1

@michasfcb89 nie podadzą ponieważ ich nie ma . Jak można dawać staty wygranych meczów z zawodnikiem lub bez. Kto strzelił wtedy gola po kogo asyście to już nie ma znaczenia, ale ważne że grał w nich Pedri. Uj że nic nie zrobił.

1

@michasfcb89 właśnie to samo napisałem niżej zostałem zjechany po całości. Na siłę próbuje się udowadniać jakąś zależność Barcelony od Pedriego. Zależność jednego zawodnika od zespołu jednego gracza widzimy za oceanem, widzieliśmy ją kiedyś. Pedri nie jest tego typu piłkarzem i nigdy nie będzie. Jako gracz regulujący grę może i tak, ale otwierający NIGDY w życiu a napewno nie w życiu Barcelony a Xaviego.

1

@Greenalley w kwietniu? Z zespołami ze środka tabelki. Podaj staty z zespołami z z top La Liga lub LM.

0

@michalgajdek niestety nie widzę realnego wpływu Pedriego na grę Barcelony. Na palcach jednej ręki można policzyć otwierające podania. Nie jest to jego wina tylko stylu lub jego braku. Styl jest od dawna znany a Xavi nie jest kimś kto będzie reformatorem mitycznego DNA Barcelony. Fakt dzięki ten styl dał wiele sukcesów lecz czas leci a Xavi zatrzymał się chyba ma tamtych czasach. Reasumując kontuzja Pedriego lub nie nic nie zmieni. Dalej to będzie padaka.

0

@michalgajdek nie chodzi mi o statystki czy tekst. Chodzi mi o realny wpływ na grę i cały kolektyw którego tak naprawdę nie ma. Nie interesują mnie suche liczby. BTW dałem ci argument patrz Valverde.

1

Co to za bzdury? Ani z Pedrim ani z gra wygląda tak samo. Czyli ujowo, Xavi ma taki skład, że to nie pojęte. Gra wygląda gorzej niż za Setiena. Taki Valverde ogarniał dublet w sezonie i gra wyglądała jak gówno. Tu wielka ekscytacja statystykami zawodnika który ma wpływ na wyniki ze średniakami a LM czy LE cały czas to samo.

0

Ja nie wiem jak bez niego sobie poradzi reprezentacja Hiszpanii. Zwykły atencjusz i tyle, ma w dupie co się stało.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TaughtMule taka podwyżka motywująca że zostaję? Chyba to nie tak działa, trzeba najpierw coś pokazać a później podwyżka. Od razu 10 mln i klauzula 1mld.

1

@MesQueUnClub96 Nie, wtedy idę po 4 opak piwa i przechodzi.

1

@destornillador Robert po MS nie jest tym samym piłkarzem jak przed , więc densy Ani nie mają żadnego wpływu. Nie to że jej bronię bo takie zachowanie jest ujowe i tyle, ale lewy to profesjonalista.

0

@S_E_B_A wchodził na całe spotkania i wielokrotnie powtarzał to jego sezon będzie, ten poprzedni. I co? Pokazywał raczej nie wiele a wiele za niego dano.

1

Podsumowanie drugiej połowy: Nam strzelać nie kazano.

5

Zobaczymy ile ten "rekin" będzie miał goli na koniec sezonu....

0

@Colin94 tzn z jakiej przyszłości bo mam kilka pytań.

0

Komentarz usunięty

0

Roberto Cadiz bój się

0

Calmaa druga kolejka jeszcze 36 i do domu

0

@Maniac tylko pytanie co musi się stać aby ten amator poszedł epizdu

0

My się sami wypisujemy z obrony mistrzostwa nie potrzeba sędziów.

0

Xavi jest niepełnosprawny taktycznie.

0

@whoocash19841 a śmiali się z Valverde że Beton a Denzel miał grać ofensywie

4

Przecież takie ustawienie nie ma prawa działać po drugiej połowie denzel będzie zmieniać, bo skrzydeł nie ma.

0

@barcelonaLM ale ten komentarz w celach humorystycznych rozumiem?

2

Nie udźwignie presji

0

@Magicc89PL tak by powiedział wuefista. Mieliśmy już takiego i nawet nieźle na tym wyszliśmy.

1

Ani nie potrafisz zarządzać ani nie ma taktyki, Europa wszystko weryfikuje. Gdyby klub nie był tak wpizdzie z finansami to nawet by tu cię nie było.

0

0

@PiotrR karne to loteria, uważam że w dogrywce by coś City wpadło

0

Obejrzałby dogrywkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?