerskim Xaviego. Teraz każdy z zawodników pod formą, Mats kontuzja który bardzo ratował Xaviego nie raz. Liga mistrzów to liga mistrzów jechanie na 1 do 0 źle się kończy.
0
@FcPortoFan1999 uważasz, że z tą formą będziemy grać za dwa miesiące o coś? Nic nie wskazuję na to aby coś się zmieniło kompletnie. Wiem o co będziemy grać o utrzymanie się w miejscach premiowanych do gry w LM w najbliższym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 wiesz pomogliśmy im jak trenerem był Lopetegui, chociaż trochę mogliby pomóc.
0
@Meskalina i trawy
4
@Culers Real ma szczęście do ludzi których uśmiech jest tak irytujący. Nie wiedziałem, że po Casemiro ktoś taki będzie.
0
@esem91 wciągnął powietrze
3
@Kuba_1 powinien mieć pretensje do federacji ale prawda jest taka że ani Osasuny i Atletico nie powinno być. Prawdziwa i słuszna forma Superpucharu Hiszpanii to mecz albo dwumecz pomiędzy mistrzem Hiszpanii a zdobywcą CdR. Lecz pazerność dygnitarzy nie zna granic.
4
Czasami jestem oderwany od rzeczywistości ale mamy styczeń 2024 a nie sierpień 2023.
1
Uuuuu z Osasuna Brawo. Mamy tryplet.
1.Pierwsza połowa z Realem.
2. Wygrana z Atletico.
3. Wygrana z Osasuna.
0
@krajana okulista polecam
0
@Compadre okulista
0
@Faro pierwsza połowę, później srogi wp........ol się szykuje
0
@Matix90 już to zrobił, nikt go nie szanuje a jeśli ktoś tak to jest ślepy
0
@macio_944 wolałbym odpaść z Osasuna niż kompromitację z Realem
2
Ależ się szykuje wpi.....ol w finale jak wygrają XD
0
@Keson Spokojnie zaraz się rozkręci. Słowa Xaviego do Laporty po każdym meczu.
0
@cules100pro jeden dostał nowy zespół, drugi dostał stary zespół po Valverde
0
Który lepszy gość od krów czy od trawy?
0
@Lisek Kupić wszystkich, sprzedać wszystkich wg. Denzela
1
@Kitek1640 że ty?