mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szmulek taktycznie go nie ograł, indywidualnościami jakimi ma w obronie już tak
9
To jest żart tak?
0
@ProMILs Niech ktoś jeszcze powie, że PiS nie wykonuje pobożnie rozkazów pseudoeko Unii to samo by robiła KO.
0
No tak jeszcze poniedziałek nie minął....
0
@Marcelinho99 Xavi niech schowa swoją dumę w dupę i niech ogarnie, że jego poziom to LE i nic więcej. Zawodnicy top ale trener nie dojeżdża.
0
I jak tam gotowi na poniedziałek? Powiem wam, że wolę mecze w sobotę. Człowiek zapomni o meczu, pójdzie do znajomych, wypiję coś. W niedzielę dostanie na wieczór takie gówno. Zamiast cieszyć się że gra Barcelona to serio o 21 wolałabym dziś obejrzeć Saga Zmierzch.
0
@Volk Jak to to ? Xaviball
0
@mekston ale nie awansuje się z grupy LM
0
Pytanie do obeznanych. W jakim ustawieniu gramy?
1
Cancelo będzie miał konflikt z Xavim
2
Cancelo zlomuje Xaviego taktycznie
1
Tam ręką była i delikatne pociągnięcie Laboga
0
@Matt_i1992 Trener?
2
This is joke this is La Liga. Mam nadzieję że podoba ci się Tebas ta ujowa liga.
0
@Katalończyk 99 Xavi nie pyta La rambli i jest jak jest
0
Jakby to odgwizdał to byłby dalej sport czy sztuka?
0
@Szmulek on tylko cwany w gębie jest.
1
@krol211 to jak gość co nie ogarnia jazdy samochodem dostaję ferrari
0
@Matheu12 mam nadzieję że zauważył że nie jest rozwiązaniem
0
@Kidd taką grą to my nie wyjdziemy z grupy
5
Ale to się źle ogląda
18
Po co rozgrywać cały sezon? Od razu dajcie Realowi mistrza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I po co ten VAR? Jak i dalej są wałki. La Liga to dno.
4
@MesQueUnClub96 Nie prawda?, La Liga stacza się.
2
To jest niesamowite jedno okienko i nie ma Dembele i Ansu. Piknie.
0
@michalgajdek wzajemnie
0
@michalgajdek Dobrze 24 otwierające podania z jakimi przeciwnikami? Czy po nich były gole?. Nie wątpię w to że Pedri jest pomocnikiem który robi różnicę. Lecz nie mogę pojąć dlaczego mówi się o "Pedridependenci" to wymyślone na siłę. Jedyne co widzę jak gra Pedri to ten balans i regulacja gry. Nic więcej. Nie można tworzyć z niego jakiegoś bożyszcze Barcelony ponieważ to nie ten typ zawodnika. Nie jest to "10" która pociągnie zespół i relatywnie przypadku braku zawodnika z powodu kontuzji będzie miało to znaczący wpływ na grę Barcelony. Oczywiście nie mam nic do Pedriego może być zawodnikiem klasy światowej lecz niestety został już zajechany na początku swojej kariery. Grał od dechy do dechy, dogrywki w każdych rozgrywkach. Jest to niestety niepokojące że aż tyle spotkań opuścił.
0
Ależ petarda z rana.
0
@AxelF akurat porównywałem Xaviego i Valverde. Gdzie napisałem że u Valverde grał Pedri???