0

@mekston ostatnia zmiana opon wpłynęła na przewagę

2

@MontelQ Dokładnie, u mnie już 3 miesiąc leci i nie wyobrażam sobie teraz tygodnia bez siłowni. Czuję się lepiej po niej.

0

@FC1899Barca jak dla mnie okres pandemii i tego haosu obniżył jakość piłki nożnej i jej poziom z lat poprzednich. To dotyka każdej ligi więc osiągnięcia lewego nie są wyjątkowe. Dotyczy to meczów i przygotowania do nich, cześć rozgrywana bez publiczności itp.

0

Wiedziałem że w drugiej połowie obsrani wyjdą

0

Jeszcze niech czerwoną złapie

0

@Janas11224 barszcz jest zaje.....sty

0

@Vebrol w Polsce gorzej ekonomista ministrem zdrowia

0

@stary_wyga ta wiedza jest szeroko dostępna na internecie, nie jest to jakaś magia tajemna.

3

@doc tak niektórzy mówili komuno wróć i proszę bardzo.

1

To można skomentować tylko tym X i D

0

@mate92 i za rok kolejna dawka aż do zużycia 170 mln dawek zamówionych, powodzenia ;)

2

@Kgorecki2500 Warto dodać chęć przedłużenia sobie paszportu covidowego.

0

@HighestInTheRoom dokładnie i to jest przerażające, że od tego samego się zaczyna od segregacji.

0

@norbi77 nie wiem kto gorszy on czy Feddek

0

@CatalanDream to było bez rymu i bez sensu

0

@ElKamil ktoś to musi udowadniać? Mają się szczepić i tyle, aby dalej móc się cieszyć z przywilejów. Dziwne co nie? W aplikacjach przewidziane są kolejne daty na kolejne dawki. Dlaczego Polska kupiła 170 mln ? Dlaczego w reklamach sutkowski mówi o zatrzymaniu kolejnej fali wirusa a nie pandemii.

0

@ElKamil Dane z Izraela ?

1

@ElKamil Ile razy będziesz brał szczepionkę przeciwko ospie czy tężcowi? Udowodniono że ci którzy się zaczepili w styczniu tego roku stracili miano zaszczepionych. Więc kolejne dawki będą. Nie porównuj tych szczepionek do tych co były X lat temu.

0

@BartqRKO To jest ice man właśnie

0

@FC1899Barca nie wiem jak można oglądać mecz na TVPis

1

Xavi jest za słaby, Europa to nie pustynia i granie o pietruszkę. Jeśli chcę być kimś, musi wrócić ale nie do Barcelony. Musi udowodnić że potrafi ułożyć taktycznie zespół np w lidze europejskiej.

2

@qbsonFCBarca działa

0

Jeszcze 2 i będzie standard

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC Roberto, Busquets, Pique out

0

Haha jak z Bayernem

0

@norbi77 można tak grać cały mecz liczą się gole

0

@AmigoBlancos lub na wiosnę się skompromitować z kimś wielkim

0

@Kgorecki2500 brak informacji o sytuacji w Australii ale to TVPIS

3

Cadiz, tikitaki i koemanki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?