mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 dla mnie to jasna sprawa wygrać u siebie, ale widać brak planu na autobusy ale zawsze tak było a jeśli chodzi o Real to będzie wpi.....l. wtedy będziesz pierwszy pisał xavi out. Ten zespół jak ty i wielu innych myśli że już jest gotowy. Potrzeba 4 lata na to aby był.
0
@macio_944 dalej żyj sobie w świecie marzeń i Nibylandii
0
Od początku Luuk powinien być bo było do przewidzenia że tak wyjdzie 16 zespół ligi tureckiej, wstyd.
5
Szkoda że spalony, jak równy z równym na takim to poziomie jesteśmy, jeszcze wpierodl od Realu i wakacje
0
Mówiłem brakuję planu B nie można cały czas klepać bez sensu.
1
@radekbarca10 tylko tyle? Myślałem że coś więcej odpiszesz. Jak na razie po pierwszej połowie wszystko to co napisałem się potwierdza. Sam pewnie płaczesz.
0
To jest dramat, przecież to było do przewidzenia, że tak wyjdą przeciwko Barcelonie. Słaby skład zero pomysłu na mecz.
1
Gra beznadziejna jak stream
4
Spokojnie Baya czy Liverpool Real zweryfikuję, najważniejsze że P$G odpadło.
1
@18cm ja widziałem, niestety....Roma, Juventus, Liverpool
0
@Cataloniec94 gdzieś tam słychać klaskanie
1
@MesQueUnClub96 szkoda że nie do więzienia
0
Niezła drukarnia kosę mu sprzedał
2
@Xwowrak jak to mówią TOP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@IronSanHybrid pewnie już mokry mikrofon
0
@DonMatteo901 Finlandia zawsze spoko XD
0
I bardzo dobrze może się ruszą bo nic nie gramy.
0
@Kgorecki2500 jak Hitler w 45, kierował nieistniejącymi formacjami i oddziałami. Pewnie na jakiś psychotropach albo narkotykach leci.
1
@Ascend w czerwcu przy dobrych wiatrach będzie za 10 zł za 1l
0
@JoeBlack jakie tymczasowe myślisz że ludzie mający tak niewiele będą chcieli luksusowych towarów? A te firmy będą się tam pchały? Rosja to nie jest już kraj zbytu dla nich. Nie ma popytu nie ma podaży.
0
@FCMichalo każdy się uzależnia od Rosji nawet Niemcy kto z nimi będzie handlować?
1
@UbranyNaBialo tak jak to że jeden chińczyk zjadł nietoperza i przez to zaczęła się pandemia
1
@Maciej_T jeśli ktoś myśli że pandemia się zaczęła jak pewien chińczyk zjadł nietoperza to ja tracę wiarę w ludzkość. Poczytaj sobie o rozszerzonym traktacie WHO, to ci sami ludzie którzy jednak muszą zmienić pewne założenia. Ciekawą rzeczą są cele zrównoważonego rozwoju też warto sobie poczytać co zakładają.
0
@against_modern_football dokładnie nie wiem co gorsze wojna czy ludzie którzy dali się nabrać na te przedstawienie, bez jednego wystrzału Polscy dali się znów zrobić. A ja myślałem że jesteśmy inteligentnym narodem.
0
@Batys nie biorę
0
@Momals11 Inflacja pożera socjal i 500 plus bez pracy będzie ciężko
0
@michal26 myślę że dla nich to Polska jest krajem przejściowym na chwilę nic więcej.
0
@Batys tak to jest ich wina z 5.40 na 6.70 diesla? Wojna miała by wpływ może o 60 gr na litrze maks. Dlatego chciałbym podziękować i pogratulować tym którzy zniszczyli gospodarkę. Brawo wy.
0
@Batys bo to ich wina że dali się podpuścić wejdzie od czerwca 23 Vatu to serio samochody będą w rowach