mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Omoziu jak będą strzelać do nie zaszczepionych i zamykać w więźniu też tak napiszesz?
0
@Gall mamy swój tryplet
0
@wlodek54 lata.............
1
@Tribal każda seria mistrzu się kiedyś kończy więc spokojnie nie bądź taki pewny siebie
0
Raz się przegrywa, raz się przegrywa już nie pamiętam kiedy Barcelona wygrała, coś taki los.
0
Jednak nazario lepiej bez włosów gra
1
@norbi77 xavi taktyka
1
@MesQueUnClub96 jutro piątek weekendu początek więc lajt nawet jeśli mam na 7
0
@pax tylko, że ewidentnie nie nadążamy fizycznie i niestety taktycznie w tym meczu.
0
Nawet jeśli byśmy awansowali dalej były oklep w następnym meczu, nie ma co się łudzić.
0
Dembele zostawił na wirusa szklanki
0
@masq Żewłakow tak składa zdania, że aż uszy więdną. Czy on siebie słyszy?
0
@arkasath czyli ty?
0
@zajek101010 jakie Atletico? Athletic
0
Bramka na twoje konto de Jong z...bie
0
De Jong z pakietem z drugim i Dembele wypad
1
@VamosRakieta przynajmniej tyle
0
@MasonStorm jaki Marcin? XD
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcafan9512 wejdzie dla wszystkich ale nie dla posłów
0
@deyna2018 kolega dostał amantix, przeszło
1
@Barca445 wiadomo, mój komentarz jest ironią do tego co było mówione
0
@oZinho ironia i sarkazm?
0
Talent... On się jeszcze rozwinie...perspektywiczny gracz
0
@macio_944 ograniczeniem ? Xd
0
@dmcteam Madka.
1
@barcelonaLM kto by pomyślał że nieobowiązkowa szczepionka wprowadza taki zamordyzm, to tak jakby 5 lat temu ktoś powiedział że jeśli się nie zaszczepisz na grypę nie pójdziesz do kawiarni. Ci którzy teraz na tej stronie są za szczepieniami, 5 lat temu z całą pewnością myślę że takie coś by wyśmiali.
0
@Kluivert_P już za rok u nas podczas parlamentarnych wyborów, tylko że ja wiem na kogo głosować
0
@Chinaski Posiadam wszystkie obowiązkowe szczepienia nie posiadam jednego nieobowiązkowego i jestem nazywany antyszepionkowcem... Co za wysokiej inteligencji logika osób takich jak ten Pan w filmiku i reszty społeczeństwa zaszczepionego