mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 dobrze że nie kupiłbym ich seryjnego samochodu ohh wait...XD przecież oni nie produkują.
2
@arasz1819 jak hitlerjugend, zbrodniarz to zbrodniarz
6
To będzie dobry sezon F1 zamiany na razie na plus. Limit wprowadzony na ekipy będzie tu definiował rozwój wszystkich ekip, dlatego nie jestem zdziwiony że Mercedes odpuścil początek, sezon jest długi i będzie ciekawie.
0
@taris jeśli chodzi o to co piszesz to bardzo szybki tor, a ich jest nie wiele w sezonie. Przy bardziej technicznych torach szybkość Ferrari będzie niczym jeśli pakiet będzie dobry. Sezon jest długi to pierwsze kwalifikacje a tu już u niektórych rozdawanie tytułów.
0
@mekston jest w Mercedesie więc to nie jest wytłumaczenie
0
@mekston błąd to błąd
2
Bottas wyżej niż Russell
0
GAVI pierwsza krew
1
@Fenelon nawet i to nie serio nie nadaję się
0
@Fake69 a można cofnąć do przodu?
1
Real zapłaci rachunek XD
6
Jak to było?Musimy udowodnić, że jesteśmy godni gry w Europie? Kurwa nie jesteśmy i przez najbliższe 5 lat nie będziemy
1
Nie wykorzystane okazję się mszczą huku de Jong
2
Busi nie ogarnia nic
0
Jednak da się odgwizdać faul na bramkarzu
1
@jedrek7000 weź wytłumacz to użytkownikowi zakładającego post. Myślenie krótko terminowe a skutki długoterminowe a co tam. Pewnie nie ma firmy, nie ma rodziny, nie trzeba mu do lekarza jak na razie, jak się przekona na własnej skórze to inaczej bedzy gadał. Tu może będzie swoją agitację wieścił a w rzeczywistości no cóż.
0
@rafi509 nawet jakby był miłośnikiem psów i kotów to wielu wielbicielom zwierząt by się oberwało i uznano by ich za unce Putinowska.
0
@ChampionLW ogólnie myślałem że tak będzie lecz przekonuję mnie teoria, że jako takich pieniędzy nie będzie jak dotychczas a będą cyfrowe bez możliwości wypłaty.
0
@zmiter912576 to jest właśnie nowe budownictwo, buduję się szybko, materiały dają wiele do życzenia. Miałem możliwość sprzedania mieszkania w starym budownictwie, zbudowanego w żelbetonie i oczywiście remont, ale walczę dalej. I za nic w świecie nie zmienił bym tej decyzji.
5
@PatrykBarcelona Dani to jest pozytywny wariat, a jeszcze to na końcu będzie dobrze
1
@barcelonaLM Badania super express -u, oni robią badania? Ja się dalej zastanawiam jak można czytać SuperExpress?
2
Szkoda że nie padło określenie ten mecz rewanżowy to FINAŁ zawsze to działa motywująco...
2
@barcelonaLM oni będą na kontry grać a my dalej będziemy w głową mur bić
0
@masq wnioski po meczu
1. Zagraliśmy źle, katastrofalny wynik przed rewanżem i przed meczem z Realem
2. Xavi zatrzymał się w epoce w której nie ma pomysłu na autobusy
0
@Comentateiro ty tak na serio to piszesz?
0
@Ptasior do momentu że Real jest do pokonania się zgadzam. Zespół z Madrytu zje nas doświadczeniem.
0
13 zespół ligi tureckiej......
0
@Azi po co mają bronić oddadzą piłkę i będą kontry wyprowadzać a my dalej będziemy bić głową mur.
0
@masq chyba regres żeby nie mieć planu na ten mecz. To jest dramat na tym poziomie.
0
@kejdzi hahahaha