mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z artykułu wynika, że prawie wszystko jest do poprawy. Mamy wrzesień jest dużo czasu do zrobienia korekt, lecz rotację wg Xaviego taktycznie są bardzo słabe. Ciężko się to ogląda a jego decyzję są nie logiczne. Wczoraj w najważniejszej na wyjeździe formacji robi najgorsze co może zrobić. Wystawił rezerwowych ok ale nie z powodów piłkarskich a dlatego że dopiero co wrócili do treningów. Jest to niepojęte, Xavi będzie eksperymentował na Barcelonie ponieważ nie ma doświadczenia.
0
@Limit_l3ss już był trener wuefista, fakt miał MSN ale to jakoś wyglądało w obronie.
0
@Kamiloza91 napsiałem że ktoś jest zajechany? Czy będzie? W sumie kto jest zajechany już? Ci którzy mają kontuzję albo mieli.
0
@Szmulek Rotację powinny inaczej wyglądać.
3
Jak wyglądają rotację w Top klubie? Trener wpuszcza co najlepsze w pierwszej połowie, robota wykonana? Schodzą najlepsi i najważniejsi. Jak wyglądają rotację u Xaviego? Sami widzicie. Do stycznia będą wszyscy zajechani.
0
Jeśli pomysł Tebasa jest taki żeby sztucznie podkręcać mecze poprzez słabe sędziowanie. To jest po prostu głupota. Nikt tej ligi nie będzie traktować poważnie.
0
@Bartula La Liga Tebasa
1
Jakby mu połamał nogę to byłby wystarczający dowód na karny? Albo go zabił?
0
@MesQueUnClub96 zrobiłem edit.
1
Oczywiście żółtej nie ma. Edit jest.
0
@VENOMStyle nie powiesz mi że gość który gra co chwilę, chodzi na treningi praktycznie codziennie. Nie wie jak uderzyć na bramkę aby był gol?
0
@tbas od razu jak zobaczyłem ten skład to się złapałem za głowę. Gość ustawia Arajo po kontuzji z plackiem który też jest po kontuzji. Co może pójść źle.? Pomijam wylewy Matsa.
0
@pioz123 tzn co?
0
@brd42 Xavi mówi o rotacjach, ale on tego nie ogarnia. Zajedzie najlepszych i na wiosnę odpadniemy ze wszystkiego co się da.
3
@Kapitan hawk Liga Tebasa.
0
Obrona Inigo i Arajo to jakieś nieporozumienie. Xavi czy ty losujesz ten skład obrony? Rozumiem rotacje ale urwa dlaczego.?
0
Cancelo zrobił to doskonale.
0
Wstawaj, rzeczywiście tak boli? Ebany uj
0
@Marcelinho99 to nie była wina murawy a źle podanie, nie w tempo
0
@Sulimo ten mecz pokazuję jaki plackiem jest Xavi taktycznie. Ubzdural sobie rotację w meczu z Celtą.
1
Zbyt wolno, statycznie po prostu ujowo
1
Wystarczy Benitez i Xaviego taktycznie rozjeżdża
0
@GeraltzKatalonii po stracie lewego
0
@Kaamilos87 i w myślach jakby jeszcze ten Silva
0
@Sapos93 żadne Xavi stay
0
@MiloszFCB1899 Barca na livescore, powiedzmy sobie szczerze to będą męki.
Siatkarze na tv
Harry? Ileż można.
36
Lucho tajny agent zabrał Barcelonie problem. Gracias
0
@PIWOSZ89 że co????
0
Piękny piątkowy wieczór.
0
@michaleu i zamieniłby na jeszcze bardziej ujowa La ligę tebasa. Najlepszy kierunek to PL w tym momencie.